Klorane Saç Bakım Ürünleri

Klorane Saç Bakım Ürünleri

   Klorane, 1965’te eczacı Pierre Fabre'nin bitkilerin gücünü keşfetmesiyle ortaya çıkar. Marka Fransa merkezlidir.
   Klorane markası saç bakım ürünlerinin ham maddelerini bitkisel özlerden elde eder.
   Klorane yenilikçi ürünlerini geliştirirken, insana ve doğaya saygıyı unutmaz. Klorane ürünleri Avrupa’da saç bakım ürünleri arasında liste başıdır. Klorane markası çevresel devamlılık prensibine sıkı sıkıya bağlıdır. Daha sorumlu bir dünya adına herkesin yararına ürünler geliştirmeyi görev edinmiştir.
   Klorane markası ambalajları geri dönüşüme uygun seçilir. Ürünlerinin doğallığı kanıtlanmış formülleri içerir.
   Klorane ürünleri SLS içermez. Klorane Quinine Dökülmeye Karşı Bakım Şampuanı Klorane kullananların favori ürünlerinden birisidir.
   Klorane bebek ürünleri bebeklerin hassas ciltleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.
   Klorane ürünlerini dermoeczanem.com güvencesiyle avantajlı fırsatlar ve çok özel kampanyalı fiyatlarla yedi gün yirmi dört saat sipariş verebilirsiniz.

klorane-kampanyasi.jpg (112 KB)

Klorane  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 01/07/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.