Dermokozmetikler, kozmetik ürünler, makyaj ürünleri, anne bebek bakımı, sağlıklı yaşam ve güzellik ile ilgili bir çok bilgiyi, yeni ürünleri, ünlü markaların hikayelerini sizler için derleyip, bu sayfamızda Dermoeczanem Blog’da sizinle paylaşıyoruz.  Dermokozmetik ürünleri ve markaları buradan takip edin. 

Dermokozmetik Cilt Bakımı

Cilt Bakımında Merak Edilenler

19 Ağustos 2019

Geçmişten günümüze cilt bakımı, kadınlar için her zaman önemli olmuştur. İmkânları ölçüsünde cilde bakım yapmışlar ve güzelleştirmeye çalışmışlardır. Günümüzde de durum farklı değildir.

Yaşlanma Karşıtı Bakımda Öne Çıkan Ürünler

15 Ağustos 2019

Gelen zamanla birlikte ciltte yaşlanma etkileri gözlenmeye başlanır. Bu etkiler, kırışıklık oluşumu, lekeye eğilim, ışıltı eksilmesi, sarkmaya eğilim gibi cilt sorunlarıdır.

Cilt Güzelliğini Artırmaya Yardımcı Öneriler

06 Ağustos 2019

Güzel, ışıl ışıl bir cilde sahip olmak tüm kadınların ortak tutkusu. Eski zamanlardan bu yana kadınlar bu tutkuya erişebilmek için birçok yöntem denemiş ve bir bakım rutini oluşturmuştur.

Kuru Ciltlere Özel Bakım Önerileri

02 Ağustos 2019

Kızarıklığa eğilim, aşırı kuru bir görüntü, gergin bir his ve ciltte rahatsız edici bir sertlik… Bu özellikler kuru ciltlerin çok sık yaşadığı cilt sorunların başında gelir. Siz de kuru bir cilde sahipseniz bu bakım önerilerine göz atabilirsiniz.

Yaza Özel Cilt Bakımı Tüyoları

01 Ağustos 2019

Her mevsimin cilt bakımı farklıdır. Çünkü her mevsimin hava şartlarına bağlantılı olarak, ciltte farklı değişimler gözlenir. Bu değişimler kadınların bakım rutinini şekillendirir.

Aloe Vera İçeren Bakım Ürünleri

30 Temmuz 2019

Aloe vera bitkisi, Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın güzellik sırlarından biridir. Günümüzde hala kozmetik sektöründe aktif ham madde olarak yer alan aloe veranın çok farklı kullanım alanları vardır.

Makyaj Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

22 Temmuz 2019

Makyaj yapmak, kadınlara iyi gelen aktivitelerden biridir. Özellikle öz güven verme konusunda oldukça başarılı olduğu söylenebilir. Güzelliğe güzellik katma açısından son derece başarılı olan makyaj, başlı başına bir rutine sahip.

Güneş Lekelerinden Korunma Yöntemleri

12 Temmuz 2019

Güneş lekeleri, güneşin zararlı UV ışınları nedeniyle oluşur. Özellikle yaz aylarında sık rastlanan bu cilt sorunu, kadınların korkulu rüyalarından biridir.

Göz Çevresi Bakımı Nasıl Yapılır?

02 Temmuz 2019

Doğal yaşlanma etkileri ve cilt sorunları en çok göz çevresinde belli olur. Çünkü göz çevresi, cildin diğer bölgelerinden daha hassas yapıya sahiptir. Bu hassaslık, uykusuzluk, yorgunluk, halsizlik gibi belirtileri direkt yansıtır ve kamufle için kullanılan hiçbir ürün tesir etmeyebilir.

Hassas Ciltlerin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

19 Haziran 2019

Hassas ciltlerin çok yaşadığı bir sorun olan kızarıklığa eğilime, özellikle yaz aylarında sık rastlanır. Diğer cilt tiplerine göre dış faktörlerin etkisine daha duyarlı olan bu cilt tipini yanlış bakım uygulamaları ve yanlış bakım ürünleri kullanmak da etkiler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.