Physicians Formula Ürünleri

Physicians Formula Ürünleri

   Mineral makyaj; cildi zararlı kimyasallardan koruyarak kusursuz bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Mineral makyaj denilince ise, akla ilk gelen markalardan olan Physicians Formula, ürünlerini Amerika’da geliştirir. 1937 yılından beri geliştirilen mineral bazlı Physicians Formula ürünleri, hassas ciltler gözetilerek üretilir.
   Physicians Formula Butter Bronzer, tropik ve ışıltılı bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Ultra zengin formülüyle bir toz ve krem bronzlaştırıcının en iyi özellikleri bir araya getirilerek tasarlanmış. Bu eşsiz Butter Bronzer, Physicians Formula kullananlar tarafından büyük ilgi görüyor. Physicians Formula allık, Göz-kaş kalemleri eyeliner far, bronzer, maskaralar, sıkılaştırılmış formülüyle dikkat çeken Physicians Formula pudraları, kapatıcıları ve Physicians Formula BB kremleri ve Physicians Formula fondötenleri dermotolojik testlerden geçerek üretilmiş. Kozmetikte bulunan 132 zararlı kimyasal maddeyi içermeyen formülüyle Amerika’nın 1 numarası haline gelen Physicians Formula ürünlerine dermoeczanem.com ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

physicians formula indirim

Physicians Formula Kampanyası Geçerlilik Süresi: 26/04/2019 - 30/06/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.