Phyto Saç Bakım

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Markanın Tüm Ürünleri
Tüm saç tipleri için kolay tarama sütü
(0)
Phyto Phytoprogenium Detangle Milk Tüm Saç Tipleri İçin Kolay Tarama Sütü 150 ml
279,00 TL
223,20 TL
Çok kuru saçlar için yoğun besleyici maske
(0)
Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Mask 200ml
394,00 TL
315,20 TL
Yıpranmış ve zayıf saçlar için saç onarım şampuanı
(0)
Phyto Keratine Yıpranmış ve Zayıf Saçlar İçin Bakım Şampuanı 250 ml
159,00 TL
127,20 TL
Takviye edici gıda - ÜRÜN PUANSIZDIR
(0)
Phyto Phytophanere 120 Kapsül
230,00 TL
98,90 TL
Bitkisel içerikli saç boyası.
(0)
Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası - 6.7 Çikolata Kahve Yeni Formül
154,00 TL
123,20 TL
Yulaf,badem sütü içeren günlük bakım şampuanı
(0)
Phyto Phytoprogenium Şampuan 400ml
224,00 TL
179,20 TL
Bitkisel içerikli saç boyası.
(0)
Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası - 6.77 Cappuccino Kahve
154,00 TL
123,20 TL
Phytocolor Bitkisel Saç Boyası - 6.3 Koyu Kumral Dore
(0)
Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası - 6.3 Koyu Kumral Dore Yeni Formül
154,00 TL
123,20 TL
Bitkisel içerikli saç boyası
(0)
Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası - 5 - Açık Kestane
154,00 TL
123,20 TL
İncelmiş ve cansız saçlar için yaşlanma karşıtı destek ve dolgunlaştırıcı serum.
(0)
Phyto Phytodensia Serum 30ml
399,00 TL
319,20 TL
Asi ve kabaran saçlar için elektriklenmeyi azaltan bitkisel balsam
(0)
Phyto Phytodefrisant Elektriklenen Saçlar İçin Balm 100ml
134,00 TL
107,20 TL
Phyto Kadın tipi saç dökülmesine karşı etkili ampul 12 x 7.5ml
(0)
Phyto Phytocyane Densifying Treatment Serum 12x7.5ml
434,00 TL
347,20 TL
Toplam 101 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Phyto Saç Bakım Ürünleri

Phyto, 1967 yılından bu yana saç sorunları için özel ürün geliştirir. Her saç tipine özel seçenek geliştiren formülleri ile markanın ürünleri kaliteli bir bakımın öncüsüdür. Phyto, saç bakımında adını dünya çapında duyurmuştur. Çok etkili formülleri, günlük saç bakımında rahatlıkla kullanılabilir. Çevre dostu bu ürünler, geri dönüşüme uygun malzemelerle yapılmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip Phyto ürünleri, her saç tipine özel seçenekleri ile kullanıcılarından yoğun ilgi görür.
Marka, saç uzmanlığında kendini ispatlamıştır. Geliştirdiği güvenli içerikleriyle kullanıcılarının saç sorunlarını azaltmayı başarmıştır. Yaklaşık 500 bitkisel özle geliştirdiği ürünleri, yüksek performans sergiler. Formüller doğal ham maddelerden seçilir. Phyto ürünlerinde hayvansal madde kullanmamaya gayret eder ve geliştirdiği ürünleri kesinlikle hayvanlar üzerinde test etmez. Ürünler geliştirilirken üretimin tüm aşamasında teste tabi tutulur. Saç boyaları, şampuan, serumlar, saç bakım losyonları ve kremler tüm Phyto ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Markanın ürünleri sorunlara karşı özel geliştirilmiş formülleri ile cevap vermeye çalışır. İşlem görmüş saçlar, dış faktörlerin etkisiyle olumsuz özellikler görülmeye başlanan ya da dökülme gibi sık görülen saç sorunlarına karşı geliştirilmiş özel formüllerle kullanıcısının ihtiyaçlarını gidermeye yardımcı olur. Her formda ürünlerle geliştirilen bu ürünlerde en çok boyalar ve şampuanlar ilgi çekmektedir.

Phyto Saç Boyaları
Kadınlar, hayatlarının belli dönemlerinde saçlarında değişiklik yapmak isterler ve boyatırlar. Ancak kimyasal boyalardaki bazı maddeler saç tellerine zarar verebilir. Marka bu farkındalıkta olarak geliştirdiği ürünlerle saç tellerine zarar vermeden boyama işlemi yapmayı sağlıyor. Kendi renk tonundan çok uzaklaşmadan istenilen rengin pigmentini yükleyen Phyto saç boyaları, geniş renk skalasına sahiptir.

Phyto Şampuanları
Markanın şampuanları; işlem görmüş, dış faktörlerin etkisine uğramış saçlar için geliştirilmişlerdir. Etkili formülleri ile saçlara derinlemesine bakım yapar. Günlük kullanım için uygun bu şampuanların etkisine hemen şahit olmak için sitemizden ulaşabilirsiniz. Sadece bunlarda değil, kuru, yağlı, hassas, normal ve karma saç tipleri için geliştirilen günlük bakım şampuanları da sitemizde sizleri bekliyor.

Phyto Serumları
Her saç sorununa özel geliştirilen serumlar ile saçlarınızı hak ettiği bakıma kavuşturabilirsiniz. Dökülme, cansız görünüme ulaşan saçlar için geliştirilen enerji verici bu serumlar ile saçlarınız etkili bir ışıltıya kavuşacak ve sorunlarını azaltabileceksiniz.
Tüm Phyto ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Phyto şampuanlar, bakım ürünleri ve Phyto saç boyaları hakkında bilgi 

Phyto Saç Bakım ürünleri Ales Group Paris firmasının saç bakım markası. Markanın kurucusu ise Patrick Ales. Dünya çapında Lierac markası ve Phyto Saç bakım ürünleri markaları ünlü olan Ales Group uzun süredir ülkemizde de kendi şirketi ile faaliyet sürdürmekte.  Phyto saç bakım ürünleri ve  Phyto şampuanlar, saç dökülmesi probleminden, kepek sorununa, nemsiz ve yıpranmış saçların onarımından, saç derisinin düzenlenmesine kadar bir çok alanda çözümler sunuyor. Bunun yanında Phyto saç boyaları da doğal içerikleri ve harika renkleri ile yıllardır beğeni ile kullanılıyor.  Phyto markası bitkisel içerikleri saç bakımının hizmetine sunmuş doğa dostu bir marka. Saç bakım serisinde, Phyto şampuanlar, Phyto serumlar, saç bakım yağları, maskeler losyonlar gibi bir çok ürünler mevcut. Phyto doğal bakım ürünlerini tercih edenler için bitki kökenli içerikleri ile oldukça popüler ve çok beğenilen bir marka olarak göze çarpıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.