Bade Natural Ürünleri

Bade Natural Ürünleri

   Bade kelimesi tasavvuf edebiyatında “Aşk” anlamında kullanılan bir kelime. Eğer tam anlamda bir doğa ve doğallık aşığı iseniz Bade Natural tam da aradığınız marka olabilir. Bade Natural tüm ürünlerinde bitkilerden ve çiçeklerden soğuk sıkım yöntemi ile edilen yağları ve özel bitkisel ekstraktlar kullanıyor. Doğallıktan ve doğa aşkından hiçbir zaman vazgeçmeden cilt, vücut ve saç bakımınızda kullanabileceğiniz harika ürünler var Bade Natural markasında. Doğal cilt bakım ürünleri alanında çok tercih edilen Bade Natural markası tüm ürünleri için şu güvenceleri veriyor:
   Her bir ürün için Yüksek kaliteli standardize bitkisel ekstraktlar ve doğal bileşenlerle üretim. Bitkisel yağlar içeren ve doğal vitaminlerle zenginleştirilmiş ürünler. Tüm ürün içeriklerde Türk Kozmetik Kanun ve Yönetmeliğine, ilgili kılavuz ve eklerine ayrıca Avrupa Kozmetik Mevzuatına uygunluk. GMP (iyi imalat uygulamaları) kurallarına göre üretim. Tüm ürünler güvenlik, kalite ve raf ömrü açısından testleri başarı ile geçmiş ürünler. Hiçbir Bade Natural ürünü Hayvanlar üzerinde test edilmemez. Paraben, alkol, formaldehid, sülfat, alüminyum, mineral yağlar, petrol türevi hammaddeler içermez. Kanserojenik, mutajenik ve üreme için toksik olabilecek hiçbir madde kullanılmaz. Sentetik kokular, sentetik boyalar, zararlı koruyucular, SLS ve SLES içermez. GDO’lu hiçbir hammadde içermez.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 105 ürün görüntüleniyor.
1 2

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.