Parfüm Deodorant Ürünleri

Parfüm Deodorant Ürünleri

   Her insan kendi kişisel bakımına önem gösterir. Kişisel bakım denilince akla ilk gelen şeylerden biri her zaman temiz kokmaktır. Güne deodorant ya da parfüm sıkmadan başlayanların sayısı çok azdır.
   Kullanılan parfüm-deodorantın kalıcılığı çok önemli. Parfüm kalıcılık sırasına göre kendi içinde notalardan oluşuyor. Teninize yakışan parfümü doğru seçebilmek için bu notalarda yararlanabilirsiniz.
   Sitemizde yer alan parfüm markaları arasında; BURBERRY, DKNY, NUXE, CAUDALİE, MICHAEL KORS markaları sayılabilir.
   Deodorant önerisi verecek olursak, Rexona İnvisible Black+White Bayan Deodorant tavsiye edebiliriz.
   Yine deodorant önerisi olarak sitemizde yer alan NUXE, BİODERMA, NIVEA markalarının deodorantlarını tavsiye edebiliriz.
   Parfüm-deodorant markalarını internet üzerinden dermoeczanem.com güvencesiyle kampanyalı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.
8x4
Fa
SVR
Tto

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.