sadsad x
asdasd

Physicians Formula Kampanyası Geçerlilik Süresi: 02/05/2018 - 31/08/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Physicians Formula Mineral Makyaj Ürünleri

 Physicians Formula 1937 yılında dönemin ünlü alerjenisti Dr. Crandall'ın alerjik bir cilde sahip olan eşine aşkının hediyesi olarak doğmuş bir markadır. Kozmetik sektöründe, formülasyonları hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş, lens kullanıcıları ve hassas gözler için güvenli, kozmetikte bulunan 132 zararlı kimyasal maddeyi içermeyen ve hipoalerjik özellikleri ile lider marka haline gelmiştir. 

 Mineral Makyaj ürünleri, doğal yapıları ve cilt uyumluluğu nedeni ile son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasına girmişlerdir. Her biri dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Doğal minerallerden yararlanılarak hazırlanmış mineral makyaj ve dermokozmetik renkli ürünler, son derece sağlıklı olmaları ve aynı zamanda doğal güneş koruyucu özellikleri nedeniyle tercih edilirler. Sitemizde Jane iredale, Youngblood, Mineral Fusion, Pupa milano, Zao organic makyaj markalarının mineral makyaj ürünleri satılmaktadır. Physicians Formula Makyaj ürünleri Medko Kozmetik tarafından Amerika Birleşik Devletlerinden ithal edilmektedir. 

 Physicians Formula'nın en çok tercih edilen serileri; Mineral Wear, bronze booster, nude wear, super bb  ve cc serisi, argan wear, youthful wear, organic wear, sexy booster, shimmer strips ve happy booster'dir.
 Physicians Markalı Ürünler hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz, en uygun ve ucuz fiyatlarla online olarak dermoeczanem.com dan sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
1 2

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.