Bade Natural Ürünleri

Bade Natural Ürünleri

   Bade kelimesi tasavvuf edebiyatında “Aşk” anlamında kullanılan bir kelime. Eğer tam anlamda bir doğa ve doğallık aşığı iseniz Bade Natural tam da aradığınız marka olabilir. Bade Natural tüm ürünlerinde bitkilerden ve çiçeklerden soğuk sıkım yöntemi ile edilen yağları ve özel bitkisel ekstraktlar kullanıyor. Doğallıktan ve doğa aşkından hiçbir zaman vazgeçmeden cilt, vücut ve saç bakımınızda kullanabileceğiniz harika ürünler var Bade Natural markasında. Doğal cilt bakım ürünleri alanında çok tercih edilen Bade Natural markası tüm ürünleri için şu güvenceleri veriyor:
   Her bir ürün için Yüksek kaliteli standardize bitkisel ekstraktlar ve doğal bileşenlerle üretim. Bitkisel yağlar içeren ve doğal vitaminlerle zenginleştirilmiş ürünler. Tüm ürün içeriklerde Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmeliğine, ilgili kılavuz ve eklerine ayrıca Avrupa Kozmetik Mevzuatına uygunluk. GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretim. Tüm ürünler güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından testleri başarı ile geçmiş ürünler. Hiçbir Bade Natural ürünü Hayvanlar üzerinde test edilmemez. Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler içermez. Kanserojenik, mutajenik ve üreme için toksik olabilecek hiçbir madde kullanılmaz. Sentetik kokular, sentetik boyalar, zararlı koruyucular, SLS ve SLES içermez. GDO’lu hiçbir hammadde içermez.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.