sadsad x
asdasd

Physicians Formula Kampanyası Geçerlilik Süresi: 02/05/2018 - 30/06/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Physicians Formula Mineral Makyaj Ürünleri

 Physicians Formula 1937 yılında dönemin ünlü alerjenisti Dr. Crandall'ın alerjik bir cilde sahip olan eşine aşkının hediyesi olarak doğmuş bir markadır. Kozmetik sektöründe, formülasyonları hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş, lens kullanıcıları ve hassas gözler için güvenli, kozmetikte bulunan 132 zararlı kimyasal maddeyi içermeyen ve hipoalerjik özellikleri ile lider marka haline gelmiştir. 

 Mineral Makyaj ürünleri, doğal yapıları ve cilt uyumluluğu nedeni ile son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasına girmişlerdir. Her biri dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Doğal minerallerden yararlanılarak hazırlanmış mineral makyaj ve dermokozmetik renkli ürünler, son derece sağlıklı olmaları ve aynı zamanda doğal güneş koruyucu özellikleri nedeniyle tercih edilirler. Sitemizde Jane iredale, Youngblood, Mineral Fusion, Pupa milano, Zao organic makyaj markalarının mineral makyaj ürünleri satılmaktadır. Physicians Formula Makyaj ürünleri Medko Kozmetik tarafından Amerika Birleşik Devletlerinden ithal edilmektedir. 

 Physicians Formula'nın en çok tercih edilen serileri; Mineral Wear, bronze booster, nude wear, super bb  ve cc serisi, argan wear, youthful wear, organic wear, sexy booster, shimmer strips ve happy booster'dir.
 Physicians Markalı Ürünler hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz, en uygun ve ucuz fiyatlarla online olarak dermoeczanem.com dan sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.