x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
  • Marka (Klorane Saç Bakım ) kaldır
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Klorane Ürünleri

 Cilt insanları dıştan dışa sarmalayan ve oldukça hassas bir yapıya sahip olan organdır. Hali ile birçok göreve sahiptir. Bu sebepten ötürü çok iyi şekilde bakımı yapılmalıdır. Cilt bakımı için çeşitli ürünler kullanmak mümkün olmakla birlikte bu konuda doğanın insanlara sunduğu fırsatlardan yararlanmak da mümkündür.
 Özellikle klorane markası olarak bu tarz cilt bakım ürünleri üretmek firmanın temel prensibi halini almıştır. Saç bakım şampuanları, saç bakım serumları, yıpranmış saçlar için ekstreler, renk koruyucu saç bakım ürünleri, bakım şampuanları, bakım kremi, bakım maskesi gibi birçok ürüne sahip olan Klorane bu ürünlerin içeriklerinde genellikle yulaf özü, papirüs özü, capucine, cedrat, şakayık, grenade nar, kinin gibi doğal bileşenler içermektedir. Birçok Klorane marka ürün www.dermoeczanem.com adresinde satılmaktadır

 

Klorane Şampuanlar 
“Kuru ve yıpranmış, yağlı, boyalı, donuk tüm saç problemlerine karşı çözüm sunan, bitki bazlı aktif maddeler içeren şampuanlar”

 

Klorane Maskeler
“Saçların nemini ve doğal koruyucu tabakasını kazanmaya yardımcı, içeriğindeki zengin aktif içerikler sayesinde saçın parlamasını sağlayan, yumuşak ve ipeksi saçlar için maskeler ”


Klorane Saç Kremleri
“Doğal esansları ve arındırıcı doğal köpüğü ile banyonuzdan asla eksik etmek istemeyeceğiniz, paraben içermeyen muhteşem kokulu sabun ve duş jelleri”


Klorane Setler
“Kuru, yıpranmış, yağlı saçlar için özel olarak formüle edilmiş Klorane şampuanları ve saç kremleri %30 indirim fırsatıyla..”

1 2
1 2

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.