Organique Ürünleri

 Organique Cosmetics, Natural Cilt bakım sektöründe faaliyet gösteren Polonya firmasıdır. Organique Ürünleri Avrupa Birliği Kozmetik Mevzuatına uygundur. Firmanın başta Almanya, İngiltere, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve İsviçre olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde temsilcilikleri bulunmaktadır. Firma Ar-Ge çalışmalarına önem vermekte ve Kozmetik piyasasını yakinen takip etmekte ve buna istinaden ürün gamını sürekli genişletmektedir. Son olarak Dermo Expert ve Basic Cleaner serilerini piyasaya sunan firmanın başlıca ürünleri;
 Eternal Gold, Bloom Essence, Mask & Wash, Yosun Maskeleri, Botanic Garden 
(Bu seri vegan ve vejeteryanların güvenle kullanabileceği özel formüle sahip olarak üretilmiştir) Dekoratif Mumlar ve Sabunlar

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4
Toplam 229 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.

SELÜLİT NEDEN OLUŞUR?

Kadınların en önemli estetik sorunlarından biri olan selülit nedir, neden oluşuyor? Selülit nasıl giderilir ? Bu yazımızda bu çok merak edilen soruların cevaplarını bulacaksınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.