Lansinoh Latch Assist Göğüs Ucu Çıkartıcı
Ürün Fiyatı
227,00 TL

Lansinoh Latch Assist Göğüs Ucu Çıkartıcı

Barkod:5060062997613 Ürün Kodu : 10223 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Düz veya içe dönük göğüs uçlarını geçici olarak dışarı çıkarır.
 • Tek elle, hızlı ve kolayca kullanılabilir.
 • BPA ve BPS içermez.
Ürün Fiyatı
227,00 TL
Havale ile 4,54TL daha az ödeyin.
İthalatçı Firma:
Lansinoh Laboratories Inc. Merkezi Delaware- ABD Türkiye İstanbul Şubesi
Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi A2 Blok D:340 Ataşehir/İstanbul
www.lansinoh.com.tr

Menşei:Yeni Zelenda
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Lansinoh Latch Assist Göğüs Ucu Çıkartıcı


  Ürün Adı:
  Lansinoh


  Özet Bilgi:
  İçe dönük ve düzleşmiş göğüs uçlarını dışarı doğru çekerek emzirmeye destek olur.


  Ürün Faydaları:
  Göğüs Ucu Çıkartıcı düzleşen ya da içe dönük meme uçlarını kolayca çıkartmak için kullanılan pratik bir alet olarak tanımlanabilir. 
  İçe dönük meme ucu kaynaklı meme kavramada zorlanma, çok yaygın görülen bir durum olarak karşımıza çıkar. Doğumdan hemen sonra meme uçları bebeğin emmesi için yeterince dışarıda olmayabilir. Meme ucunu dışarı çıkarmak için kullanılan meme ucu çıkartıcı ürünler, süreci daha kolay bir hale getirebilir.
  Latch Assist™ Göğüs Ucu Çıkartıcı, göğüs ucunu bebeğin kavrayacağı şekilde nazikçe dışarı çeker; böylece başarılı bir emzirmenin ilk adımı atılmış olur. 
  BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir. 
  Düz veya içe dönük göğüs uçlarını dışarı çıkarır.Tek elle, hızlı ve kolayca kullanılabilir.

  Kullanım Şekli:
  Emzirme ürünlerinin kullanımlarında özenli olmak ve talimatlara uymak hem kullanım konforu, hem ürünün uzun ömürlü olması hem de bebeğin sağlıklı beslenmesi için önemli olabiliyor. Latch Assist™ Göğüs Ucu Çıkartıcı kullanırken de öncelikle ürün kullanım talimatlarını dikkate almanız önerilir. Etikette belirtilen temizleme talimatlarını takip etmek, kullanım sırasında belirtilen detayları göz önüne almak önemli. 
   
  Yıkama talimatları, Latch Assist™ Göğüs Ucu Çıkartıcı kullanımında öne çıkan bir kullanım detayı oluyor. Bunun dışında ürün kullanımında temel amacın anne meme uçlarını bebeğin onları kolayca kavrayarak emebilmesi için uygun hale getirmek olduğu bilinmeli. 
   
  Latch Assist™ Göğüs Ucu Çıkartıcı, göğüs ucunu bebeğin kavrayacağı şekilde nazikçe dışarı çeker; böylece başarılı bir emzirmenin ilk adımı atılmış olur. Tek elle, hızlı ve kolayca kullanılabilir bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, anne ürünü kolaylıkla kullanabilir. Hijyen ve kolay taşıma için saklama kutusu vardır. Bu kutu sürekli kolay bir yerde olmalı, anne ürünü kullandıktan sonra temiz su ile yıkanmış olarak kendi halinde kurumaya bırakmalıdır. Bundan sonra da mutlaka kutusunda muhafaza etmelidir. 
   
  Ambalaj içerisinde 1 adet silikon hazne, 2 farklı boyutta (20mm ve 24mm) göğüs ucu konisi ve 1 adet saklama kutusu bulunmaktadır. Göğüs ucu ölçüsüne göre uygun boyutlu koni tercih edilebilir. 
   
  Tüm parçalar 120 °C'ye kadar sıcaklığa dayanıklıdır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.