DOĞAL VE ORGANİK ÜRÜNLER

Kaliteli, içeriği temiz, doğal ürünlerle sağlıklı yaşam

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK ANNE ÜRÜNLERİ

Hamilelik döneminde tükettiğimiz her şeyi bebeğimizle paylaşıyoruz. Haliyle bebek, tükettiğimiz ve vücudumuza kullandığımız her şeyden etkilenebilir. Bu dönemde kullanılan ürünlerin organik anne ürünleri olmasına dikkat edilmeli, içeriğinin zararlı maddelerden arınmış olmasına özen gösterilmeli. Özellikle emzirme ürünleri içeriği kullanıcı tespitinden geçilmeli. Uluslararası standartlardan onay almasına dikkat edilmeli.
Kadınların vücudunun en çok değişim gösterdiği zaman, hamilelik dönemidir. Bebek oluşumu sırasında karında ve vücudun belli kısımlarında meydana gelen değişimlere karşı önlem almak gerekir. Çatlak bakım ürünleriyle çatlak oluşumu sorunu büyümeden çözüm bulunmalı.
Doğal organik anne ürünleri çatlak ürünleri ile emzirme ürünlerini içerir. Güvenilir markalarla bir araya getirilen bu kategori; en güzel döneminizi gönül rahatlığı ile geçirmenizi sağlar. Doğal organik anne ürünleri kategorisi her biri alanında öncü doğal organik markalardan oluşur.
Sitemizdeki bu kategori kadınların emzirme sorunlarına karşı cevap vermeye çalışır.
Doğal organik anne ürünleri; anne hassasiyeti gözetilerek üretilmiştir. Doğal organik anne ürünlerine dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlarla sahip olun, en kutsal yolculuğunuza keyif katın.

DOĞAL ORGANİK ANNE ÜRÜNLERİ
INCIA Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml
INCIA
Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml
Ejderha Ağacı reçinesinin özel etkileri ile cildinizi besler ve çatlak görünümüne karşı koruma sağlar.
The Organic Pharmacy Stretch Mark Oil 100ml
The Organic Pharmacy Ürünleri
Stretch Mark Oil 100ml
Cildi yoğun nemlendirerek yumuşak ve esnek olmasını sağlar.
Uvela Strech Marks Repairing Lotion 150ml
Uvela
Strech Marks Repairing Lotion 150ml
Yağsız ve kolay emilebilen çatlak bakım losyonu.
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60ml
Bio Oil
Cilt Bakım Yağı 60ml
Çatlak izi, düzensiz renk tonu, yaşlanma belirtileri ve nemsiz cilt için mükemmel bakım yağı

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK BEBEK ÜRÜNLERİ

Cildi en hassas varlıklar bebeklerdir. Özellikle yenidoğan bebeklerin cildi daha hassas olduğu için kullanılan ürünlere oldukça dikkat edilmeli. Son yıllarda bilinçlenen ebeveynler bu hassasiyetin farkında ve bebek cildi düşünülüp geliştirilmiş doğal organik bebek ürünlerini tercih ediyorlar.
Uzmanlar bebeklere kullanılacak ürünlerin içeriğinin çok önemli olduğunu vurguluyor. Doğal organik bebek ürünleri ile bebeklerin hassas cildini korurken, bakımını keyifli hale getirebilirsiniz.
Tercih edeceğiniz doğal organik bebek bakım ürünlerinin özellikle uluslararası sertifika standartlarından onay almasına özen gösterin. Herhangi bir sertifika programı tarafından denetlenmeyen hiçbir ürünü bebeğinize kullanmayın.
Bebeklerinizin saçını doğal bebek şampuanı ile temizleyebilir böylelikle bebeğinizin hassas cildini zararlı kimyasallara karşı koruyabilirsiniz.
Ebeveynler yaygın olarak pişik sorunuyla da baş etmeye çalışıyorlar. Bebeklerin bez bölgesi sürekli kapalı kalmasından dolayı pişik sorunu oluşur. Pişik oluşumuna karşı üretilen organik pişik kremleri sorununuza çözüm üretmeye çalışır.
Organik pişik kremi tavsiyelerine göz gezdirildiğinde Earth Mama Angel Baby markasının ürünleri ilgi çekiyor.
Naylon içeriğe sahip bebek bezleri, bez bölgesinde nemli bir hava oluşturur. Oluşan nemli hava içerideki sağlıksız hava ile temasa geçer. Bu temas bebeklerin hassas cildinde birçok soruna yol açar. Organik bebek bezi markaları ürünlerini geliştirirken bebeklerin cildini oluşacak bu sorunlara karşı korumayı hedefler.
Doğal organik bebek ürünleri kategorisinde; pişik bakım ürünleri, bezler, bebek yağları, temizlik ürünleri, vücut losyonları, güneş ürünleri bulunur. Doğal organik bebek bakım ürünlerini dermoeczanem.com’un ayrıcalığıyla dilediğiniz her saatte sipariş verebilirsiniz.

DOĞAL ORGANİK BEBEK ÜRÜNLERİ
Druide Baby Protecting Balm 60gr
Druide Ürünleri
Baby Protecting Balm 60gr
Shea, Mango, ayçiçek ve papatya yağından üretilmiş nemlendirici balsam
INCIA Bebek Pişik Bakımı Krem Jel 60ml
INCIA Ürünleri
Bebek Pişik Bakımı Krem Jel 60ml
Tamamen doğal bitkilerden elde edilen, bebeğinizin doğal florası ile uyumlu pişik bakım kremi
Coola Baby Spf50 Mineral Sunscreen Unscented 90ml
Coola Cilt Bakım Ürünleri
Baby Spf50 Mineral Sunscreen Unscented 90ml
6 ay ve üzeri tüm bebek ve çocukların kullanımı için uygun %100 doğal spf50 güneş koruyucu
Trukid Trubaby Bebekler İçin Saç Ve Vücut Şampuanı 236mL
Trukid Ürünleri
Trubaby Bebekler İçin Saç Ve Vücut Şampuanı 236mL
Bebekler için tamamen doğal organik saç ve vücut şampuanı.

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Herkes yaz kış ışıl ışıl bir cilde sahip olmak ister. Cildi ışıltıya kavuşturmak için ihtiyaçlarına cevap vermek önemli. Cildin en temel ihtiyacı ise bakım. Bakım yaparken kullandığımız ürünün içeriği önemli. Cildimize sürdüğümüz her şey emiliyor, yediğimiz yemek gibi . Bu nedenle bilinçlenen kullanıcı ise doğal organik cilt bakım ürünlerine yöneldi.
Bir ürünün onay aldığı sertifikalar organik içeriğine ispat olabilir. Uluslararası standartlara göre organikliği kabul görmüş ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabiliriz. ECOCERT sertifikası gibi.
ECOCERT sertifikası, bir ürünün geliştirilirken en kaliteli organik içeriği kullandığına garanti verir. Organik yaşamı tüm yaşam alanına dâhil etmiş yetişkinler, kullandıkları ürünlerin üretim aşamasında çevreye zarar vermemesine dikkat ederler. Bu sertifikayı sahip markalar ürünlerini kullanıcısına ve doğaya saygı prensibiyle geliştirir. Çevreye duyarlı bu ürünlerle cilt bakımınızı evde pratik olarak yapabilir, çevreye saygı prensibini destekleyebilirsiniz.
Size özel oluşturduğumuz doğal-organik cilt bakım ürünleri kategorisinde; serumlar, temizleyiciler, cildi derinlemesine temizleyen maskeler, peelingler, tonikler, göz çevresi ürünleri bulunur.
Doğal-organik cilt bakım ürünlerini dermoeczanem.com’dan size özel avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

DOĞAL ORGANİK CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
INCIA Well Aging Doğal Yüz Kremi Kuru Ciltler 30ml
INCIA
Well Aging Doğal Yüz Kremi Kuru Ciltler 30ml
Cildin elastikiyetini arttırmaya ve doğal bir yumuşaklığa kavuşmasına yardımcıdır
Bade Natural Yoğun Besleyici Cilt Bakım Serumu 30ml
Bade Natural
Yoğun Besleyici Cilt Bakım Serumu 30ml
Ciltteki nem ve sebum dengesinin düzenlenmesinde yardımcı yoğun besleyici serum
So Bio Etic Organik Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml
So Bio Etic
Organik Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü 150 ml
Çok hassas ciltler için nazikçe temizler.Nemlendirici etkiye sahiptir.
Trukid Zorah Bioserum Lifting 20ml
Zorah Organik Cilt Bakım
Bioserum Lifting 20ml
Göz ve Dudak çevresi için kırışıklık karşıtı, nemlendirici serum

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Kullanacağınız organik saç bakımı ürünleri ile saçlarınızın bakımını destekleyebilir, çevreye verilecek zararların önüne geçebilirsiniz. Bir saç bakım ürününün organik olduğunu ise içeriğine bakarak anlayabilirsiniz. Bir ürünün organik kategorisinde sınıflanabilmesi için uluslararası bir sertifika programından geçerlilik alması şart.
Organik sertifikasına sahip bir ürün kullanıcısına; ekolojik standartlara göre sanayi tesislerinden, karayollarından, çevre kirliliğinden uzak, toprağı, suyu ve havası ile temiz alanlarda üretildiğinin, işlendiğinin ve paketlendiğinin garantisini verir.
Organik saç bakım ürünlerinde gönlünüz rahat bir şekilde kullanmak istiyorsanız güvenilir markaları tercih etmeli, ürün seçim aşamasında içeriklerini araştırmalıyız. Doğal organik saç bakım ürünleri kategorisinde; şampuanlar, saç kremleri, saç boyaları, saç serumları, saç şekillendiriciler, saç maskeleri bulunuyor.
Sitemizde yer alan doğal organik saç bakım kremleri ile saçınızı arzu ettiğiniz şekle sokabilirsiniz.
Haftanın belirli günleri kullanacağınız doğal organik saç bakımı yağları saç tellerini yatıştırmaya yardımcı olurken, ideal nem seviyesine kavuşturmayı hedefler. Doğal organik saç bakım ürünlerini dermoeczanem.com ayrıcalığıyla kampanyalı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

DOĞAL ORGANİK SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ
Hamadi Shea Rice Milk Conditioner 240 ml
Hamadi Saç Bakım
Shea Rice Milk Conditioner 240 ml
Shea ve Pirinç Özlü Güneş Koruyuculu Saç Bakım Kremi
Bionnex Organica Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı Yağlı Saçlar 300ml
Bionnex Ürünleri
Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı Yağlı Saçlar 300ml
İçerdiği A vitamini ve flavanoidler ile sebum birikimini önlemeye yardımcı, dökülme karşıtı şampuan
Phyto Phytodensia Şampuan 200ml
Phyto Saç Bakım
Phytodensia Şampuan 200ml
İncelmiş, cansız saçlara için yaşlanma karşıtı şampuan
Halalles Organik Besleyici Bakım Saç Kremi 300ml
Halalles
Organik Besleyici Bakım Saç Kremi 300ml
Saçlarınızın beslenmesine ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK AĞIZ BAKIM

Ağız bakımı kişisel bakımın en önemli parçasıdır. Kullanacağınız organik ağız bakım ürünleri ile geri dönüşümü destekleyebilir, çevreyi koruyabilirsiniz. Ağız bakımı denilince akla ilk dişleri fırçalamak gelir. Organik diş fırçasında amaç dişlere zarar vermeden ağız temizliğini yapmak ve mümkün olduğunca kimyasal maddelerden ve plastikten kaçınmaktır.
Organik diş macunu markaları ağız bakımını doğal organik ürünlerle yapmak isteyen kullanıcılarına özel diş macunları üretir. İçeriğinde doğal mineral tuzlar ve organik bitki özleri içerir.
Diş fırçalarının ulaşamadığı diş aralarının temizliğini arayüz fırçaları ve diş ipleri ile yapabilir, ağız bakım suları ile diş temizliğini tamamlayabilirsiniz. Bu kategorimizde sizin için ve çocuklarınız için doğal diş macunları, ağız çalkalama suları, ağız spreyleri, diş iplerini ara yüz fırçalarını rahatlıkla bulabilirisiniz. Doğal organik ağız bakım ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle yedi gün yirmi dört saat uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

DOĞAL ORGANİK AĞIZ BAKIM
Druide Banana Toothpaste Muzlu Diş Macunu 120ml
Druide Ürünleri
Banana Toothpaste Muzlu Diş Macunu 120ml
Ecocert sertifikalı %100 doğal çocuklara özel muzlu diş macunu
Jack And Jill Kids Natural Toothpaste 50gr
Jack And Jill Kids
Kids Natural Toothpaste 50gr
Yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan çocuklar için diş macunu
Buccotherm My First 2-6 Yaş Arası Mangolu Diş Macunu 50ml
Buccotherm
My First 2-6 Yaş Arası Mangolu Diş Macunu 50ml
2-6 yaş arası termal su kaynaklı mango aromalı diş macunu
Logodent Biberiye ve Adaçayı Özlü Diş Macunu 75ml
Logona
Logodent Biberiye ve Adaçayı Özlü Diş Macunu 75ml
Natrue ve EcoControl ekolojik sertifikalı florür, mentol içermeyen diş macunu

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK GÜNEŞ ÜRÜNLERİ

İnsanlar çoğunlukla yaz güneşine karşı önlem alsa da kış güneşi hep ihmal ediliyor. Doğal organik güneş ürünleri ile mevsim fark etmeksizin cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz.
Organik güneş kremleri içeriğinde kimyasal filtreler yerine organik bitki özleri, koruyucu mineral filtreler ve güneş koruma özelliği içeren doğal yağları içerir. Hem insan cildine hem de denizdeki canlılara zararlı içeriklerden arındırılmış doğal organik güneş ürünleri çevreye saygılıdır.
Bebeklerin ve çocukların yetişkinlere göre ciltleri daha hassastır. Bu kategorimizde bebekleriniz ve çocuklarınız için de doğal ya da organik güneş koruyucuları rahatlıkla bulabilirsiniz. Doğal organik güneş ürünleri; yüz için ürünler, vücut için ürünler, güneş sonrası ürünleri, bronzlaştırıcılar, bebek için özel ürünlerini içerir.
Bu kategorideki organik güneş kremi markaları sizler için bir araya getirildi. Yine ECOCERT sertifikalı güneş kremlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Doğal organik güneş ürünlerini dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

DOĞAL ORGANİK GÜNEŞ ÜRÜNLERİ
Coola Bare Republic Mineral Sunscreen Face Spf 30 50ml
Coola Cilt Bakım Ürünleri
Bare Republic Mineral Sunscreen Face Spf 30 50 ml
Geniş spektrum özelliği ile Uva ve Uvb ışınlarından cildi korur.
Trukid Sunny Days Spf 30 Güneş Kremi 100mL
Trukid
Sunny Days Spf 30 Güneş Kremi 100 ml
Tamamen doğal içeriklerle hazırlanmışformüllü mineral içerikli organik güneş kremi
Bionnex Preventiva Güneş Spreyi Spf50 150ml
Bionnex Ürünleri
Preventiva Güneş Spreyi Spf50 150ml
Bitkisel aktifler sayesinde güneşin UVB/UVA ışınlarına karşı tam koruma sağlar.
The Organic Pharmacy Celluar Protection Sunscreen SPF50 100ml
The Organic Pharmacy Ürünleri
Celluar Protection Sunscreen SPF50 100ml
Bebekler, çocuklar, en hassas ciltlerde dahil olmak üzere yetişkinlerin de kullanıma uygun spf50 güneş koruyucu.

GERİ DÖN >>

DOĞAL HİJYENİK KADIN ÜRÜNLERİ

Kadın olmak zordur. Kadın olmanın getirdiği özel dönemlerde hayata karışmak, işe gitmek, okula gitmek, sosyal ortamlarda bulunmak bazen daha da zor olsa da özel ürünlerle bu zorluğa karşı adaptasyon sağlamak mümkün. Günümüzde bu durum için yüzlerce marka ve ürün üretilmekte. Ancak bu hassas dönemde kullanılan hijyenik pedlerle alakalı bazı gerçekleri bilmek ve bu konuda farkındalığımızın artmasını sağlamak herkesin görevi olmalı.
Bir kadın hayatı boyunca ortalama 11000 ped kullanıyor ve bu pedlerin %90’ı plastik maddelerden üretiliyor. Kıyaslama yapacak olursak 1 ped 4 naylon poşete eşit değerde plastik içeriyor. En çarpıcı gerçekse şu ki bu plastiğin doğada tamamen kaybolma süresi tam 550 yılı bulabiliyor.
Sürdürülebilir yaşam, sıfır atık gibi kavramların, toplumsal çevre bilincinin konuşulduğu günümüzde kadınlar olarak tercihini doğa dostu ürünlerden yana kullanmak isteyenler bu bölümde istediği doğa dostu, organik pamuktan üretilmiş hijyenik organik pedleri, organik pamuktan üretilmiş tamponları, mesane pedlerini, doğum sonrası kullanılan hijyenik pedleri bulabilir, kolayca sipariş verebilirler.

DOĞAL HİJYENİK KADIN ÜRÜNLERİ
Biolady Pamuklu Uzun Hijyenik Ped 11 Adet
Biolady Ürünleri
Pamuklu Uzun Hijyenik Ped 11 Adet
Biolady pamuklu ped tamamen klorsuz yapıya sahiptir.Hava geçirgen organik pamuk yüzeylidir.
Natracare Organic Cotton Cover Ultra Pads 14 Adet - Regular
Natracare Ürünleri
Organic Cotton Cover Ultra Pads 14 Adet
Tamamı organik ve doğal malzemelerden üretilmiş %100 sertifikalı organik pamuktur.
Zorah BIOLala Organik Kayganlaştırıcı 70ml
Zorah Organik Cilt Bakım
BIOLala Organik Kayganlaştırıcı 70ml
Probiyotik içeren intim masaj jeli
Ecowell İntim Temizleyici 200 ML
Ecowell
İntim Temizleyici 200 ml
Genital bölgenin ihtiyaç duyduğu bakım. Doğal intim florasını bozmadan temizler.Hem kadın hem erkek kullanımına uygundur.

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK MAKYAJ ÜRÜNLERİ

Rengarenk rujlar, kirpikleri belirginleştirici maskaralar, gözlere anlam kazandıran eyelinerlar, cilt kusurlarını gizleyen kapatıcılar ve daha neler neler… Çeşitleri her geçen gün artan ve trend haline gelen ışıltılı makyaj dünyası kadınların ilgi odağı olmuş durumda. Günü ve ruh halini değiştiren, özellikle önemli zamanlarda iyi hissettiren makyaj malzemelerinin içeriği kadınlar tarafından incelenmeli.
Bilinçlenen kadın kullanıcılar makyaj malzemesi markaları tarafından takip altında. İsteğe yönelik geliştirilen ürünler arasında son zamanlarda trend haline gelen mineral makyaj ürünleri dikkat çekiyor. Mineral makyaj doğal bir güzellik sunar, yapaylıktan arındırır.
Mineral makyaj devlerinden Jane İredale, Physicians Formula, Youngblood gibi markalar her geçen gün yeni çıkardıkları ürünlerle piyasayı hareketlendiriyor. Mineral makyaj ürünleri, kimyasal maddeler ve yapay renklendiriciler kullanılmadan hazırlanır.
Doğal organik makyaj ürünleri kullananların tavsiye ettiği Zao Organik Makyaj ürünleri geliştirilirken hayvanlar üstünde test edilmez.
Doğal organik makyaj ürünleri kategorisinde; göz ürünleri, dudak ürünleri, ten makyaj ürünleri, makyaj sabitleyiciler, ojeler, makyaj temizleyiciler, fırça ve aksesuarlar bulunuyor.
Doğal organik makyaj ürünlerini, dermoeczanem.com’dan avantajlı fiyatlar ve size özel kampanyalarla satın alabilir makyaj yapımını keyifli hale getirebilirsin.

DOĞAL ORGANİK MAKYAJ ÜRÜNLERİ
Zao Organic Compact Foundation 7.5gr
Zao Organic Makyaj
Organic Compact Foundation 7.5gr
Mükemmel kapama için yoğun ve kremsi dokuya sahip fondöten
Jane Iredale Lip Gloss Chocoholicks
Jane iredale makyaj
Lip Gloss Chocoholicks
4 farklı renk ve aromadan oluşan dudak parlatıcısı.
Miss w Organik Sertifikalı Lengthening Maskara (No 01 / Uzun Kirpik Görünümü İçin) 9ml
Miss W
Organik Sertifikalı Lengthening Maskara
Kirpiklerinizi uzun bir görünüme kavuştururken aynı zamanda korur.
The Organic Pharmacy Sheer Glow Liquid Blush 5 ml
The Organic Pharmacy Ürünleri
Sheer Glow Liquid Blush 5 ml
Hafif kremsi yapısı ile güzel bir parlaklık sağlayan allık.

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

Vücudumuz en kıymetli hazinemiz. Bu kıymetli hazinenin bakımında kullanılacak ürünlerin içeriği önemli. Vücudumuz için en iyi ürünü kullanmak isteriz. İçeriği doğal ya da organik hammaddelerle zenginleştirilmiş ürünleri kullanmak bizi mutlu eder. Doğal organik vücut bakım ürünleri, vücudu için en kaliteli markaların doğal organik ürünlerini kullanmak isteyen yetişkinlere özel oluşturuldu.
Günlük yaşantıda kimyasallarla direk temas halinde olan yetişkinler, oluşturdukları bireysel alanda doğal organik ürünleri kullanmak istiyor. Özellikle son yıllarda doğal organik ürünlere talep oldukça yoğun.
Organik doğal vücut bakım ürünleri, doğa dostu ambalajlarla paketlenir.
Uluslararası sertifika standartlarından geçmemiş hiçbir ürün organik sayılmaz. Kullanacağınız ürünün içeriğine, onay aldığı sertifika programlarına dikkat etmelisiniz. Doğal organik vücut bakım ürünleri çatlak ürünleri, el ve ayak bakım ürünleri, masaj yağları, nemlendirici ve losyonlar, duş jelleri, peeling, deodorantları içerir.
Doğal organik vücut bakım ürünlerine dermoeczanme.com’dan ayrıcalıklı fiyatlar ve çok özel kampanyalarla kavuşabilirsiniz.

DOĞAL ORGANİK VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ
Lemongrass Doğal Hindistan Cevizli Duş Jeli 120 ML
Lemongrass
Doğal Hindistan Cevizli Duş Jeli 120 ml
Vücudunuzu kirden arındırmaya ve nemlendirmeye yardımcı duş jeli.
Florame Organik Lavanta Çiçeği Vücut Losyonu 400 ml
Florame
Organik Lavanta Çiçeği Vücut Losyonu 400 ml
İçeriğindeki organik lavanta çiçekleri ile cildi nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur.
Bionnex Perfederm Topuk Çatlak Bakım Kremi 60ml
Bionnex Ürünleri
Perfederm Topuk Çatlak Bakım Kremi 60ml
Topuk bölgesinde oluşmuş çatlak görünümlerine bakım sağlar.
Ecowell Duş Jeli 200ml
Ecowell
Duş Jeli 200ml
Cildinizi nazik bir şekilde temizler, arındırır, canlandırır.

GERİ DÖN >>

AROMATERAPİK ÜRÜNLER

Farklı coğrafyalarda binlerce yıldır kullanılan esansiyel yağlar çeşit bakımından oldukça zengindir.
Esansiyel yağlar zengin aromaları ile kozmetik sektörünün ham maddelerinden biridir. Kullanılacak esansiyel yağların içeriğinin doğal ve organik olması güvenle tüketimini sağlar.
Ağır kimyasallar içeren parfümleri kullanmak istemeyen yetişkinler doğal organik içerikli güzel kokulu esansiyel yağlardan yararlanabilir.
Sitemizde yer alan Florame markasının organik esansiyel yağları oldukça talep görüyor. Esansiyel yağ kokularının insan üzerindeki pozitif etkisi de yadsınamaz.
Bazı cilt sorunlarına karşı da kullanılan esansiyel yağların içeriğine dikkat edilmeli. Cilt sorunlarına karşı kullanılacak esansiyel yağların doğal ve organik özlü tercih edilmesi gerekir. Her esansiyel yağın kullanım yeri farklıdır. Kullanım yeri tespit edilmeden cilde uygulanmamalıdır.
Doğal organik esansiyel yağları dermoeczanem.com güvencesiyle istediğiniz her an sipariş verebilirsiniz.

AROMATERAPİK ÜRÜNLER
Homemade Aromaterapi Soğuk Sıkım Susam Yağı 100 ml
Homemade Aromaterapi
Soğuk Sıkım Susam Yağı 100 ml
Susam tohumlarının soğuk sıkımıyla elde edilmiş % 100 saf, soğuk sıkım susam yağı
Lemongrass Banyo Yağı Lavanta 250 ml
Lemongrass
Banyo Yağı Lavanta 250 ml
Cildinizi temizlemeye ve rahatlatmaya yardımcı %100 Doğal Banyo yağı
Florame Organic Massage Oil 120 ML
Florame
Organic Massage Oil 120 ml
Cildi beslemeye,rahatlatmaya ve korumaya yardımcı olur.
Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş 10 ml
INCIA
Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş 10 ml
Tamamen saf ve doğal uçucu yağlardan oluşan aromatik yağlar

GERİ DÖN >>

DOĞAL ORGANİK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Ortamın enerjisi modumuzu etkiler. Temiz bir ortam huzuru da beraberinde getirir.
Temizlik ürünlerinde kullanılan maddeler ise çok önemli. Ciltle direk temas halinde olan bu maddeler vücudumuzda birçok olumsuzluğa yol açabiliyor. Cildinize uygun üretilen doğal organik temizlik ürünleri ile evinizde hayal ettiğiniz huzura kavuşabilirsiniz.
Bazı temizlik ürünleri markaları insan sağlığını düşünerek ürün geliştiriyor. Dermoeczanem.com’da yer alan doğal organik temizlik ürünleri kategorisi sağlığını yetişkinlere kullanım kolaylığı sağlıyor.
Organik doğal ev temizlik ürünlerini kullananlar tarafından INCIA, Seventh Generation markası oldukça talep görüyor.
Doğal organik ev temizlik ürünlerinde; mutfak ürünleri, çamaşır ürünleri, sabunlar, tuvalet ve banyo ürünleri, dezenfektanlar, genel temizlik ürünleri, oda kokuları yer alıyor.
Bu çok amaçlı ürünlerin yer aldığı doğal organik ev temizlik ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

DOĞAL ORGANİK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
Ecos3 Ekolojik Süper Yağ Çözücü Sprey 750ml
Ecos3
Ekolojik Süper Yağ Çözücü Sprey 750ml
Yanmış yağı ve yağ kalıntılarını temizler. Fayans, seramik ve plastik yüzeylerde kullanılabilir.
Sonett Çok Amaçlı Temizleyici 1L
Sonett
Çok Amaçlı Temizleyici 1 Litre
Özellikle zemin, seramik, lavabo, küvet ve diğer ıslak hacimlerde ve mutfak mobilyalarında çok etkilidir.
Seventh Generation Cam ve Yüzey Temizleyici 946.3ml
Seventh Generation
Cam ve Yüzey Temizleyici 946.3ml
Cam yüzeylerde, aynalarda, paslanmaz çelik yüzeylerde ve daha birçok yüzeyde kullanımı güvenlidir.
INCIA Doğal Bulaşık Sabunu 500ml
INCIA
Doğal Bulaşık Sabunu 500ml
Hindistan cevizi yağı içeren doğal formülü ile elleri korur, pırıl pırıl temizlik sağlar.

DOĞAL - ORGANİK MARKALAR

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.