Physicians Formula Ürünleri

Physicians Formula Ürünleri

   Mineral makyaj; cildi zararlı kimyasallardan koruyarak kusursuz bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Mineral makyaj denilince ise, akla ilk gelen markalardan olan Physicians Formula, ürünlerini Amerika’da geliştirir. 1937 yılından beri geliştirilen mineral bazlı Physicians Formula ürünleri, hassas ciltler gözetilerek üretilir.
   Physicians Formula Butter Bronzer, tropik ve ışıltılı bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Ultra zengin formülüyle bir toz ve krem bronzlaştırıcının en iyi özellikleri bir araya getirilerek tasarlanmış. Bu eşsiz Butter Bronzer, Physicians Formula kullananlar tarafından büyük ilgi görüyor. Physicians Formula allık, Göz-kaş kalemleri eyeliner far, bronzer, maskaralar, sıkılaştırılmış formülüyle dikkat çeken Physicians Formula pudraları, kapatıcıları ve Physicians Formula BB kremleri ve Physicians Formula fondötenleri dermotolojik testlerden geçerek üretilmiş. Kozmetikte bulunan 132 zararlı kimyasal maddeyi içermeyen formülüyle Amerika’nın 1 numarası haline gelen Physicians Formula ürünlerine dermoeczanem.com ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

physicians formula indirim

Physicians Formula Kampanyası Geçerlilik Süresi: 26/04/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.