Bade Natural

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 81 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Bade Natural Ürünleri

Bade kelimesi tasavvuf edebiyatında “Aşk” anlamında kullanılır. İsmini aşktan alan Bade Natural, tam anlamda doğa ve doğallık aşığı iseniz aradığınız marka olabilir. Bade Natural tüm ürünlerinde bitkilerden ve çiçeklerden soğuk sıkım yöntemi ile edilen yağlarıve özel bitkisel ekstraktlar kullanılır. Doğallıktan ve doğa aşkından vazgeçmeden cilt, vücut ve saç bakımınızda kullanabileceğiniz harika ürünlere rastlamak isterseniz Bade Natural sitemizde sizleri bekliyor. Tüm Bade Natural ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Doğal cilt bakım ürünleri alanında çok tercih edilen Bade Natural markası tüm ürünleri için şu güvenceleri veriyor;
1.Her bir ürün için yüksek kalitede geliştirilir.
2.Bitkisel yağlar içeren ve doğal vitaminlerle zenginleştirilir.
3.Tüm ürün içeriklerde Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmeliğine, ilgili kılavuz ve eklerine ayrıca Avrupa Kozmetik Mevzuatına uygundur.
4.GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretime sahiptir.
5.Tüm ürünler güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından testleri başarı ile geçmiştir.

Bade Natural ürünü hayvanlar üzerinde test edilmez. Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler, sentetik kokular, sentetik boyalar, zararlı koruyucular, SLS ve SLES içermez. GDO’lu hiçbir hammadde içermez.
İçeriği temiz formüllerle geliştirilir. Cildin sorunlarını tanıyan ve ona uygun çözüm önerilerinde bulunan Bade Natural markası, geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Saf ve doğal gül suyu, kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, saf kantaron yağı, hamam seti, bıttım sabunu, yüz spreyi, gece balmı, el peelingi, ayak peelingi, uçucu yağları, cilt aydınlatıcı serumu gibi birçok Bade Natural ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bade Natural Saf ve Doğal Gül Suyu
Gül suyunun cilt bakımında faydalarını bilmeyen yoktur. Etkili içeriği oldukça geniş bir kullanıma sahiptir. Cildinizi; temizlemek için, rahatlatmak için ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Bade Natural Saf ve Doğal Gül Suyu dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bade Natural Portakallı Kabak Lifli Arındırıcı Doğal Vücut Sabunu
İçeriğindeki ham maddeler cildi temizlemeye yardımcı olur. Karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilmiştir. Bade Natural Portakallı Kabak Lifli Arındırıcı Doğal Vücut Sabunu, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Tüm Bade Natural ürünlerine sitemizden hemen ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.