sadsad x
asdasd
Bade Natural Ürünleri

Bade Natural Ürünleri

   Bade kelimesi tasavvuf edebiyatında “Aşk” anlamında kullanılan bir kelime. Eğer tam anlamda bir doğa ve doğallık aşığı iseniz Bade Natural tam da aradığınız marka olabilir. Bade Natural tüm ürünlerinde bitkilerden ve çiçeklerden soğuk sıkım yöntemi ile edilen yağları ve özel bitkisel ekstraktlar kullanıyor. Doğallıktan ve doğa aşkından hiçbir zaman vazgeçmeden cilt, vücut ve saç bakımınızda kullanabileceğiniz harika ürünler var Bade Natural markasında. Doğal cilt bakım ürünleri alanında çok tercih edilen Bade Natural markası tüm ürünleri için şu güvenceleri veriyor:
   Her bir ürün için Yüksek kaliteli standardize bitkisel ekstraktlar ve doğal bileşenlerle üretim. Bitkisel yağlar içeren ve doğal vitaminlerle zenginleştirilmiş ürünler. Tüm ürün içeriklerde Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmeliğine, ilgili kılavuz ve eklerine ayrıca Avrupa Kozmetik Mevzuatına uygunluk. GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretim. Tüm ürünler güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından testleri başarı ile geçmiş ürünler. Hiçbir Bade Natural ürünü Hayvanlar üzerinde test edilmemez. Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler içermez. Kanserojenik, mutajenik ve üreme için toksik olabilecek hiçbir madde kullanılmaz. Sentetik kokular, sentetik boyalar, zararlı koruyucular, SLS ve SLES içermez. GDO’lu hiçbir hammadde içermez.

Bade Natural Kampanyası Geçerlilik Süresi: 01/11/2018 - 30/11/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kozmetikler, Temizlik Ürünleri ve Sağlık İlişkisi

Çoğu zaman kozmetik denince akla makyaj ürünleri ya da bakım kremleri gelir. Oysa şampuanlar, sıvı ya da katı sabunlar, diş macunları, en basit el kremleri hatta kolonyalar dahi kozmetik tanımının içine giriyor ve hepsi özenle seçilmeli.

Hassas Ciltler Hangi Ürünleri Kullanmalı?

Hassas ciltler sıradan kozmetik ürünlere tepki gösterebilir. Bu nedenle cilt bakımı ve makyaj için ürün seçerken çok daha titiz davranmanız gerekir.  Cildiniz hassas ise bu yazıyı dikkatli okuyun.

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.