Organique

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Organique

Organique Cosmetics, doğal cilt, saç ve vücut bakım sektöründe faaliyet gösteren Polonya firmasıdır. Organique ürünleri Avrupa Birliği Kozmetik Mevzuatına uygun geliştirilir. Markanın başta Almanya, İngiltere, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve İsviçre olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde temsilcilikleri bulunmaktadır. Firma AR-GE çalışmalarına önem verir, kozmetik piyasasını yakından takip eder ve buna istinaden ürün gamını sürekli genişletir.
Kullanıcısının cildine saygılı ve doğa dostu geliştirdiği Organique ürünleri kullanıldığı bölgeye derinlemesine bakım yapar. Kompleks bir bakım rutinine sahip olmak isteyen kullanıcılar, Organique ürünleri severek kullanırlar. Organik ham maddelerle geliştirilen bu cilt bakım ürünleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Organik ve özel bir süreçten geçmelerine rağmen oldukça uygun fiyatlara sahiptirler.
Banyo topu, doğal sabunlar, saç spreyleri, saç kremleri, nemlendirici balmlar, tıraş sabunları, duş jelleri, erkek bakım setleri, kil maskeleri, nemlendiriciler, nemlendirici spreyler, tırnak bakım ürünleri, selülit bakım ürünleri ve birçok Organique dermoeczanem.com’da…

Organique Feel Up Vücut Kremi
Cilde ipeksi yumuşaklık kazandırmaya yardımcı formüle sahiptir. Cildi nemlendirmeye yardımcı olur. 

Organique Pour Homme Kuru Sakal Yağı
Sakalları parlak bir görünüme ulaştırmaya çalışır. Kuru sakal yağını kullanır kullanmaz farkını hissedeceksiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.