Klorane

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Klorane Saç Bakım Ürünleri

Saçlarda herhangi bir sorun yaşanmaması ve ihtiyaçlarının karşılanması için düzenli aralıklarla bakım yapmak şarttır. Klorane 50 yılı aşkın süredir geliştirdiği ürünleri ile saçlarınızın hak ettiği bakımı yapmanızı sağlar. Güçlü formülleri, özenle seçilmiş ham maddelerden elde edilir. İçeriğini bitkisel özlerden kullanır. Günlük olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerle Klorane dermoeczanem.com’da sizi bekliyor.
Saçlarda dökülme, kuruluk gibi birçok sorun meydana gelir. Kullanıcılarının sık yaşadığı bu sorunlara karşı dermokozmetik markalar, güçlü formüller geliştirir.

Klorane Şampuanlar
Klorane şampuanları, özel formülleri sayesinde saçların ihtiyacı olan bu bakımı rahatlıkla yapabilir. Günlük saç bakımınızdan ayırmayacağınız bu formüller, AR-GE çalışmalarıyla desteklenir ve oldukça etkilidir. Markada; kuru saçlar için; nemlendirici, yağlı saçlar için; fazla yağı giderici, normal saçlar için; günlük bakım yapan ve ışıltı kazandırmaya yardımcı, hassas saçlar için; saç tellerini güçlendirmeye yardımcı, karma saç tipleri için; dengeleyici bakım yapan ürünler yer almaktadır.
Ekolojik dengeye önem verilerek geliştirilen Klorane şampuanları, doğa dostudur. Saçları yormadan derinlemesine temizler ve saçlardaki dış faktörlerin etkisini gidermeye çalışırlar. Doğal içeriği ile herhangi bir zarar vermez. Kategoride yer alan Klorane kuru şampuanları günlük bakım için idealdir. Özellikle yağlı saçlara sahip kişiler günlük bakımda rahatlıkla kullanabilir ve derideki yağı giderebilir.

Klorane Mango Yağı Ekstreli Kuru Saçlar İçin Şampuan
Formülünde yer alan mango ile kuruluğu azaltmaya çalışır ve derinlemesine nemlendirir. Saçları tertemiz yapar, olumsuz etkileri gidermeye çalışır. Kullanmaya başladıktan sonra etkisini hemen fark edebilirsiniz.

Klorane Saç Dökülmesine Karşı Kinin Ekstreli Şampuan
Klorane Kinin Şampuan, saç dökülmesine karşı özel geliştirilmiştir. Saçları temizlemenin yanı sıra dökülme sorununa karşı da bakım yapar. İçeriğinde yer alan kinin ve vitamin B ile derinlemesine bakım için son derece uygundur. Günlük bakımınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Klorane Saç Kremleri
Saç kremleri, saçları, yatıştırmaya, şekillendirmeye ve kolay taranmasına yardımcı olmak adına geliştirilmiştir. Klorane saç kremleri ile saçlarınızı rahatlıkla renklendirebilir, doğal ışıltı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Etkili bitkisel içeriği ile tam bir bakım için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tüm Klorane ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.