Dickinsons Ürünleri

Dickinsons Ürünleri

   1866 yılından beri Amerikan güzelliğini dünyayla buluşturan Dickinsons, kalitesiyle dermokozmetik sektöründe adından söz ettirir. Dickinsons markası ürünleri yüzde yüz doğal içeriklere sahip. Dickinsons witch hazel olarak bilinen cadı fındığını dünyada en çok işleyen markadır.
   Dickinsons tonikleri, özünü cadı fındığından alır. Dickinsons Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik, dermotolojik olarak test edilmiş. USDA sertifikalı ürün, cildinizi ideal bir biçimde temizler.
   T.N. Dickinsons Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Tonik, içeriğinde cadı fındığının etkisiyle cildin doğal dengesini bozmadan temizlemeyi hedefler.
   Dickinsons Cadı Fındığı Gözenek Temizleyici Tonik, cildinizi hassas bir şekilde pürüzsüz ve dengeli bir hale getirirken gözenekleri temizler, sıkılaştırmaya yardımcı olur.
   Dickinsons markası ürünlerine, dermoeczanem.com güvencesiyle yedi gün yirmi dört saat sahip olabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

SOĞUĞA KARŞI ETKİLİ 10 DUDAK KORUYUCU LİP BALM

Dudaklar yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi. Dış faktörlerle direk temas halinde olduğundan özellikle olumsuz hava şartlarından çabuk etkilenip zarar görüyorlar.

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.