Anneler İçin Emzirme Ürünleri

09 Ağustos 2019

Anne olmak, dünyaya bir birey kazandırmak yaşanabilecek en güzel hislerden biri. Yoğun ve zorlu bir süreci beraberinde getirse de, anne olmak temelinde oldukça muhteşem ve keyifli bir histir. Bu süreçle birlikte annelerin hayatına büyük bir sorumluluk da gelir. Bebeklerinin karnını doyurmak, temizliğini yapmak ve onları hayata hazırlamak gibi… Tüm kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak noktasında oldukça başarılı olan dermoeczanem.com, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını gidermeyi bir borç biliyor. Siz de bu muhteşem süreçte yardımınıza koşan ve bebeğinizle aranızdaki bağı güçlendiren emzirme ürünleri kategorisi ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Emzirme Ürünleri Nelerdir?

Emzirmek anne ile bebeğin arasındaki bağı güçlendiren en önemli olgudur. Ancak bazı durumlarda anneler bebeklerini emziremeyebilir. Göğüs ucunun emzirmeye elverişli olmaması ya da annenin çalışması gibi durumlarda… Bebeklerin anne sütünden mahrum kalmasını istemeyen markalar, geliştirdikleri ürünlerle, bebeklerin anne sütüyle beslenmesini sağlıyor. Anne sütü saklama poşeti, göğüs pompası, anne sütü saklama biberonu gibi...

Göğüs Pompası

Anne sütünün doğru bir şekilde sağımının gerçekleşmesi için geliştirilen göğüs pompası ya da diğer ismiyle süt pompası oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Özellikle çalışan annelerin imdadına koşan göğüs pompaları, sütü göğüsten pratik bir şekilde sağmak için geliştirilmiştir. Manuel ve elektrikli olmak üzere iki çeşidi vardır. Manuel göğüs pompaları, insan gücüyle çalışırlar. Elektrikli göğüs pompaları ise, süt sağımının insan müdahalesi olmadan yapılmasını sağlar.

Bu ürünlere sitemizden örnek olarak; Wee Baby Ultra Şarjlı Göğüs Pompasıverebiliriz. Taşınabilir, hafif boyutuyla gittiğiniz her yerde yanınızda götürebilirsiniz. Şarj edilebilir yapıya sahiptir ve tek elle bile kullanılmaya yardımcı tuşları ile oldukça pratiktir. Doğru bir süt sağımı için oldukça idealdir.

anne sütü saklama poşeti

Anne Sütü Saklama Poşeti

Anne sütü saklama poşeti, sütün sağıldıktan sonra içeriğinin bozulmadan saklanmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Sitemizde yer alan Milkway Süt Saklama Poşeti ve Kutusu, 35 adet poşetten oluşur. Çantanızda ya da gittiğiniz her yere götürebilir, bebeğinizin karnını doyurabilirsiniz. Ürünler, tek kullanımlıktır.

Avent Anne Sütü Saklama Poşeti ise anne sütünün kolay bir şekilde muhafaza etmek için geliştirilmiştir. Sızdırmaz fermuar sistemiyle buzdolabında saklanabilir.

anne sütü saklama biberonu

Anne Sütü Saklama Biberonu

Anne sütü saklama poşeti ile aynı amaç için geliştirilen anne sütü saklama biberonu oldukça konforlu bir yapıya sahiptir. Çünkü ekstra bir kap gerekmeden sütü saklama ve kullanma özgürlüğünü sunar.

Lansinoh Anne Sütü Saklama Şişeleri, dondurucuda anne sütünün saklanmasını sağlar. BPA içermez. Sızmalara karşı geliştirilmiş yapıya sahiptir. Oldukça kolay bir kullanım imkânı sunar. Böylelikle bebeğinizi evde ya da gideceğiniz her ortamda kendi sütünüzle besleme imkânına sahip olacaksınız.

Mamajoo Silver Anne Sütü Saklama Kapları, oldukça güvenli kullanıma sahiptir. Konforlu yapısı bebeğinizin kolaylıkla tutması için geliştirilmiştir. Derin dondurucuda saklayabilirsiniz.

Bu ürünleri kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tarihtir. Sütünüzü saklarken mutlaka, saklama ürünlerinin üzerine tarih atmalı ve bebeğinizde kullanacağınız zamana dikkat ederek kullanmalısınız. Bir anne sütü, -18 derece soğuklukta en fazla üç ay saklanabilir.

Emzirme Önlükleri

Bu ürünler dışında annelerin kolaylıkla kullanabileceği emzirme önlükleri üretiliyor. Emzirme önlükleri, bulunduğunuz her ortamda mahremiyetinizi koruyarak rahat bir şekilde bebeğinizi emzirmenize yardımcı oluyor.

Size sunduğumuz tüm ürünlerle birlikte bebek bakımını daha keyifli ve kolay hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.