Lierac Ürünleri

Lierac Ürünleri

Fransız dermokozmetik devi LIERAC, 1975’ten bu yana kadınların aklına gelen ilk cilt bakım markalarından biridir. Seçkin ürün gamıyla kullanıcısına hizmet veren marka, etkin bir bakımın kapılarını açar. Dermoeczanem.com’da yer alan LIERAC, ürünleri ile standartları yeniden oluşturur ve kullanıcısının estetik hazzını yükseltir.
Laboratuvarlarda geliştirilen markanın ürünleri, cilt bakımının klişeleşmiş dokusunu revize eder ve kendisine göre yeniden tasarlar. Seçkin mi? Kaliteli mi? Vizyon sahibi mi? Cilt bakımında uzman mı? Bir markadan isteyebileceğiniz tüm özellikler LIERAC’ta birleşmiştir. Cilt bakımınızda, tüm bu özelliklere sahip olmak isterseniz siz de LIERAC kadınları arasına katılın.

LIERAC Ürün Çeşitleri
Herkesin cilt bakımından beklediği performansın niteliği farklıdır. Bu ayrımı, insanların cilt tipinin ve cilt sorunlarının farklılığı oluşturur. LIERAC tüm ayrımın farkında olarak kullanıcısına, genel bir dermokozmetik bakımı değil, klişeleri yıkan ve kişiye özel geliştirilmiş bir bakım şansı tanır.
Tam da bu fikirle paralel olarak isteğinize, ihtiyacınıza ve sorununuza yönelik geliştirilen, LIERAC serileri dermoeczanem.com’da yer almaktadır.

Premium Serisi
Yaşlanma karşıtı bakımın anahtarı LIERAC ile cildinizde zamanla gelişen sorunlara bakım yapmak istemez misiniz? Laboratuvarlarda geliştirilen güzellik sırlarını siz de keşfedin. Anti age bakımla birlikte; kırışıklıklar, elastikiyet kaybı, ışıltı azalması ve sarkmalara karşı Premium Serisi ile bakım yapın. Bir tık ötenizde.

Lift Integral Serisi
Günlük yaşantının ve zamanın etkisiyle eski sıkılığını kaybeden ciltlere özel farklı ürün seçenekleriyle tarzını konuşturan LIERAC’la, Lift İntegral Serisinin büyülü dünyasına siz de adım atın. Göz çevresi serumu, kremler gibi her ürün isteğinizi karşılayabilecek kapasitesiyle geliştirilmiştir. Serinin öne çıkan ürünü LIERAC Lift Integral Eye Lift Serum göz çevresinde oluşan sarkmalara ve kırışıklara karşı lifting etkili içeriğiyle bakım yapar.

Hydragenist Serisi
Nemsizlik, kuru görünüm, sertleşmiş cilt yüzeyi; sürekli yaşanan problemlerden biridir. LIERAC, Hydragenist Serisi ile cildinizdeki bu problemlere karşı aşamalı, nitelikli bir bakım imkânıyla bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olmayı hedefler.

Phytolastil Serisi
Özellikle kadınların bebek bekleme sürecinde karşılaştıkları çatlak oluşumuna karşı, araştırmalarla desteklenen formüllere sahip LIERAC çatlak bakım ürünleri ile bu sorununuza karşı bakım yapabilirsiniz. Jel, krem ve solüsyon formuyla çok kullanışlı ürünleri kapsayan Phytolastil Serisi ile elverişli bir bakımın sahibi olmak istemez misiniz?

Sebologie Serisi
Akneye eğilim gösterme, en çok yağlı ciltlerin yaşadığı bir sorundur. Bu cilt tipi zor bir bakıma sahiptir ve kullanılacak ürünlerin özenle seçilmesi gerekir. LIERAC, sahip olduğu tecrübe ve donanımla her türlü cilt sorunlarının bakımının yapar ve akneye eğilim gösteren ciltler sorununa yönelik farklı ürün gamına sahiptir. Akneye eğilim gösteren yağlı cilt tipine özel seçeneklerle Sebologie Serisi sitemizde kullanıcısını beklemektedir.

Sunissime Serisi
UV ışınlarının cilt üzerindeki etkileri herkes tarafından bilinir. Birçok probleme yol açan UV ışınlarına karşı koruma için LIERAC, birçok çözüm önerisi geliştiriyor. Güneş sütleri, vücut spreyleri, enerji kremleri gibi birçok güneş ürünü Sunissime Serisi sitemizde yer almaktadır.

Supra Radiance Serisi
40 yılı aşkın tecrübesiyle cilt bakımının kült markası olan LIERAC, hiyalüronik asit içeren bu serisiyle cilde ışıltı kazandırmayı hedefler. Serinin favori ürünü, Supra Radiance Eye Serum, göz çevresinde görülebilecek morluk görünümü, kırışıklık ve ışıltı kaybına karşı bakım yapar. Daha birçok nitelikli formülün yer aldığı Supra Radiance Serisi sitemizde, bir tık uzağınızda.

Cilt Bakımı Serisi
LIERAC cilt bakımında, bir cildin ihtiyacı olan tüm ürünlerle, kullanıcısına gelişmiş, etkin bir cilt bakım imkânı sunar. Her cilt tipini baz alarak geliştirilmiş LIERAC ürünleri ile cilt bakımınızda Fransız esintisini hissetmek istemez misiniz?

Vücut Bakım Serisi
Cilt gibi, vücudun da kendine özgü ihtiyaçları vardır. Marka geliştirdiği bakım ürünleri ile kullanıcılarının vücutlarının ihtiyacı olan bakımı destekler ve onları konforlu bir bakıma ulaştırır. Serinin öne çıkan ürünü Body Slim Selülit Karşıtı Vücut Bakım Kremi, vücutta oluşan selülitlere bakım yapar. Masaj teknikleriyle uygulandığında verimi artan ürün ile vücudunuzdaki selülit görünümünün azalmasına katkıda bulunabilirsiniz. Vücut peelingleri, çatlak ürünleri, sıkılaştırıcı konsantreler ve birçok LIERAC vücut ürünü dermoeczanem.com’da.

Temizleyici Bakım Serisi
Cilt temizliği; cilt yüzeyini temizlemek, gözenekleri arındırmak ve her türkü dış faktörlerin etkisini gidermek için yapılır. LIERAC, sahip olduğu üst düzey aktif bileşenler sayesinde cildi istediği kompleks bir temizliğe eriştirir. Böylelikle cildin kendi doğal ışıltısına kavuşması amaçlanır. Markanın tüm temizleyici ürünleri sitemizde yer almaktadır.

Göz Çevresi Bakımı
Zamanın etkisi en çok göz altlarında görülür. Zamanın bu etkisine karşı kullanıcısının göz altlarını korumaya odaklı LIERAC, göz çevresi ürünleri ile tüm dünyada geniş bir kitleye hitap eder. Seride yer alan Diopticerne Dark Circle Correction Cream, göz çevresinde yer alan morluk görünümüne bakım yapar.
Göz çevresi bakımınızda LIERAC’ın üstün tarzını hissetmek için, serinin ürünlerini sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

LIERAC Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?
Bir cilt bakım ürününden beklediğiniz tüm performansa ve kapasiteye, seçkin ham maddelere sahip LIERAC cilt bakım ürünleri ile kavuşabileceğinizi biliyor muydunuz? Etkili, kaliteli formüllerle harmanlanmış yapısıyla sonuç odaklı bakımda öne çıkan marka ile cilt sorunlarınıza bakım yapın. Laboratuvarlarda geliştirilmiş geniş ürün yelpazesiyle, hiç durmadan çalışan LIERAC, kendi kendinin rakibidir ve cilt bakımında sahip olduğu üstün yetiyle uzmanlığını her fırsatta yansıtır.
Fiyat skalasına bakıldığında üstün performansına kaliteli içeriklerine rağmen LIERAC ürünlerinin fiyatlarının son derece ulaşılabilir olduğu göze çarpar. Cilt bakımında uzman, profesyonel ve nitelikli bir marka için LIERAC’ı seçin.
Tüm LIERAC ürünleri uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalarla dermoeczanem.com’da yer alıyor.

lierac-double-cleansing-24temmuz.jpg (89 KB)

Lierac  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 24/07/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

lierac-3al-2ode17.jpg (78 KB)

Lierac Kampanyası Geçerlilik Süresi: 12/06/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.