La Roche Posay Hydreane Serisi

La Roche Posay Hydreane Serisi

Yıl 1975’i gösterdiğinde, Fransa’nın güneyinde kaplıcalarıyla ünlü küçük bir kasabasında kurulur La Roche Posay. Cilt bakım ürünlerinde; bu küçük kasabanın termal sularını kullanan marka, aşırı hassas ciltlerin bakımında iddiasını gözeterek, ürünlerini geliştirir. Çok kompleks formüllere sahip La Roche Posay Hydreane serisi, hassas ciltlere nitelikli bakımın yolunu açar. Kadınlardan yoğun ilgi gören markanın ürünleri, bu serisi ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Tüm Hydreane Serisi ürünleri dermeczanem.com’da…

La Roche Posay Hydreane Ürünleri
Hassas cilde sahipseniz dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Mevsim ve hava şartları, bu noktalardan ilkidir. Öncelikle yazın güneş ışınlarına karşı mutlaka güneş kremi kullanmalı, kışın soğuk havalara karşı mutlaka nemlendirici kreminizi yanınızdan ayırmamalısınız. Ayrıca kullanacağınız ürünler cilt tipinize uygun olmalı, kızarıklığa eğilim sorununa bakım yapabilmelidir.
Bu noktalardan sonra dikkat edeceğiniz nokta kullandığınız ürünlerin içeriğidir. Kullandığınız ürünlerin içeriği mutlaka temiz ham maddelerden seçilmelidir. La Roche Posay’in bu serisi, temiz içeriklerle oluşturulmuş ürünleri kapsar.
Hydreane serisinin genelinde, hassas ciltler için özel geliştirmiş nemlendirici ürünler bulunmaktadır. Bu seride; normal ve karma ciltler için nemlendirici, hassas ciltler için özel geliştirilmiş La Roche Posay BB krem, paraben içermeyen kuru ve hassas ciltler için üretilmiş nemlendirici bakım kremi yer alır. Marka, cilt bakım ürünlerini tavsiye edilen sıklıkta kullanılması önerir. Serinin ürünlerinin içeriğinde yer alan termal su, cilde ferahlatıcı bakım yapılmasını sağlar. Hydreane serisi ürünlerini gönül rahatlığı ile bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

La Roche Posay Hydreane Legere
Cildin hassasiyetini azaltmayı hedefleyen formülü, cilde derinlemesine bakım yapar. Karma, yağlı ciltler rahatlıkla kullanabilir. La Roche Posay Hydreane Legere dermoeczanem.com’da…

La Roche Posay Hydreane BB Creme
Hassas ciltler dâhil tüm ciltler için geliştirilmiş BB krem, cildi derinlemesine nemlendirir, cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olur. La Roche Posay Hydreane BB Creame, sitemizde sizleri bekliyor.

La Roche Posay Hydreane Riche
Kuru ciltler için geliştirilmiş bu krem, cildin nem ihtiyacını karşılamaya çalışır. Cilde ışıltı kazandırmaya yardımcı formülünü günlük bakım için rahatlıkla kullanabilirsiniz. La Roche Posay Hydreane Serisi ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

La Roche Posay Markasına Geri Dön

La Roche Posay Hydreane

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.