Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Dermokozmetik Cilt Bakımı

Peelingin Faydaları Nelerdir?

10 Mayıs 2019

Sorunsuz, sağlıklı görünen bir cilde sahip olmak ister misiniz? Ya da ışıltısıyla insanların bakmaya doyamadığı bir cilde sahip olma fikri sizce de çok hoş değil mi?

Ölü Deniz Tuzunun Cilde Faydaları

03 Mayıs 2019

Ölü deniz tuzu, çok eski zamanlardan bu yana kozmetikte ham madde olarak kullanılıyor. Yirmiden fazla mineral içeren ölü deniz tuzu; doğal magnezyum, potasyum, sodyum ve kalsiyum açısından oldukça zengindir.

İstenmeyen Tüylerden Kolayca Kurtulun

29 Nisan 2019

İstenmeyen tüyler, kadınların ciltlerinde yaşadıkları en büyük estetik problemlerinden biridir.

Neden Antioksidan Kullanmalıyım?

29 Nisan 2019

C vitamini dermatologlara ve cilt bilimcilerine göre “en popüler” ve en önemli cilt bileşenlerinden biridir. Cildin sağlığı için çok önemli bir rol oynayan C vitaminin düzenli olarak dışarıdan alınması gerekir.

Glikolik Asit Nedir?

29 Nisan 2019

Glikolik asit, peeling ürünlerinde en çok kullanılan bileşenlerden biridir ve güzellik editörleri, blog yazarları, ünlüler ve dermatologlar tarafından çok sevilir.

Seçkin Dermokozmetik Markası "SkinCeuticals"

29 Nisan 2019

1997’de kurulan ve 2005 yılında Loreal tarafından satın alınan SkinCeuticals, Amerika’nın bir numaralı, medikal estetik cilt bakım markasıdır.

Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltlere Bakım Önerileri

24 Nisan 2019

Yağlı bir cilde sahipsiniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, cildiniz; akne oluşumuna, siyah noktaya, gözenek genişlemesi sorununa çok yatkın.

CİLT İÇİN YARARLI DOĞAL YAĞLAR

28 Şubat 2019

Geçmişten günümüze kozmetik sektöründe ham madde olarak kullanılan doğal yağlar bitkisel özlerden elde edilir ve cilde, saçlara birçok faydası vardır.

YÜZ TEMİZLEME ALETLERİ NASIL KULLANILIR?

18 Şubat 2019

Kadınların cilt bakımına ve cilt bakım ürünlerine ilgisi büyük. Gün geçmesin ki cilt bakımında yeni bir trend ortaya çıkmasın.

YÜKSELEN TREND DOĞAL ORGANİK KOZMETİK

12 Şubat 2019

Kozmetik ürünlerin kullanımı çok eskilere dayanıyor. Eski zamandan beri insanlar, cilt ihtiyaçları için kozmetiği kullanıyorlardı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.