sadsad x
asdasd

Klorane Kampanyası Geçerlilik Süresi: 23/10/2018 - 31/12/2018 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Klorane Saç Bakım Ürünleri

Klar, 20 yıldan bu yana, çevre ve sağlık bilincine sahip olan ve duyarlı bir çevrenin gereksinimlerine önem veren tüketicilerin taleplerine cevap veren ekolojik yıkama, bakım ve temizlik ürünleri geliştirip üretmektedir - ECO-GARANTIE sertifikasına sahiptir.

KLAR serisi, yumuşak terkipleri ve doğal içerik maddeleri sayesinde, cildi duyarlı insanlar, çocuklar ve alerjikler için ideal uygunlukta. Gereksiz parfüm ve katkı maddeleri kullanılmadığından, alerji riski asgari seviyede. Özellikle de parfüm alerjisi olanlar için.
KLAR serisindeki cilde uyumlu hammaddeler tamamen
bitkisel veya mineral esaslıdır. Hiçbir KLAR ürünü sentetik renklendirici, parfüm ve koruyucu içermez.
Alman Alerji ve Astım Birliği tarafından yüksek duyarlılığa sahip kişiler üzerinde başarılı sonuçlanan testten geçirildikten sonra,
DAAB Mührü ile onurlandırılmış Klar markası ürünlerine sitemizden online olarak ulaşabilirsiniz

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
1 2

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.