Annelerin Favorisi 6 Bakım Kremi

14 Mayıs 2019

Annelerin Favorisi 6 Bakım Kremi

Annelerin Favorisi 6 Bakım Kremi

Anneler bebek beklediklerinin haberini aldıkları andan itibaren bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Bu ürünler, annelerin en hassas süreçlerini daha rahat ve konforlu bir şekilde geçirmelerini sağlar.

Bebek bekleme sürecinde vücut ve ciltte bazı değişiklikler gözlenir. Vücudu ve cildi bu değişimlerden korumak için, sürece ve cilt tipine uygun ürün kullanmak, cilt bakımını aksatmamak gerekir. Sitemizde yer alan anne bakım ürünleri, kadınların en güzel döneminde kullanabileceği niteliğe sahiptir.

Anne bakım ürünleri nelerdir?

Annelerin en kutsal süreçlerinde vücutlarında gelişen sorunlara karşı bakım yapmak için geliştirilen bakım ürünleri içerisinde; çatlak kremleri, göğüs ucu kremleri, emzirme ürünleri, sıkılaştırıcı ürünler, göğüs petleri, özel takviye edici gıdalar, intim bölgesi için özel temizlik ürünleri gibi ürünler yer alır.

Özellikle çatlak sorunu bu süreçte en çok görülen vücut sorunlarından biridir. Kadınlar bu soruna karşı çeşitli yöntemler ararlar. Bu yöntemlerden biri olan çatlak ürünleri, vücuttaki soruna yönelik direkt bakım yapar ve sorunun etkilerini azaltmaya çalışır.

Çatlak kadar sık rastlanan diğer cilt sorunlarından biri de emziren annelerin yaşadığı göğüs uçlarının hassaslaşmasıdır. Bebekler emerken göğüsün areola kısmını tam olarak kavrayamaması sonucu bu sorun ortaya çıkar.

Dermokozmetik markalar annelerin sık yaşadıkları bu cilt sorunlarına karşı farklı formlara sahip etkili ürünler geliştirir. Bu cilt bakım ürünleri sorunlu bölgelere masaj yaparak uygulanır. Sitemizde anne ürünleri kategorisinde yer alan etkili, kaliteli ve güvenli içerikli ve annelerin favorisi 6 bakım kremini sizin için bir araya getirdik. Keyifli okumalar…

 

1. Lierac Phytolastil Jel Çatlak Karşıtı Bakım

Fransız kozmetik devi Lierac bu ürünüyle, anneler tarafından yoğun ilgi görür. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürünün başarısı; 35 yılı aşkın deneyimle harmanlanmış etkili formülünde gizlidir. İçeriğinde sarmaşık kırk kilit ve aslanpençesi otundan oluşan yoğun kompleksi barındırır. Özellikle çatlak oluşumunun sık rastlandığı bölgelere masaj teknikleriyle uygulanması ürünün verimini artırır. Pompalı formuyla oldukça pratik bir kullanıma sahip ürün, sorundan kaynaklı gerilmiş cildi rahatlatmayı amaçlar ve esneklik kazandırmaya çalışır.

2. Lansinoh HPA Lanolin Krem

İngiliz Alerji Kurumu'nun onayını almış dünyadaki tek göğüs ucu kremidir. Formülünde sadece HPA lanolin içerir. Emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını rahatlatmaya yardımcı olur. Anne adayları bebek bekledikleri 32. Haftadan itibaren kullanarak göğüslerini emzirmeye hazırlayabilirler.

3. Mustela Maternite Stretch Marks Prevention

Cilt için oldukça yararlı içeriklerle zenginleştirilmiş yüksek konsantrasyonlu formülü ile annelerin bebek bekledikleri dönemde ciltlerini rahatlatmaya ve çatlak oluşum riskini azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki lupin tohumundan elde edilen formülü patentli ve hipoalerjeniktir. Paraben, alkol, kafein içermez. Yüksek aktif maddelere sahip formülüyle cildi yatıştırmaya ve elastikiyetini artırmaya çalışır. Cildinizde sorun oluşan bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

4. Elancyl Stretch Mark Prevention Cream

Formülü, özel aktif bileşenlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Çatlak oluşumunun görüldüğü bölgelerde yüksek performans sergiler. Masaj yaparak uygulandığında verimi daha artar, cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırmayı hedefler. Sorunlu olan bölgelere günlük olarak kullanarak cildinizi rahatlatabilirsiniz.

5. Palmers Massage Cream Stretch Marks

Dermatologlar tarafından onaylanan hipoalerjenik formülü ile ciltte oluşan çatlak izlerine karşı bakım yapar. Kakao özütleriyle zenginleştirilmiş aktif içeriği, cilt yüzeyindeki esnekliğin artırılmasını hedefler. İçeriğindeki E vitamini ise cildi beslemeye yardımcı olur. Bakım rutininize dâhil edebilir, cildinizdeki çatlak görünümüne karşı masajla uygulayabilir, cildinizin esnekliği azalmış bölgelerine elastikiyetini tekrar kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

6. Burt's Bees Mama Bee Belly Butter

Ürün, yüzde doksan dokuz doğal içeriklere sahip formülü karite ağacının meyvesinden elde edilir. Kullanım konforu açısından oldukça pratik olan bu ürün, cildinize esneklik ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Gün içinde kullanmak istediğiniz sıklığa bağlı olarak karnınıza ve çevresine nazikçe uygulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.