Supra Protein Collagen For You Aromasız Takviye Edici Gıda 293 g
Ürün Fiyatı
429,00 TL

Supra Protein Collagen For You Aromasız Takviye Edici Gıda 293 g

Barkod:8699856758641 Ürün Kodu : 71756 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Her serviste 10,000 mg kolajen peptidleri +
 • Hyaluronik Asit, Çinko ve Vitamin C içerir.
 • İlaveşeker, yapay tatlandırıcı, koruyucu içermez.
Ürün Fiyatı
429,00 TL
Havale ile 8,58TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Supra Protein Collagen For You Aromasız Takviye Edici Gıda 293 g


  Ürün Markası:
  Supra Protein


  Ürün Boyutu:
  293 g


  Ürün Faydaları:
  • Kolajen peptidleri, hyaluronik asit, çinko ve c vitamininin sinerjik etkisiyle tanışmaya hazır ol. Zenginleştirilmiş kolajen takviyesini ekonomik ambalajda arayanlar için tasarlandı.
  • ✓ Servis başına 10.000 mg kolajen + Hyaluronik Asit, Çinko ve Vitamin C
  • ✓ İlave şeker, yapay tatlandırıcı, koruyucu yok
  • ✓ Helal sertifikalı, doğal beslenmiş sığır kaynaklı kolajen
  • ✓ TİP 1 & 3 Toz formda kolajen peptidleri
  • ✓ Molekül Ağırlığı ≤ 2000 - 3000 Dalton
  • ✓ Ekonomik ambalaj & 28 günlük kür

  Kullanım Şekli:
  • Collagen For You günde bir ölçek, aç veya tok karına, günün herhangi bir saatinde kullanılabilir.
  • Bir bardak su içerisinde, sevilen bir sıvı içecekle ya da yemekle karıştırılarak güvenle tüketilebilir.
  • Collagen For You'nun 8 - 12 haftalık kürler halinde kullanılması, sene içerisinde bu kürün 2-3 kez tekrarlanması tavsiye edilir.

  Ürün Bileşimi:

  ETKEN MADDE Günlük alım dozu miktarı (1 ölçek)  BRD*
  Kolajen Hidrolizat  10.000 mg  -
  Vitamin C 300 mg 375%
  Hyaluronik Asit  100 mg  -
  Çinko  10 mg 100%
  *BRD: Beslenme Referans Değeri

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.