Doğal Organik Kozmetikler

Cildiniz İçin En Doğal ürünler

Sürdürülebilir ve sağlıklı bir cilt bakım rutini için doğal ürünlere yönelmek, hem sizin hem de dünyamız için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Doğal bileşenlerden elde edilen formüller ve ürünler sayesinde, cildiniz daha az hassasiyet gösterirken, ihtiyaç duyduğu mineralleri de doğal ürünlerden edinecek.

Doğal ürün

Doğal ürün

Cildimize, dışarıdan doğal olmayan yöntemler ve maddeler ile müdahale etmek, cildimizin dengesini bozarak bazı hassasiyetler oluşmasına sebep olabilir. Bazen de doğal olmayan bir görünüme sebep olur. Doğal ürünler cildimize daha uygun çözümler sağladığı gibi doğa için de en uygun seçeneklerdir.

Doğal Ambalaj

Doğal Ambalaj

Cildimizi kimyasallardan koruduğumuz gibi, çevremizi ve yeşili de plastik ve naylon gibi petrokimya ürünlerden korumalı, mümkün olduğunca doğal ve geri dönüştürülebilir maddelerden elde edilmiş ambalajları tercih etmeliyiz.

Doğal - Organik Ürünler

Anne
Bebek
Cilt
Saç
Ağız
Güneş
Hijyenik Kadın
Vücut
Makyaj
Aromaterapik
Temizlik
Daha Fazlası
Doğal Organik Kozmetikler Hakkında

En çok Merak Edilenler

Doğal ve organik içerikli kozmetik ürünler hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını derledik.

Doğal ve organik kozmetik nedir?

Organik kozmetik içeriğinde zararlı kimyasallar bulunmayan, ilgili kurumlar tarafından her aşaması kontrollü ve organik olduğu sertifikalandırılmış ürünler organik kozmetik ürünleridir. Doğal kozmetik ise formüllerini bitkisel içeriklere dayandıran, cilt için zararlı olabilecek içerikleri barındırmayan kozmetik ürünlerdir.

Glutensiz kozmetik nedir?

Kozmetikte gluten direkt olarak kullanılmaz. Ancak gluten içerikli yağlar, üretimde kullanılabilmektedir. Bu yağlar buğday, arpa ve yulaf gibi tahıllardan elde edilmektedir. Glutensiz kozmetik bu yağlar kullanılmadan üretilen ürünleri ifade etmektedir.

Vegan kozmetik nedir?

Vegan kozmetik, hayvansal ya da hayvanlardan dolaylı yollardan elde edilen hiçbir içeriği formülünde bulundurmayan kozmetik ve dermokozmetik ürünlerini ifade etmektedir.

Cruelty-Free hayvan dostu kozmetik nedir?

Hayvan dostu kozmetik ürünler, üretim sürecinde hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test yapılmadığını belirten kozmetik ürünlerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.