Lierac Göz Çevresi Bakımı

Lierac Göz Çevresi Bakımı

   Mevsim değişikliği, düzensiz uyku ve çevresel faktörler göz çevresini etkilerler. Özellikle düzensiz uyku sonrası göz altları morarır ve hoş olmayan bir görüntü oluşturur. Oluşan göz altlarıyla birlikte yorgun bir görüntü insanın enerjisini de etkiler. LIERAC gözaltı morlukları görünümüne, LIERAC Diopticerne Dark Circle Correction Brightening Fluid ile cevap bulmaya çalışır. Ürün üç tip renk farklılığını düzenlemeye yardımcı olur.
   Marka, göz çevresinde oluşan kaz ayaklarına karşı ise LIERAC Dioptiride Wrinkle Correction Filling Cream’i geliştirmiş.
   LIERAC Dioptifatigue Re-Energizing Gel Cream, göz çevresindeki yorgunluk belirtilerine karşı etkili hedefe yönelik bakım sağlamaya yardımcı olur.
   LIERAC göz çevresi bakımı; serum içeren setleri, göz çevresi bakım kremi, tazeleyici bakım serumu ve kırışıklıklara karşı bakım kremi içerir.
   LIERAC Göz Çevresi Bakımı ürünlerini dermoeczanem güvencesiyle avantajlı fiyatlarla yedi gün yirmi dört saat her an her saniye sipariş verebilirsiniz.

Lierac Markasına Geri Dön

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.