sadsad x
asdasd

Klorane-Elancyl Kampanyası Geçerlilik Süresi: 21/06/2018 - 31/08/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Klorane Saç Bakım Ürünleri

Klar, 20 yıldan bu yana, çevre ve sağlık bilincine sahip olan ve duyarlı bir çevrenin gereksinimlerine önem veren tüketicilerin taleplerine cevap veren ekolojik yıkama, bakım ve temizlik ürünleri geliştirip üretmektedir - ECO-GARANTIE sertifikasına sahiptir.

KLAR serisi, yumuşak terkipleri ve doğal içerik maddeleri sayesinde, cildi duyarlı insanlar, çocuklar ve alerjikler için ideal uygunlukta. Gereksiz parfüm ve katkı maddeleri kullanılmadığından, alerji riski asgari seviyede. Özellikle de parfüm alerjisi olanlar için.
KLAR serisindeki cilde uyumlu hammaddeler tamamen
bitkisel veya mineral esaslıdır. Hiçbir KLAR ürünü sentetik renklendirici, parfüm ve koruyucu içermez.
Alman Alerji ve Astım Birliği tarafından yüksek duyarlılığa sahip kişiler üzerinde başarılı sonuçlanan testten geçirildikten sonra,
DAAB Mührü ile onurlandırılmış Klar markası ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilirsiniz

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.