Homemade Ürünleri

Homemade Aromaterapi Ürünleri

   2012 yılında, on senelik bir tutku, eğitim ve emeğin sonucunda kurulmuş olan Homamade Aromaterapi markası, unutulmaya yüz tutmuş olan saf uçucu yağ ve baz yağların vücudumuza bakım sağlaması için ISO 9001:2005 ve GMP (Good Manufacturing Practice ) belgelerine sahip kendilerine ait laboratuvarda üretilmekte.
   Ürünlerin içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, elde edilme sürecinde hiçbir kimyasal süreçten geçmemiş soğuk sıkım sabit yağlar, saf uçucu yağlar, bitki suları, doğru zamanda doğru şekilde toplanmış bitkiler ve koton kumaşlar kullanılarak hazırlanan bu  tüm Homemade Aromaterapi ürünlerini Dermoeczanem’den satın alabilirsiniz. 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2

KUSURSUZ DUDAK MAKYAJININ İPUÇLARI

Bilim insanlarının açıklamalarına göre dudak şekillerinden karakter analizi yapılabilir. Dolgun dudaklı insanların vicdanlı, sıradan dudaklı insanların dengeli olduğu, ince dudaklı insanların yalnızlığı sevdiği gibi.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.