Bu Yılın Trendi: Stick Güneş Kremleri

19 Temmuz 2023

  Son günlerde kullanım kolaylığı ve etkili korumasıyla dikkat çeken stick güneş kremleri taşınabilir boyutları, hedef odaklı uygulamaları ve suya dayanıklı formülleri ile bu yazın favorisi haline geldi. Peki, kullanıcıların stick güneş kremlerini neden bu kadar çok sevdiğini ve hangi kremlerin bu yılın favorileri olduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu blog yazısı, tüm bu soruların yanıtlarını bulabileceğiniz bir rehber niteliği taşıyor. Hadi gelin, bu yılın en çok tercih edilen stick güneş kremlerini ve onların avantajlarını daha yakından inceleyelim.

  Geleneksel sıvı güneş kremlerinin yanı sıra, son zamanlarda kullanım kolaylığı ve etkili korumasıyla bilinen stick güneş kremleri büyük bir popülerlik kazandı. Özellikle kış aylarının soluk ve kasvetli günlerinden sonra, güneşin ışıltısı ve ısıtıcı etkisi kulağa oldukça cazip gelse de vermiş olduğu zararlı UV ışınlarından cildimizi korumak daha da önemlidir. Bu ışıltının cildimize verebileceği zararları konusunda bilinçli olmakta son derece yarar vardır. Şimdi gelin bu stick kremlerin avantajlarında keşfe çıkalım.

☼☼☼

STICK GÜNEŞ KREMLERİNİN AVANTAJLARI

  Pratik kullanımı ve hassas bölgeleri koruma yetenekleriyle bilinen stick güneş kremleri kişiye kullanım kolaylığı sunmasıyla bilinir. Özellikle çantaya at çık mantığıyla geliştirilmiş olan bu formlar her an her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz niteliktedir. Geleneksel güneş kremlerinin aksine bu ürünler, seyahat severler veya sürekli hareket halinde olan kişiler için özellikle yararlıdır. Çoğunlukla parfüm içermeyen, cilt üzerinde ağırlık yapmayan, hafif formülleri sayesinde de hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

  Stick güneş kremlerinin bir diğer avantajı ise hedef uygulamalı olmasıdır. Özellikle yüzdeki belirli bölgelere, örneğin burna veya yanaklara uygulama yaparken bu özelliği son derece kullanışlıdır.

YILIN EN POPÜLER STICK GÜNEŞ KREMLERİ

  Bionike Defence Sun 50+ Stick: uygulandığında yumuşak ve şeffaf bir dokuya sahip, çok yüksek koruma sağlayan, bölgesel kullanım için pratik bir sticktir. Dudaklar, burun ve kulaklar gibi en hassas bölgelerin özel bir ışıkla korunması için ideal olan bu ürün UVA-UVB koruması sağlarken su geçirmeyen, koruyucu ve parfüm içermeyen temiz içeriği sayesinde popüler ürün listemizin başında yer almaktadır.

  Uriage Bariesun SPF50+ Invisible Stick: Son nesil filtrelemelerin yeni kompleksi, UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlarken ışıl geçirmezliği hedefleyen bu ürün, Aquaspongines ve Uriage Termal Suyuyla zenginleştirilmiş formülü sayesinde susuz kalmaya karşı yoğun koruma sağlar.

  Avene Hassas Bölgeler için SPF 50+ Stick: Sadece tüm aile için değil, aynı zamanda sporcular ve kadınlar için yüz ve vücudun tespit edilmiş hassas bölgelerine mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Çok geniş UVB-UVA koruması için kalıcı bir filtre sistemiyle geliştirilen stick; uygulaması kolay, suya ve tere çok dayanıklı yapısı sayesinde hassas bölgelerin vazgeçilmezi halindedir.

☼☼☼

Bionike Güneş Koruyucu Stick Spf 50+ - 9 ml

Bionike Güneş Koruyucu Stick Spf 50+ - 9 ml

UVA-UVB koruması sağlar.

Avene Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu Stick Spf 50+ - 8 gr

Avene Hassas Bölgeler İçin Güneş Koruyucu Stick Spf 50+ - 8 gr

Hassas bölgelere kullanıma uygun

Uriage Bariesun SPF50+ Invisible Stick 8 gr

Uriage Bariesun SPF50+ Invisible Stick 8 gr

Hassas bölgeler için kullanıma uygundur.

Mary May Vegan Blackberry Complex Multi Spf 50+ Sun Balm 10 g

Mary May Vegan Blackberry Complex Multi Spf 50+ Sun Balm 10 g

Spf 50+ koruması içerir.

Bonus: Doğru Güneş Koruması İçin Öneriler

  Doğru güneş koruması için SPF 30 ve üzeri bir ürün tercih etmek önemlidir. Hassas ciltler ve çocuklar için ise genellikle mineral filtre içeren güneş kremleri önerilir. Stick güneş kremlerini doğru kullanmak için, ürünü cildinize dairesel hareketlerle uygulayın ve güneşe çıkmadan en az 15 dakika önce sürmeyi unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.