The Organic Pharmacy

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri

The Organic Pharmacy Ürünleri

The Organic Pharmacy markasının, İngiltere’de geliştirilen kozmetik markasıdır. Organik kozmetik geliştirmek üzere yola çıkan marka sloganını “temiz, güzel parlak bir cilt” olarak belirlemiştir.

The Organic Pharmacy Ürünlerinin İçeriği
The Organic Pharmacy ürünleri; zararlı kimyasal madde içermez. The Organic Pharmacy ürünlerinin içeriği organik maddelerden seçilir. 250’den fazla bitki özünden faydalandırılır. Aloe vera, aynısefa, kuşburnu, gül, shea yağı gibi bitkiler The Organic Pharmacy’nin formüllerini oluşturuyor.

The Organic Pharmacy Serileri
The Organic Pharmacy ürün gamı oldukçaher cilt tipine özel tasarlanır. Kullanıcılarının cildinin doğasına uygun içeriklerle ürünlerini geliştirirler.
Çocuklar ve yetişkinler için geniş ürün yelpazesine sahiptir. Anne ve Bebek; %100 saf, organik, nazik ve etkili olması için formüle edilmiş ürünleri içerir.
Vücut Bakım; antioksidan ürünlerle vücudu toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı ürünleri içerir. Makyaj; doğal bir görünüm için organic glam serisini kadınlara özel oluşturulmuştur.
Nemlendiriciler; esansiyel yağlar ve bitki özleri ile dolu içeriğe sahiptir. Temizleyiciler; cildi temizlemek için gerekli tüm ürünleri barındırır.
Saç Bakım; saçların ihtiyacı olan ürünleri içerir. Düzenleyici; antioksidan ürünleri içerir.
Güneş Ürünleri; güneşe karşı etkili ürünleri içerir. Maskeler; organik içerikli maskeleri bünyesinde barındırır.

The Organic Pharmacy En Çok Tercih Edilen Ürünleri
The Organic Pharmacy Rose Facial Spritz, The Organic Pharmacy Manuka Face Cream, The Organic Pharmacy Herbal Toner markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Kaliteli, etkili ve güvenilir ürünleri ile çağa uygun geliştirir, kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışır.
The Organic Pharmacy ürünlerini dermoeczanem.com aracılığı ile uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.