Bodivi

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Bodivi Ürünleri

   Doğada keşfedilmiş milyonlarca bitki var. Bu bitkilerin özlerinden elde edilmiş yağların cilt üzerinde birçok faydası var. Ancak bu yağların içeriği çok önemli. Üretilirken formülünde herhangi bir katkı maddesi kullanılmayanı tercih etmelisiniz. Soğuk pres bitkisel yağlar soğuk sıkım metoduyla üretilmiş yağlardır. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi içermez, organik ürünlerdir.
   BODIVI saf soğuk pres organik yağlar hiçbir katkı maddesi içermez, soğuk sıkım metoduyla elde edilmişlerdir.
   BODIVI Saf Soğuk Pres Organik Hint Yağı, saçlarınızı, kaşlarınızı ve kirpiklerinizi beslemeye yardımcı olur, dökülme karşıtı bakım sağlar. Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için bakım sağlar.
   BODIVI Saf Soğuk Pres Organik Hindistan Cevizi Yağı, bebek cildi dâhil olmak üzere en hassas ciltler tarafından dahi kullanılabilir. Zengin besin öğelerine sahip olan ürün, cildi nemlendirmeye yardımcı olur.
   BODIVI Saf Soğuk Pres Organik Shea Yağı, organik içerikli saf soğuk pres yöntemi ile elde edilmiştir. Özellikle dudaklar, dirsekler, dizler, eller ve ayakları nemlendirerek daha yumuşak görünmesine yardımcı olur.
   BODIVI saf soğuk pres organik yağları kaliteli alışverişin bir numaralı adresi dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.