Bade Natural Ürünleri

Bade Natural Ürünleri

Bade kelimesi tasavvuf edebiyatında “Aşk” anlamında kullanılır. İsmini aşktan alan Bade Natural, tam anlamda doğa ve doğallık aşığı iseniz aradığınız marka olabilir. Bade Natural tüm ürünlerinde bitkilerden ve çiçeklerden soğuk sıkım yöntemi ile edilen yağlarıve özel bitkisel ekstraktlar kullanılır. Doğallıktan ve doğa aşkından vazgeçmeden cilt, vücut ve saç bakımınızda kullanabileceğiniz harika ürünlere rastlamak isterseniz Bade Natural sitemizde sizleri bekliyor. Tüm Bade Natural ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Doğal cilt bakım ürünleri alanında çok tercih edilen Bade Natural markası tüm ürünleri için şu güvenceleri veriyor;
1.Her bir ürün için yüksek kalitede geliştirilir.
2.Bitkisel yağlar içeren ve doğal vitaminlerle zenginleştirilir.
3.Tüm ürün içeriklerde Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmeliğine, ilgili kılavuz ve eklerine ayrıca Avrupa Kozmetik Mevzuatına uygundur.
4.GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretime sahiptir.
5.Tüm ürünler güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından testleri başarı ile geçmiştir.

Bade Natural ürünü hayvanlar üzerinde test edilmez. Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler, sentetik kokular, sentetik boyalar, zararlı koruyucular, SLS ve SLES içermez. GDO’lu hiçbir hammadde içermez.
İçeriği temiz formüllerle geliştirilir. Cildin sorunlarını tanıyan ve ona uygun çözüm önerilerinde bulunan Bade Natural markası, geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Saf ve doğal gül suyu, kakao yağı, Hindistan cevizi yağı, saf kantaron yağı, hamam seti, bıttım sabunu, yüz spreyi, gece balmı, el peelingi, ayak peelingi, uçucu yağları, cilt aydınlatıcı serumu gibi birçok Bade Natural ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bade Natural Saf ve Doğal Gül Suyu
Gül suyunun cilt bakımında faydalarını bilmeyen yoktur. Etkili içeriği oldukça geniş bir kullanıma sahiptir. Cildinizi; temizlemek için, rahatlatmak için ve nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Bade Natural Saf ve Doğal Gül Suyu dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Bade Natural Portakallı Kabak Lifli Arındırıcı Doğal Vücut Sabunu
İçeriğindeki ham maddeler cildi temizlemeye yardımcı olur. Karma, yağlı, hassas, kuru ve normal cilt tipleri için geliştirilmiştir. Bade Natural Portakallı Kabak Lifli Arındırıcı Doğal Vücut Sabunu, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Tüm Bade Natural ürünlerine sitemizden hemen ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 107 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.