Bade Natural

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.
1 2

Doğanın Gücü Kozmetiğin Işığı:

Doğaya ve doğala olan gerçek aşkın kozmetik sektörüne kattığı yenilikçi ve doğal bir marka ile tanışın. Bade Natural markasının kurucusu olan Ecz. Sinem Kapar Şahindere doğaya, doğala ve öz’e dönme vakti diyor ve bakım rutinlerinden, aromaterapiye kadar bütün ürünlerini doğanın büyüleyici yanından ilham alıyor. Doğal kalmak, doğallıktan beslenmek, doğayı ve doğaya ait olanı korumak, doğanın mucizevi gücüyle iyi hissetmeyi markanın felsefesi olduğunu söylüyor. Doğadan gelen saflığı, güzelliği ve büyüleyiciliği cildinize yansıtmayı amaçlıyor. Bakım rutinlerinde doğadan gelen güzellikleri ve doğanın büyüleyici yanı ile bakım yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Ürünlerini doğaya ve doğadan gelenlere hiçbir şekilde zarar vermeden üretiyor. Aynı zamanda doğal, sürdürülebilirliğe ve yenilenebilirliğe özen göstererek, daha iyi bir dünya bırakmak için hareket ediyor. Aynı zamanda vegan dostu ve hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir markadır. Geniş ürün yelpazesine sahip marka her cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürünü bulunuyor. Ayrıca geniş ürün yelpazesinde bulunan farklı kategorilerdeki ürün seçenekleri de bulunuyor. Marka uçucu yağ, güneş koruyucu, aloe vera jel, çocuklar için güneş kremi, tonik, göz serumu, yüz serumu, yaşlanma karşıtı bakım, roll-on, soğuk sıkım yağ, retinol, vücut kremi, kil maskesi, lavanta ve gül suyu ürünleri bulunuyor. Bakım rutinlerinize doğanın mucizevi ve büyüleyici güzelliklerini eklemek isteyenler için Bade Natural markasının ürünlerine Dermoeczanem.com’dan en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Neden Bade Natural Ürünlerini Tercih Etmelisin?

• Doğal ve doğadan gelen ürünler ile bakım yapmayı seviyorsan,
• Kullandığın ürünlerin içeriğinde zararlı kimyasallar, sentetik boya, sentetik koku, alkol, petrol türevleri vb. maddeler içermesini istemiyorsan,
• Bakım ürünlerinin güvenlik, raf ömrü ve kalitesine çok fazla dikkat ediyorsan,
• Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmenliğine uygun ürünler kullanmak istiyorsan,
• Bitkisel yağlar ve doğal vitaminler ile zenginleştirilmiş ürünler denemek istiyorsan,
• İyi imalat kurallarına uygun (GMP) ürünler tercih ediyorsan,
• Kullandığın markanın vegan ve hayvanlar üzerinde deney yapmamasını istiyorsan Bade Natural gönül rahatlığı ile tercih edebileceğin markalar arasındadır.

Bade Natural Uçucu Yağlar

Bitkilerin yaprak, kök, çiçek ve kabuklarından su buharı distilasyonu yöntemi ile elde edilen yağlara uçucu yağlar denir. Su buharı distilasyonu yöntemi ile elde edildikleri için suda çözünmezler. Oda sıcaklığında sıvı formda bulunan yağlar açık bırakıldıklarında uçtukları için bu adı alırlar. Konsantre ve güçlü yapıları ile birçok farklı kullanım şekli bulunan uçucu yağları masaj, cilt ve saç bakımı yapmak için kullanabilirsiniz. Cilt bakımında uçucu yağları kullanmadan önce sabit yağlar ile seyreltilmesi gerekirler. Bade Natural uçucu yağ çeşitleri; Okaliptus, Kekik, Paçuli, Adaçayı, Itır, Defne Yaprağı, Saf Koruma, Saf Umut, Saf Neşe, Saf Konsantrasyon, Saf Huzur, Saf Bolluk Bereket, Günlük Uçucu Yağ seçenekleri bulunur.

Bade Natural Soğuk Sıkım Yağlar

Soğuk sıkım yağlar bitkilerin meyve ve çekirdek gibi kısımlarından soğuk sıkım yöntemi ile elde edilir. Uçucu yağlar ile arasındaki en büyük farklardan biri direkt olarak cilde kullanılabilen ürünler olmasıdır. Cildinize doğadan gelen saf güzellikler ile bakım yapmak için seçebileceğiniz etkili içeriklerdir. Cilt, saç ve vücut bakımında kullanıma uygundur. Ayrıca esansiyel yağları seyreltmek için de kullanıma uygundur. Cildinizi ve saçınızı nemlendirebilir, temizleyebilir, masaj yapabilir, besleyebilir aynı zamanda daha dolgun, parlak, hoş görünmesine yardımcı olur. Cilt tipinize ve ihtiyacınıza uygun soğuk sıkım yağı seçerek doğadan gelen saf güzellikler ile cildinizi şımartabilirsiniz.

Bade Natural Cilt Bakım Ürünleri

Doğadan gelen narin ve saf ürünler ile cilt bakım rutinlerinize güzellik katma zamanı. Son zamanlarda bakım rutinlerinde doğal, temiz ve etkili içeriğe sahip ürünler daha çok tercih ediliyor. Çünkü, cilt bakımında etkili, hoş ve saf bir bakım isteyenlerin en doğru tercihler arasında bitkisel, doğal içerikli ürünler geliyor. Doğal içerikli ürünler ile cildinizi nazik bir şekilde temizleyebilir, nemlendirebilir hatta cildinizin ihtiyacına uygun çeşit çeşit bakımı yapabilirsiniz. Siz de doğadan gelen nazik içerikli cilt bakım ürünleri arayışındaysanız Bade Natural markasına bir şans verebilirsiniz. %100 bitkisel yağlar kullanılarak üretilen markanın ürünleri ile cildinize etkili ve saf bir şekilde bakım yapabilirsiniz. Her cilt tipine ve ihtiyacına uygun, doğal içerikli ürünler ile bakım rutinlerinizi etkili bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Doğanın büyüleyici ve saf yanındaki güzellikler ile cildinize etkileyici bir şekilde bakım yapabilirsiniz. Cildinizi nemlendirmeye, temizlemeye, beslemeye, dışarıdan gelen faktörlere karşı korumaya ve yaşlanma karşıtı bakım yapmaya yardımcı doğal içerikli ürünler için Bade Natural markasının bakım ürünlerini en iyi tercihler arasındadır. Marka cilt bakım kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde bakım rutinlerinde her cilt tipine ve ihtiyacına özel olarak geliştirdiği bitkisel içerikler ile ürünleri ile cildinizi şımartmayı amaçlıyor. Markanın cilt bakım ürünleri arasında; Yüz serumları, göz serumları, tonikler, güneş koruyucu, yaşlanma karşıtı ürünler, balm, retinol serum, leke karşıtı ürünler, kil maskesi vb. ürün seçenekleri bulunur. Bade Natural markasının cilt bakım ürünlerine en uygun fiyatlar ile Dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bade Natural Vücut Bakım Ürünleri

​Vücudunuzu doğadan gelen saf güzellikler ile şımartmaya hazır olun! Vücut bakım rutinlerinde kullanabileceğiniz saf, hoş kokulu, etkili içeriğe sahip soğuk sıkım yağlar ve daha fazlası Bade Natural markasında sizleri bekliyor. Vücut gün içinde birçok dış faktöre maruz kalıyor ve vücuda etkili bir şekilde bakım yapılmaz ise istenmeyen bazı görünüm değişiklikleri oluşabiliyor. Vücudunuzu dışarıdan gelen faktörlere karşı korumak ve bakım yapmak için tercih edebileceğiniz ürünler de Bade Natural markasında bulunuyor. Birçok vücut bakım ürünü arasından cilt tipine ve ihtiyacına uygun ürün seçerek vücudunuza bakım yapmaya başlayabilirsiniz. Doğadan gelen güzelliklerin dokunuşu ile cildinizi, vücudunuzu nemlendirebilir, bakım yapabilir, dışarıdan gelen faktörlere karşı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Bade Natural markasının vücut bakım ürünleri arasında soğuk sıkım yağlar, güneş koruyucu, deodorantlar, selülit karşıtı bakım yağı, nemlendirici ışıltılı yağlar, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ve vücut kremleri bulunur. Bade Natural markası ile hem cildine hem vücuduna hem de saçlarına etkili ve saf bir şekilde bakım yapabilirsiniz. Bakımın en güzel ve saf hali için tercih edebileceğiniz bir markalar arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.