Bio Oil

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Bio Oil Cilt Bakım Yağları

Bio-Oil, geliştirdiği cilt bakım yağı ile birçok cilt sorununa karşı bakım yapar. Aktif konsantrasyonlarla üretilen bu ürün, özenle seçilmiş ham maddelerin sahibidir. Farklı cilt sorunlarında uygulanabilen yapısı, oldukça kullanışlıdır. Düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisi görülmeye başlar.

Çatlak Bakımında Bio-Oil
Ciltte çatlak görünümü, bebek bekleme, ergenlik, ani kilo alıp verme gibi hızlı değişimler sonrası vücudun verdiği tepkidir. Bio-Oil çatlak yağı bu gibi değişimlere karşı cilde bakım yapar ve olumsuz durumları azaltmaya çalışır. Cildin elastikiyetini artırmaya ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Çatlak görünümünü azaltmaya çalışan yapısı, günlük kullanım için uygundur.

Zamanın Etkilerine Karşı Bio-Oil
Zamanın etkilerine karşı bakım 25 yaşında başlamalıdır. Çünkü 25 yaş sonrası ciltte kolajen üretimi azalır ve yaşlanma etkileri net olarak görülmeye başlanır. Bio-Oil cilt bakım yağı, içeriğindeki güçlü formülü ile ciltte zamanla görülen etkilere karşı bakım yapar ve cildin gençliğine ve enerjisine katkıda bulunur. Düzenli kullandığınız takdirde farkını hemen hissedebilirsiniz.

Cilt Lekelerine Karşı Bio-Oil
Cildin yeterince temizlenmemesi, UV ışınları, hatalı ürün kullanımı, sigara gibi nedenlerden dolayı cildin lekeye eğilimi atabilir. Marka geliştirdiği cilt bakım yağı ile bu gibi olumsuz etkileri azaltmaya çalışır ve cilde derinlemesine bakım yapar. Böylelikle cildin lekeye eğilimi azaltılması hedeflenir. Bu problemle yüzleştiğiniz zaman cildinize rahatlıkla uygulayın. Sonucu görünce pişman olmayacaksınız. Ayrıca masaj teknikleriyle uygulayarak ürünün cildinizdeki verimini artırabilirsiniz. Bir püf nokta; düzenli ve sürekli uygulamayı unutmayın.

Günlük Nemlendirici Olarak Bio-Oil
Nem, cildin vazgeçilmezidir. Nemsiz ciltte; kırışıklık oluşumu artar, ışıltı kaybı görülebilir, cilt sertleşebilir, kuru bir görüntüye ulaşabilir ve yumuşaklığını kaybedebilir. Bio-Oil yağı, cildi derinlemesine nemlendirerek bu gibi etkileri azaltmaya çalışır. Ayrıca; cilde enerji vermeye çalışarak doğal bir parlaklığa ulaşmasına yardımcı olur. Özellikle mevsim geçişlerinde, kuru havalarda ya da yazın güneşin etkisiyle kuruyan cilde bakım yapar. Cildin ihtiyacı olan nemi takviye etmeye çalışır ve cildin esnekliğini artırmaya çalışır. Nemsizliğe karşı günlük olarak markanın cilt bakım yağını rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tüm Bio-Oil ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.