https://dermoeczanem.com/Data/GorselVitrin/K42/phyto slider 50 indirim

Stoklarla sınırlıdır. Geçerlilik Süresi: 01/05/2024 -31/07/2024 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Phyto

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 49 ürün görüntüleniyor.
1 2

Phyto Saç Bakım Ürünleri

Phyto, 1967 yılından bu yana saç ihtiyaçları için özel ürün geliştirir. Her saç tipine özel seçenek geliştiren formülleri ile markanın ürünleri kaliteli bir bakımın öncüsüdür. Phyto, saç bakımında adını dünya çapında duyurmuştur. Çok etkili formülleri, günlük saç bakımında rahatlıkla kullanılabilir. Çevre dostu bu ürünler, geri dönüşüme uygun malzemelerle yapılmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip Phyto ürünleri, her saç tipine özel seçenekleri ile kullanıcılarından yoğun ilgi görür.
Marka, saç uzmanlığında kendini ispatlamıştır. Geliştirdiği güvenli içerikleriyle kullanıcılarının saçlarına etkili bir şekilde bakım yapmayı başarmıştır. Yaklaşık 500 bitkisel özle geliştirdiği ürünleri, yüksek performans sergiler. Formüller doğal ham maddelerden seçilir. Phyto ürünlerinde hayvansal madde kullanmamaya gayret eder ve geliştirdiği ürünleri kesinlikle hayvanlar üzerinde test etmez. Ürünler geliştirilirken üretimin tüm aşamasında teste tabi tutulur. Saç boyaları, şampuan, serumlar, saç bakım losyonları ve kremler tüm Phyto ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Markanın ürünleri ihtiyaçlara karşı özel geliştirilmiş formülleri ile cevap vermeye çalışır. İşlem görmüş saçlar, dış faktörlerin etkisiyle olumsuz özellikler görülmeye başlanan ya da dökülme gibi sık görülen durumlara karşı geliştirilmiş özel formüllerle kullanıcısının ihtiyaçlarına bakım yapmaya yardımcı olur. Her formda geliştirdiği ürünlerde en çok boyalar ve şampuanlar ilgi çekmektedir.

Phyto Saç Boyaları
Kadınlar, hayatlarının belli dönemlerinde saçlarında değişiklik yapmak isterler ve boyatırlar. Ancak kimyasal boyalardaki bazı maddeler saç tellerine zarar verebilir. Marka bu farkındalık ile geliştirdiği ürünlerinde saç tellerine zarar vermeden boyama işlemi yapmayı sağlıyor. Kendi renk tonundan çok uzaklaşmadan istenilen rengin pigmentini yükleyen Phyto saç boyaları, geniş renk skalasına sahiptir.

Phyto Şampuanları
Markanın şampuanları; işlem görmüş, dış faktörlerin etkisine uğramış saçlar için geliştirilmişlerdir. Etkili formülleri ile saçlara derinlemesine bakım yapar. Günlük kullanım için uygun bu şampuanların etkisine hemen şahit olmak için sitemizden ulaşabilirsiniz. Sadece bunlarda değil, kuru, yağlı, hassas, normal ve karma saç tipleri için geliştirilen günlük bakım şampuanları da sitemizde sizleri bekliyor.

Phyto Serumları
Her saç ihtiyacına özel geliştirilen serumlar ile saçlarınızı hak ettiği bakıma kavuşturabilirsiniz. Dökülme, cansız görünüme ulaşan saçlar için geliştirilen enerji verici bu serumlar ile saçlarınız etkili bir ışıltıya kavuşmanıza yardımcı olur.
Tüm Phyto ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Phyto şampuanlar, bakım ürünleri ve Phyto saç boyaları hakkında bilgi 

Phyto Saç Bakım ürünleri Ales Group Paris firmasının saç bakım markası. Markanın kurucusu ise Patrick Ales. Dünya çapında Lierac markası ve Phyto Saç bakım ürünleri markaları ünlü olan Ales Group uzun süredir ülkemizde de kendi şirketi ile faaliyet sürdürmekte.  Phyto saç bakım ürünleri ve  Phyto şampuanlar, saç dökülmesine karşı ürünler, kepek karşıtı ürünler, nemsiz ve yıpranmış saçlara bakım ürünleri vb. saç ihtiyaçlarına özel birçok alanda çözümler sunuyor. Bunun yanında Phyto saç boyaları da doğal içerikleri ve harika renkleri ile yıllardır beğeni ile kullanılıyor.  Phyto markası bitkisel içerikleri saç bakımının hizmetine sunmuş doğa dostu bir marka. Saç bakım serisinde, Phyto şampuanlar, Phyto serumlar, saç bakım maskeleri, losyonlar gibi bir çok ürünler mevcut. Phyto doğal bakım ürünlerini tercih edenler için bitki kökenli içerikleri ile oldukça popüler ve çok beğenilen bir marka olarak göze çarpıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.