Kondromin Art Tablet 90 Tablet
Ürün Fiyatı
849,00 TL

Kondromin Art Tablet 90 Tablet

Barkod:8699708011719 Ürün Kodu : 73761 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

Hyaluronik asit ve Yumurta zarı içeirkli takviye edici gıda
Ürün Fiyatı
849,00 TL
Havale ile 16,98TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Kondromin Art Tablet 90 Tablet


  Ürün Adı:
  Kondromin Art Tablet 90 Tablet


  Ürün Markası:
  Assos İlaç


  Ürün Boyutu:
  90 Tablet


  Özet Bilgi:
  Hyaluronik asit ve Yumurta zarı içeirkli takviye edici gıda


  Kullanım Şekli:
  Günde 3 tablet su ile birlikte kullanılır.


  Ürün Bileşimi:
  Glukozamin sülfat 2KCI (Glukozamin sülfat kaynağj), Kondroitin sülfat Na (Kondroitin silfat kaynağ), Mikrokristalin selüloz (Hacim artnc), Metisülfonil- metan (MSM), Kurkumin (Cydodextrin Cavacumin, Kaplama maddesi: Kalsiyum fosfatlar (Topaklanmayı önleyici), Polivinil alkol (Parlatc), Polietilen glikol (Parlaticı), Talk (Parlatici), Sunset yellow FCF (Renklendirici), Akgüinlük reçine ektresi (Boswellia serata) Yumurta zan (Ovomet ) ekstresi, Hyaluronik asit, Tip I kollajen (Kollajen peptit, Manganez gukonat (Manganez kaynağ), Bromelain, Zencefil kökü ekstresi (Zingiber officinale), Tip II kollajen (Doğası değiştirilmemişs), Fransiz sahil çamı kabuk ekstesi French Maritime pine bark extract), Silikon dioksit (Kivam artnc). igerikder mikdara göre çoktan aza doğru siralanmiştr.

  Aktif içerikler
  3 Tablet İçeriği
  BRD (%)
  Glukozamin sülfat
  1500 mg
  :
  Kondroitin Sülfat
  1200 mg
  :
  MSM(Metilsülfonilmetan)
  500 mg
  :
  Kurkumin (Cyclodextrin Cavacurmin®)
  150 mg
  :
  Akgünlük reçine ekstresi (Boswellia serrata)
  100 mg
  :
  Yumurta zarı (Ovomet®)
  100 mg
  :
  Hyaluronik asit
  40 mg
  :
  Tip I Kollajen (Kollajen peptit)
  20 mg
  :
  Zencefil kökü ekstresi (Zingiber ofcinale)
  10 mg
  :
  Tip II Kollajen (Dogası Degistirilmemis)
  10 mg
  :
  Fransız sahil çamı kabuk ekstresi (French maritime pine bark extract)
  10 mg
  :
  Bromelain
  10 mg
  :
  Manganez
  2 mg
  100
  BRD: Beslenme Referans Değeri

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.