Tükendi
 • Milk Shake Milk Color Kalıcı Saç Boyası 8.1 - Açık Kumral Küllü - EKO KİT

Milk Shake Milk Color Kalıcı Saç Boyası 8.1 - Açık Kumral Küllü - EKO KİT

Barkod: 8681127034554 Ürün Kodu : 61371 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Süt proteinleri, ay çekirdeği yağı ve bal ile zenginleştirilmiş saç boyası.
Ürün Fiyatı
177,97 TL
Havale ile 3,56TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Milk Shake Milk Color Kalıcı Saç Boyası 8.1 - Açık Kumral Küllü

  Ürün Adı:
  Milk Shake Milk Color Kalıcı Saç Boyası 8.1 - Açık Kumral Küllü

  Ürün Markası:
  Milk Shake


  Özet Bilgi:
  Süt proteinleri, ay çekirdeği yağı ve bal ile zenginleştirilmiş saç boyası.


  Ürün Faydaları:
  Milk color, saçınıza yoğun bir şekilde renk pigmentleri girmesini sağlar, yoğun ve uzun ömürlü renkler elde etmenizi sağlar.

  Bal, süt proteinleri ve meyve özleri sayesinde saçınız parlak, yumuşak ve ipeksi olur.

  Bal, saçınıza nemlendirici etki yaparak mükemmel renklerin oluşmasında, Süt Proteinleri saçınızın beslenmesinde ve güç kazanmasında, Ay Çiçeği Yağı ise parlak bir görüntü ve nemli saç lifleri etkileri elde etmede başarılı bir şekilde formüle edilmiştir.

  Kullanım Şekli:
  Uyarı! Karışımı hazırladıktan hemen sonra kullanın. Kullanılmayan veya arta kalmış karışımı derhal çöpe atın. Bir başka uygulama için tekrar kullanılamaz. Omuz hizasından daha uzun olan saçlarda, ilk uygulama için 2 doz kullanılması önerilir. Saçın takriben ayda 1cm. uzadığını göz önünde bulundurarak uygulamayı her 4 haftada bir yapın. Eğer saç daha önceden kalıcı bir boya ile boyandıysa, açma işlemi yapıldıysa veya saç çok kuru ve yıpranmışsa, fazla yoğun veya dalgalı sonuçları engellemek için saç üzerinde işlem süresini daha kısa tutun. Cilt üzerinde oluşabilecek boya lekelerini bir pamuk üzerine süreceğiniz tonik sayesinde çıkarabilirsiniz. 
   
  HAZIRLIK 
  Koruyucu eldiven kullanın. Kıyafetlerinizi korumak için omuzlarınızın üzerine bir havlu koyun. Mücevherlerinizle temasından kaçının. İşlem süresini kontrol amacıyla yanınızda bir saat bulundurun. 
   
  1) Tüp içindeki boyanın kapağını açın. Tüm tüp içeriğini içinde oksidan bulunan uygulama şişesinin içine sıkın 
   
  2) Uygulama şişesinin kapağını kapatın ve hızla çalkalayın. 
   
  3) Şişenin içeriğinin akmaması veya şişenin patlamaması için çalkaladıktan hemen sonra şişenin ucundaki küçük kapağı açın. 
   
  4) UYGULAMA Boyayı kuru, yıkanmamış saç üzerine uygulayın. İşlem sırasında şişe içeriğinin rengi değişebilir, ancak bunun sonuca herhangi bir tesiri yoktur. 
   
  A SEÇENEĞİ Benzer nüanslı bir renge boyanmış olan saç. Uygulamaya diplerden başlayın. Uygulama şişesinin ucunu karışımı saç üzerine dağıtmak için kullanın, tüm diplere dağılım yapıldığından emin olana kadar tutam tutam saç diplerine sürün. Ürünün eşit dağıldığından emin olmak için masajla yayın. 20 dk. bekleyin. İşlem süresi sonunda kalan karışımı saçın geri kalan bölümlerine sürün ve yine masajla yayın.10 dk. bekleyin. 
   
  B SEÇENEĞİ Doğal Saç veya 3-4 ay önce boyanmış saçlar. Uygulamaya diplerden ve beyaz yoğunluğu bulunan bölgelerden başlayın. Uygulama şişesinin ucunu karışımı saç üzerine dağıtmak için kullanın, saç dibinin tamamına dağılım yapıldığından emin olana kadar tutam tutam saç diplerine sürün. Hemen arkasından geriye kalan karışımı saçın diğer bölümlerine sürün. Ürünün eşit dağıldığından emin olmak için masajla yayın.30 dk. bekleyin. 
   
  5) Saçınıza ılık su dökün ve saçı hafif masaj yoluyla boyadan arındırın. 
   
  6) Durulayın. Suyun rengi berraklaşana kadar durulama işlemine devam edin.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.