• Tümü
  • Cilt Bakımı
  • Anne Bebek
  • Saç Bakımı
  • Makyaj
  • Vitamin Sağlık

Dermoeczanem'de DermoFest Etkinlikleri Başlıyor!

25 MART - 15 NİSAN

DermoFest Etkinliklerine Hazır Mısın?

Nisan ayının gelmesi ile Dermoeczanem bir heyecan, güzellik ve kutlama havası başlar. Çünkü Dermoeczanem bir nisan ayında sizlerle buluştu ve sizin için son sürat çabalar oldu. Şimdi de Dermoeczanem’in 11.yılına özel birbirinden çok sevilen markalarında görülmemiş indirimler ve hediyeler ile sizleri şaşırtmaya hazırlanıyor. 25 mart -15 nisan tarihleri arasında bir plan yapma çünkü Dermoeczanem birbirinden güzel indirimler ve kampanyaları ile sizleri bekliyor.

DermoFest ile Güzellik #deneyimibaşlat

Sadece sizin için özel olarak seçilen ürünlerin bulunduğu Dermoeczanem Güzellik kutusu DermoFest etkinliği ile birlikte tekrar stoklarda. Dermoeczanem'in en sevilen ürünlerinden biri olan güzellik kutusu yeni ürünler ve yeni bir etiket ile tekrar sizinle buluşuyor. İçeriğinde birbirinden güzel ürünlerin bulunduğu güzellik kutusu adına özel etiketi ile DermoFest etkinliği boyunca sizleri bekliyor.

DermoFest Mail Gönderileri

DermoFest etkinlikleri boyunca Dermoeczanem olarak sizin için birbirinden güzel ve farklı sürprizler hazırladık. Bu nedenle 25 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın. Belki size özel bir indirim, indirim kodu ya da daha başka sürprizler hazırlamış olabiliriz. Sadece bizden gelen mailleri ve DermoFest etkinliklerini başlamasını bekleyiniz. Sizin için en güzel sürprizler DermoFest'de!

O Çok Sevdiğin Markada İndirim Fırsatları

Dermoeczanem olarak binlerce marka ve otuz binden fazla ürün seçeneğinin yer aldığı sitemizde DermoFest etkinlikleri boyunca on binlerce üründe görülmemiş kampanyalar seni bekliyor. DermoFest etkinliği boyunca sitemizden gözünü ayırma seni heyecanlandıracak indirimler ile geliyoruz.

DermoFest Etkinliği Boyunca Müşteri Hizmetlerimiz Yanında

%100 müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışan bir firma olarak DermoFest etkinlikleri boyunca da müşterilerimizin isteklerini, ürünler hakkında merak ettiklerini, siparişi hakkında detayları vb. destek almak istediği durumlarda işinde uzman müşteri hizmetleri ekibimiz bir telefon kadar uzağınızda. DermoFest boyunca kafanızda bir soru işareti kalmaması için arayabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizim Hakkımızda Her Şeyi Bilmek İster Misin?

DermoFest Etkinlikleri boyunca belirli gün ve saatlerde sadece Dermoeczanem’e özel merak ettiğiniz soruları sorabileceğiniz bir canlı destek kanalı sizleri bekliyor. Unutma sadece bize özel sorular 😉

DermoFest Etkinlikleri Bu Kadar ile Sınırlı Sanıyorsan Yanılıyorsun

DermoFest etkinliklerini senin için daha da heyecanlı, güzel ve canlı bir şekilde geçirmek istiyoruz. Bu nedenle ay boyunca çeşitli indirimler, hediyeler, kampanyalar ve daha fazlası için Dermoeczanem’den gözünü ayırma. Hadi gelin DermoFest etkinliği ile nisanın gelişini ve Dermoeczanem’in kuruluşunu kutlayalım!

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutma

DermoFest etkinlikleri boyunca birbirinden güzel kampanya ve indirimleri sosyal medya hesabımızdan paylaşacağız. İndirimleri ve kampanyaları kaçırmamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsin. Ayrıca DermoFest etkinlikleri boyunca sosyal medya hesaplarımızda paylaşacağımız çeşitli bilgiler ve görselleri dikkatli bir şekilde incelemeyi unutma.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.