Earth Mama Markası Hakkında Her Şey

08 Kasım 2016

Earth Mama (Anne) Kimdir?

 

Melinda Olson Earth Mama Angel Baby markasının kurucusu . Bu ifade klasik bir pazarlama sloganı değil. Melinda, sıfır toksik madde, güvenli bitkisel ürünleri hem anne hem de bebeklere sunabilmeyi hedef edinmiş bir hemşire, herbalist ve gerçek bir anne.  Ömrünü bu konuda çalışmalara adamış, bitkisel saf ürünler, kişisel bakım ürünleri geliştirmeye, araştırmaya ve bu alanda yeni kimseleri yetiştirmeyi hedeflemektedir.

 

Melinda yıllar önce onu Oregon mutfakta arkadaşları için organik bitkisel destek ürünleri formüle etmeye başladı. Melinda’nın bitkiler ve bebekler için güvenli ürünler geliştirme arzusu yanında organik bahçecilik tutkusu yeni bir endüstrinin yolunu açmış oldu. Earth Mama Angel Baby işte böyle doğdu. Melinda tüm ürünlerinde bitkilerin ve ürünlerin tıbbi yararları konusunda bilimsel ve sürekli kanıta dayalı araştırmaları esas alır. Bunun yanında geleneksel bilgelikten yararlanır. Bu sayede Earth Mama Angel Baby 2002 yılından bu yana gebelik ve bebeklik dönemleri için mükemmel doğal bakım ürünleri hazırlamakta.

 

Earth Mama Misyonu

 

Earth Mama doğal bir gebelik sürecinin önemine ve doğanın büyüleyici gücüne inanır. Markanın en önemli misyonu: annelik dönemi , doğum sonrası ve emziren kadınlar için ve her yaştan bebekler için güvenli, bitkisel alternatifler sunmak, geleneksel bitki ve ürünler ile güvenli kişisel bakım konusunda insanları eğitmek, yardımcı olmaktır.

 

Anne adayları ve bebek bakımı konusunda güvenli bir alternatif mi arıyorsunuz? Earth Mama Angel Baby ürünlerine güvenebilirsiniz. %100 güvenilir içerik ve güvenilir formülasyonlar ile gönlünüz rahat olsun.  Markanın ürünleri arasında, çatlak görünümüne karşı bakım sağlayan kremler, pişik karşıtı bebek kremleri, anneler için göğüs ucu bakım kremi, nemlendiriciler gibi ürünler bulunuyor.

 

Markanın güvenliği konusunda en önemli kriterlerden birisi de USDA organik ürün sertifikasına sahip olması. Earth Mama Angel Baby markasının tüm anne ve bebek bakım ürünlerini  dermoeczanem.com sitemizden satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.