sadsad x
asdasd

Physicians Formula Kampanyası Geçerlilik Süresi: 18/09/2018 - 31/10/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Physicians Formula Mineral Makyaj Ürünleri

 Physicians Formula 1937 yılında dönemin ünlü alerjenisti Dr. Crandall'ın alerjik bir cilde sahip olan eşine aşkının hediyesi olarak doğmuş bir markadır. Kozmetik sektöründe, formülasyonları hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş, lens kullanıcıları ve hassas gözler için güvenli, kozmetikte bulunan 132 zararlı kimyasal maddeyi içermeyen ve hipoalerjik özellikleri ile lider marka haline gelmiştir. 

 Mineral Makyaj ürünleri, doğal yapıları ve cilt uyumluluğu nedeni ile son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasına girmişlerdir. Her biri dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Doğal minerallerden yararlanılarak hazırlanmış mineral makyaj ve dermokozmetik renkli ürünler, son derece sağlıklı olmaları ve aynı zamanda doğal güneş koruyucu özellikleri nedeniyle tercih edilirler. Sitemizde Jane iredale, Youngblood, Mineral Fusion, Pupa milano, Zao organic makyaj markalarının mineral makyaj ürünleri satılmaktadır. Physicians Formula Makyaj ürünleri Medko Kozmetik tarafından Amerika Birleşik Devletlerinden ithal edilmektedir. 

 Physicians Formula'nın en çok tercih edilen serileri; Mineral Wear, bronze booster, nude wear, super bb  ve cc serisi, argan wear, youthful wear, organic wear, sexy booster, shimmer strips ve happy booster'dir.
 Physicians Markalı Ürünler hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz, en uygun ve ucuz fiyatlarla online olarak dermoeczanem.com dan sipariş verebilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 

Aloe Vera nedir? Faydaları nelerdir?

Aloe Vera adını sıkça duyduğumuz, bilinen ve çok kullanılan bir bitkinin adı. Kozmetik sektöründe de çok kullanınan bu bitkinin özellikleri ve faydaları nelerdir? Gelin birlikte göz atalım 

Hyaluronik Asit Nedir? Ne işe yarar?

Hyaluronik asit insan sağlığı için çok önemli bir molekül. Özellikle nem tutucu fonksiyonu ile bir çok  işleve sahip. Eklem sağlığından, bağ dokusuna kadar önemli rolleri var. Bunun yanında kozmetik alanında da çok sık başvurulan ve yararlanılan bir madde. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.