Cilt Bakım Serumları

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 566 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 18

Cilt Bakım Serumları

Cilt serumları, cilt sorunlarına bakım için kullanılan en etkili ürünlerden biridir. Cilt serumları, sadece tek bir sonuca odaklanmaz, çoklu cilt sorunlarına karşı çok amaçlı bir bakım imkânı sunar. Özellikle anti aging bakımda akla ilk gelen cilt bakım ürünlerindendir.

Cilt Serumlarının Faydaları

Gündelik hayatın stresi, olumsuz hava şartları, yanlış beslenme, stres ve birçok telaştan dolayı kadınlar ciltlerine bakım yapmayı, unutur, ihmal eder, erteler. Oysa cilt bakımı ihmale gelmez ve günlük, haftalık, aylık rutinlerde bakım yapılması gerekir. Cilt serumları, hedefe yönelik etkili sonuç için bakım rutinlerinin vazgeçilmezidir. Cildin; elastikiyet dengesini artırmaya, nem seviyesini dengelemeye, kırışıklık oluşumunu yavaşlatmaya yardımcı olur. Cilt sorunlarına karşı kısa süreli çözüm arayan kadınların favorisidir. Günlük bakım rutinlerinde cilt bakım ürünlerinden yüksek performans bekleyen yetişkinler cilt serumlarına yönelir. Vichy Mineral 89% Mineralizing Water + Hyaluronic Acid 30 ml Serumu günlük kullanım için uygundur. Cilde günlük ihtiyacı olan nem bakımını yapar, olumsuz etkenlerin giderilmesinde yardımcı olur.

Cilt Serumları Nasıl Kullanılır?

Cilt serumlarını kullanmadan önce kısa süreli bakım sürekli bakım için mi, yoksa uzun süreli bakım için mi tercih edileceğinin karar verilmesi gerekir. Uzun zamandan beri devam eden cilt sorunlarına karşı küçük serum olarak adlandırılan cilt ampulleri kullanılabilir. Cilt ampulleri, ciddi cilt sorunları için komple, nitelikli bakım yapar. Cilt sorununun tanımına göre özel ürün kullanmak gerekir. Günlük, sürekli, nitelikli bir bakım için de cilt serumları bakım rutinlerine adapte edilebilir.

Cilt sorunlarına Karşı Cilt Serumları

Cilt serumları birçok cilt sorununa karşı bakım yapar. Cilt serumları; leke oluşumu, akneye eğilim gösteren ciltlere karşı, cilt ton dengesini ayarlamak, kırışıklık karşıtı, yaşlanma karşıtı, cilt görünümü düzenlemek gibi cilt sorunlarına karşı etkili bir bakım ürünüdür. Yaşlanma karşıtı bakım için; Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım 2x2 ml, Nuxe Nuxuriance Gold Nutri Revitalizing Serum, Leke karşıtı bakım için; La Roche Posay Leke Karşıtı Bakım Seti, sıkılaştırma ve kırışıklık karşıtı bakım için; Dermoskin Be Bright Retiinyl Face Serum, Dr.Murad Outsmart Blemish Control Clarifying Treatment Serumu kullanabilirsiniz.

Cilt Serumlarının Fiyatları

Cilt serumlarının verimini daha da artırmak için temizlenmiş cilde uygulanması gerekir. Özellikle gece yatmadan önce cilt serumlarını cildinize uygulayarak sabah kalktığınızda; nemli, parlak, ferah bir cilde kavuşabilirsiniz. Cilt serumları, diğer cilt bakım ürünlerine göre daha yüksek fiyatlandırılır. Çünkü kısa sürede kullanıcısının cilt sorunu ve ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur, oldukça yetkin ürünlerdir. Sitemizde yer alan cilt serumları kategorisi; ihtiyaçlara ve cilt tipine göre seçkin markaların ürünlerini içerir. Bakım rutinlerinde uzun vadeli bakım görmek isteyen kullanıcılara yönelik geliştirilmiştir ve her bütçeye hitap eden ürünler bulunmaktadır. Cilt bakım serumlarını dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.