Physicians Formula

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Physicians Formula Ürünleri

Geçmişten günümüze çok kullanılan yöntemlerden biri olan makyaj, cildi daha güzel göstermeye ve kadınların güzelliğini daha çok ortaya çıkarmaya yardımcı olur. “Sağlıklı güzellik” mottosuyla cilde faydalı makyaj malzemeleri üreten Physicians Formula, kadınların güzelliğine katkıda bulunuyor. Tüm Physicians Formula ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Marka, 1937’den günümüze temiz içerikli ürünler geliştirir. Makyaj rutininin her aşamasında kullanabilecek makyaj malzemesi markanın ürün gamı içerisinde yer alır. Bu ürünler kullanım konforu açısından oldukça pratik bir uygulama sunar. Günlük güzellik rutininizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler ile cildinizde Physicians Formula ürünlerine hayran kalacaksınız. Etkili, yüksek performanslı, kaliteli bir güzellik rutini için Physicians Formula ürünlerini seçin.

Physicians Formula Rimel
Physicians Formula Eye Booster Kıvrım Maskara, günlük kirpik kıvırma için gayet başarılıdır. Kirpikleri dolgunlaştırmaya yardımcı olur, hacimli bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Bakışlara anlam katmaya yardımcı olur ve temiz içeriği ile kirpiklere zarar vermez. Fırçasının özel fiber teknolojisiyle geliştirilmesi pratik ve konforlu bir uygulama imkânı sunarken, rimeli uygulama da oldukça başarılıdır. Physicians Formula Rimel sitemizde sizleri bekliyor.

Physicians Formula Fondöten
Makyajın en temel malzemesi fondötenlerdir. Ten makyajı için vazgeçilmez olan bu ürün her ten rengine göre ayrı seçenek barındırır. Physicians Formula kapatıcılarından olan bu fondötenler, compact, stick, krem, sprey formlarına sahiptir. Cildin renk uyumsuzluğunu gidermeye yardımcı olur. Cilde pürüzsüzlük kazandırmaya çalışır. Physicians Formula Fondöten, günlük kullanım için son derece uygundur. Ciltteki kusurları gizlemeye yardımcı olur. Physicians Formula pudraları kadar rahat bir kullanıma sahiptir. Günlük kullanım için uygundur. Özel bir davete giderken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal bir görünüm kazandırmaya yardımcı yapısı ile tüm gözler üzerinizde olacak.

Physicians Formula Butter Bronzer
Physicians Formula allıkları kadar dikkat çeken bu bronzer, murumuru yağı ile zenginleştirilmiş yapısı, cildi renklendirmeye yardımcı olur. İpeksi ve güzel bir görünüm için son derece uygundur. Elmacık kemiklerini ortaya çıkaran yüzü boyutlandırmaya yardımcı olur. Physicians Formula Butter Bronzer, cildi nemlendirmeye hedefler. Cildin güzel bir görünüme ulaştırmaya yardımcı olur. Kremsi yapısı rahat bir kullanım için uygundur. Physicians Formula Butter Bronzer sitemizde sizleri bekliyor.
Physicians Formula ürünlerine dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.