Akne ve Sivilce Eğilimli Ciltler İçin Bakım Ürünleri

Yağlanma Problemli Ciltler İçin Bakım Ürünleri

Her cildin yapısındaki farklılıklar dolayısıyla, farklı bakımlara ihtiyacı vardır. Kuru ciltler daha çok nemlendirici bakım yapması gerekirken, hassas ciltler kızarıklığa eğilim sorununa karşı bakım yapmalı. Yağlı ve karma ciltlerde ise en sık rastlanan cilt problemi ise; cildin yağlanması ve akneye eğilim göstermesidir. Yağlanma problemli akneye eğilim gösteren cilde sahip yetişkinlerin, cildini doğru temizlemesi ve doğru bir bakım yapması gerekir.

Yağlanma Problemli Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Karşı Bakım Nasıl Yapılır?
Yağlanma problemli akneye eğilim gösteren cilt tipi sorunuyla karşı karşıyaysanız cildiniz için kapsamlı bir bakım rutini oluşturmalısınız. Bu rutin; temizleme, nemlendirme, maske gibi aşamalardan oluşmalıdır.
Cilt temizleme, yağlanma problemli akneye eğilim gösteren cilt tiplerinin, asla aksatmaması gereken bir bakımdır. Çünkü yağlanma problemiyle birlikte daha sık rastlanan akneye eğilim gösteren ciltlere karşı bakımın en temel rutini, cilt temizliğidir. Ciltteki aşırı yağlanmayı temizlemek için cilt tipinize özel geliştirilen ürünlerden yararlanabilirsiniz.
Cildi tekli ürün kullanımıyla temizlemek, yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler için yetersiz kalabilir. Sizin çift aşamalı bir temizlik rutinine sahip olmanız gerekir. Yani cilt temizleme ritüelini, tonikle desteklemelisiniz. Tonik, cildinize derinlemesine temizlik şansı sunacak ve gözeneklerinizi arındıracaktır.
“Cildi nemlendirmek, akneye eğilim gösteren ciltler için gerekli değil” algısı mevcuttur. Ancak her cilt tipinin cildini nemlendirmeye ihtiyacı vardır. Özellikle akneye eğilim gösteren ciltler gün içinde cildini nemlendirmesi gerekir. Sizin için özel geliştirilen nemlendirici kremlerle, cildinizi nem takviyesinde bulunmayı ihmal etmeyin.
Yağlanma problemli, akneye eğilim gösteren bir cilde sahipseniz, maskeler bakım ritüelinizde mutlaka olması gereken ürünlerdir. Maskeler, cildinizdeki akneye eğilim gösterme sorununa haftalık bakım için son derece uygundur. Siz de haftalık bakım ritüelinize maskeleri ekleyerek cildinize ferahlık kazandırabilirsiniz.
Dermokozmetik markalar tarafından bu cilt tipine özel geliştirilen birçok ürün bulunmaktadır. La Roche Posay Effaclar, Avene Cleanance, Babe Stop-Akn gibi serilerle size kapsamlı bir bakım şansı sunuyor.

Yağlanma Problemli Akneye Eğilim Gösteren Ciltler İçin Geliştirilen Ürünler Nelerdir? /
Sitemizde yer alan akneye eğilim gösteren ciltler için geliştirilen ürünler, tonikler, temizleme köpükleri, güneş bakım setleri, maskeler ve peelinglerdir.

La Roche-Posay Effaclar Jel
Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltler geliştirilmiş özel temizleme jelidir. Cildi derinlemesine temizler, cildin sebum sıvısını dengeler. Cilde hoş bir rahatlık hissi verir. Günde iki defa pamuğa dökerek kullanabilirsiniz. Cildin pH’ına uygun geliştirilmiştir.

Avene Triacneal Expert Soin Emulsion
Pierre Fabre Grubu tarafından geliştirilen bu emülsiyon yağlanma problemli akneye eğilim gösteren ciltler için geliştirilmiştir. Derinlemesine ve kompleks bakım yapan ürün, siyah noktalara karşı da etkilidir. Avene Triacneal Expert Soin Emulsion, dermoeczanem.com’da…
Tüm yağlanma problemli akneye eğilim gösteren ciltler için geliştirilen ürünlere dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Not: Bu yazıda kullanılan tüm açıklamalar, üretici firmaların Sağlık Bakanlığına yaptığı içerik beyanlarından esas alınmıştır.

sans-soucis-10.jpg (90 KB)

Kampanya Geçerlilik Süresi: 20/09/2019 - 31/10/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 14 15 16
Toplam 496 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 14 15 16
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.