Çatlak Bakım Ürünleri

Çatlak Bakım Ürünleri

Çatlak görünümü, özellikle kadınlarda sık rastlanan bir cilt sorunudur. Bu sorun daha çok ciltte oluşan değişimler sonucu görülür. Hızlı kilo verimi, bebek bekleme süreci, ergenlik dönemi gibi… Vücudunuzda çatlak görünümüne rastladıysanız, bakım yapmanız gerekir. Birçok dermokozmetik marka, ciltte oluşan çatlak görünümüne karşı bakım yapmak için çatlak kremleri geliştiriyor. Yüksek dermokozmetik standartlarda geliştirilen bu özel formüller, ciltteki soruna karşı etkili bakım yapıyor.

Çatlak Kremleri Nelerdir?
Dermokozmetik piyasasında kadınların tüm cilt sorunları düşünülerek geliştirilmiş binlerce formül bulunuyor. Laboratuvarlarda yoğun araştırmalarla geliştirilen bu formüller, kadınların cilt sorunlarına bakım yapmakla görevlendiriliyorlar. Dünyanın her yerinden en verimli ham maddeler toplanıyor ve her biri geliştirilerek özel formüllere dönüştürülüyor. Cildinizde çatlak görünümüne rastladıysanız yapmanız gereken üst düzey formüllerle donatılmış, çatlak kremlerini denemeniz. Çatlak kremleri, cildinize kompleks bir bakım yaparlar ve bu cilde ferah bir görünüm kazandırmaya çalışırlar.
Dermoeczanem.com’da çatlak bakım ürünleri kategorisinde; Babe, Bio-Oil, Elancyl, Lierac Phytolastil, Mustela gibi markaların ürünler yer alıyor.

Lierac Phytolastil Jel
Lierac tarafından geliştirilen Phytolastil Jelin içeriğinde; aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otu yer alır. Vücutta oluşan çatlak görünümüne karşı bakım yapar. Pompalı formuyla oldukça kullanışlıdır ve zamandan tasarruf sağlar. Üst düzey ham maddelerle geliştirilmiş yapısıyla, cildinizde kaliteli bir bakım ritüeline kavuşabilirsiniz. Düzenli ve sürekli kullanımla etkisine şahit olabilirsiniz. Karma, yağlı, hassas, normal, kuru cilt tiplerinde kullanılabilir. Lierac Phytolastil Jel, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Elancyl Stretch Mark Prevention Cream
Karın, basen, göğüs gibi bölgelerde gözlenen çatlak görünümüne karşı bakım için kullanılır. Cilde nem kazandırmaya yardımcı formülü, cilt yüzeyini ferah bir hisse ulaştırır. Paraben içermez ve yumuşak dokusuyla cilt yüzeyinde kolay yayılır. Gün içinde düzenli olarak kullanabilirsiniz.

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Cream
Anne ve bebekler için güvenli formüller geliştiren Mustela, bu ürünle birlikte cilde kapsamlı bakım yapar. Cildin nem seviyesini yükselten formüle sahiptir. Kuru, karma, yağlı, hassas, normal cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
Tüm çatlak bakım ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Not: Bu yazıda kullanılan tüm açıklamalar, üretici firmaların Sağlık Bakanlığına yaptığı içerik beyanlarından esas alınmıştır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.