Beaver

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2

Beaver Saç Bakım Ürünleri

BEAVER PROFESSIONAL, saç bakımı sektöründe mükemmel kalite, profesyonel hizmet, yenilikçi anlayış ve uzmanlık ilkelerine sadık bir markadır. Bir zanaatkarmışçasına ürettiği ürünler tüm müşterilerin ihtiyaçlarına uygun en kapsamlı çözümleri sunar ve devamlı olarak artan övgü ve beğeni ile saç bakım sektöründe mükemmel bir başarı gösterir. Günlük bakım deneyimini iyileştirmek için kaliteli ürünler ortaya koyarak herkesin sağlıklı ve profesyonel bakım ürünlerine erişebilmesini amaçlar.

Profesyonellik, ürünler için kullanılan bir tanım değil, üretim sürecinin temelidir. Sağlık ve güzelliği profesyonel bir biçimde sunmak isteyen BEAVER PROFESSIONAL için takım çalışması, heyecan ve adanmışlık ile üretilen yenilikçi ürünlerde kaliteden asla taviz verilemez.

BEAVER PROFESSIONAL HERBAL COLOR PROTECTING SERIES ürünlerinde, saçlarımızın daha sağlıklı, dolgun, hacimli, ışıltılı, pürüzsüz ve esnek görünüme kavuşmasını sağlamakla birlikte, saçta karşı konulamaz hoş kokular bırakmak için özel içerikler kullanılmıştır.

Mucizevi sonsuz güzellik sunan saç bakım ürünlerinde kullanılan hammaddelerin etik olarak tedarik edilmesine özen gösterilir. Hammadde ekim alanları desteklenir ve doğal bitki örtüsünün zarar görmesinin önüne geçilir. Yerel halkın sürece dahil olması sağlanır ve toplumsal refah gözetilir. Doğaya saygılı ve sürdürülebilirliğe adanmış BEAVER PROFESSIONAL HERBAL COLOR PROTECTING SERIES beş ürün grubundan oluşur;

Kuru ve hasar görmüş saçlar için; Coconut Oil &Milk Şampuan ve Saç Bakım Kremi
Kepekli saçlar için; TEA TREE Şampuan ve Saç Bakım Kremi
Boyalı, işlem görmüş ve elektriklenen saçlar için; Marula Oil Şampuan, Saç Bakım Kremi ve Saç Maskesi
Mevsimsel dökülmelere karşı ve hasar görüş saçlar için; Argan Oil of Morocco Şampuan, Saç Bakım Kremi ve Saç Bakım Serumu
Yağlı ve İnce Telli Saçlar için; Cherry Blossom Şampuan, Saç Bakım Kremi ve Aroma Mist

Dünyamızın farklı bölgelerindeki hammaddelerin seçiminden, şampuan şişesi tasarımına, üretim sürecinden, sürdürülebilir teknolojinin kullanılmasına kadar atılan her adım, sizleri güzelliğe daha da yaklaştırır. COLOR BRILILIANTING TECHNOLOGY kullanılan ürünlerin hammaddeleri doğal içeriklerden elde edilmiştir ve minimal formüller kullanılarak hazırlanmıştır. Yenilikçi ve doğa dostu olmakla gurur duyan BEAVER PROFESSIONAL, doğal şampuan ve saç bakım ürünleri ile yaşam kalitesini sağlıklı bir güzellik ile zenginleştirmek isteyenler için harika bir seçenektir.

Beaver Professional, tüm ürünlerini en yüksek standartlara göre geliştirir. AB ve ABD FDA tarafından onaylanan global ISO ve GMPC doğrultusunda bilimsel araştırma tesisleri ve üretim teknolojisine sahiptir.

Ürünleri dünya çapında 60'tan fazla ülkede bulunan (Fransa, İspanya, İrlanda, ABD, Portekiz, Dubai, Macaristan, Singapur, Avustralya, Hong Kong, Tayland, Ukrayna, Kanada, Danimarka vb) Beaver Professional, Türkiye’de sizlerle tanışmanın gururunu yaşıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.