sadsad x
asdasd
Physicians Formula Ürünleri

Physicians Formula Ürünleri

   Mineral makyaj; cildi zararlı kimyasallardan koruyarak kusursuz bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Mineral makyaj denilince ise, akla ilk gelen markalardan olan Physicians Formula, ürünlerini Amerika’da geliştirir. 1937 yılından beri geliştirilen mineral bazlı Physicians Formula ürünleri, hassas ciltler gözetilerek üretilir.
   Physicians Formula Butter Bronzer, tropik ve ışıltılı bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Ultra zengin formülüyle bir toz ve krem bronzlaştırıcının en iyi özellikleri bir araya getirilerek tasarlanmış. Bu eşsiz Butter Bronzer, Physicians Formula kullananlar tarafından büyük ilgi görüyor. Physicians Formula allık, Göz-kaş kalemleri eyeliner far, bronzer, maskaralar, sıkılaştırılmış formülüyle dikkat çeken Physicians Formula pudraları, kapatıcıları ve Physicians Formula BB kremleri ve Physicians Formula fondötenleri dermotolojik testlerden geçerek üretilmiş. Kozmetikte bulunan 132 zararlı kimyasal maddeyi içermeyen formülüyle Amerika’nın 1 numarası haline gelen Physicians Formula ürünlerine dermoeczanem.com ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Physicians Formula  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 27/08/2018 - 31/12/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.