Çatlak Bakım Ürünleri

Çatlak Bakım Ürünleri

   Özellikle kadınlar olmak üzere, hızlı kilo alınan dönemlerde, gelişme çağında, bebek bekleyenlerde, vücudun çeşitli alanlarda çatlak izleri oluşabilir. Hamilelik döneminde karın, kalça ve göğüslerde, ergenlik ve kilo alınan dönemlerde,, kalça, baldır, basen ve katta omuzlarda çatlak oluşumuna sıkça rastlanır. Bu kategorimizdeki çatlak karşıtı bakım ürünleri ile cildinizin çatlak oluşumuna karşı daha dayanıklı olmasını esneklik kazanmasını sağlamaya yardımcı olabilirsiniz. Oluşmuş çatlakların görünümünün azaltılması için de uygun ürünler bulabileceğiniz bu kategorimizde ön plana çıkan markalar Lierac Phytolastil, Mustela Maternite Stretch marks serisi, Palmers çatlak karşıtı bakım ürünleri, Bio Oil, Elancyl ürünleri, Babe çatlak kremi gibi ürünler. Tüm bu ürünleri sitemizden avantajlı fiyat ve kampanyalar ile online ödeme ya da kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz.
   Cildimiz tüm vücudumuzu kaplayan bir örtü görevi görür. Vücudumuzun ölçüleri ergenlik ve gelişim döneminde, hızlı kilo aldığımız dönemlerde ve özellikle Annelik döneminde ani değişiklikler gösterir. Cilt esnekliğinin sınırı bazen bu hızlı değişime ayak uyduramaz. Bu durumda cildimizde çatlaklar oluşur. Çatlak oluşumu olasılığı olduğu dönemlerde ,çatlak görünümünün azaltılmasına yardımcı olarak çatlak bakım kremleri kullanılır. Çatlak görünümünün azaltılmasına yardımcı olmak içinde çatlak bakım kremleri kullanılır. Lierac, Mustela, Babe,Elancyl, Caudalie, Vichy gibi markaların çatlak bakım kremlerini Çatlak Bakım Ürünleri kategorimizden indirimli olarak satın alabilir, bu ürünleri kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.

ORGANİK SAÇ BOYASININ DİĞER SAÇ BOYALARINDAN FARKLARI NELERDİR?

Gün içinde kimyasallarla çok fazla temas halinde olan insanlar, kendi oluşturdukları alanda kullandıkları ürünlerin içeriklerini doğal-organik seçmeye çalışıyor.

BURUN TIKANIKLIĞINA NE İYİ GELİR?

Çoğu zaman alerjik bünyelerde görülen burun tıkanıklığı mevsim geçişlerinde hayatı zindana çeviriyor. Nefes alamamak, yenilen yemekten tat alınmaması gibi sorunları da beraberinde getiren burun tıkanıklığı birçok rahatsızlığa yol açabiliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.