Dermaceutic Ürünleri

Dermaceutic Ürünleri

   Ana felsefesi; araştırma, geliştirme ve yüksek performans üzerine kurulu olan Fransız Dermaceutic Laboratuvarlarının geliştirdiği dermokozmetik ürünlerde amaç, uygulanan estetik uygulamaları destekleyecek etik değerlere sahip yüksek kaliteli ürünler sunmaktır.
   Dermaceutic; ürün formülasyonunda uluslararası temel cilt bakım içeriği olarak kabul görmüş hyaluronik asit, stabilize C vitamini ve glikolik asit gibi aktif maddeleri kullanan sektördeki ilk firmalardan biridir. Dermaceutic, içerdiği her bir etken maddenin tüm yararlarını koruyacak şekilde formüle edilmiş olup, tüm uygulamaların sonuçlarını optimize eder ve kalıcılığını artırmayı destekler.
   Arındırıcı yüz temizleme köpüğü foamer 5, Sebum düzenleyici Mask 15, Antioksidan konsantresi C25 cream, Renk açıcı gece kremi Light Ceutic, Anti aging leke karşıtı koruyucu Sun Ceutic, Yoğun nemlendirici Hyal Ceutic ve diğer Dermaceutic ürünlerine sitemizden online olarak indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.