Lierac Setler

Lierac Setler

   LIERAC markasının serilerinden bir araya getirilen çok avantajlı LIERAC Setleri sizler için oluşturuldu. LIERAC markasının cilt bakım ürünlerine ve avantajlı setlerine kalitesiyle adından söz ettiren öncü site dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
   LIERAC Premium setleri içerisinde favori ürünlerden olan, LIERAC Premium Voluptueuse 50 ml Premium Eye Care 15 ml, yaşlanma karşıtı bakım sağlamaya yardımcı olur.
   LIERAC Hydragenist Cream Seti, nemlendirmeye yardımcı olurken anti-age bakım sağlamayı da ihmal etmez.
   LIERAC Christmas Supra Radiance Creme Set, daha ışıltılı bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur.
   LIERAC Setler; Lift İntegral Cream Seti, Supra Radiance Seti, Hydragenist Seti, Yaşlanma karşıtı bakım seti, çatlak görünümünü azaltmaya yardımcı set gibi birçok kampanyalı seti içerir.

Lierac Markasına Geri Dön

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.