Babe Pediatri Ürünleri

Babe Pediatri Ürünleri

   Cilt görevleri ve yapısı gereği dış ortam ile en fazla iletişim halinde olan organdır. Yüklendiği görevlerin aksine çok hassas ve narin bir yapıya sahiptir. Her bireyin farklı bir cilt yapısı mevcuttur. Bütün bu yapısal özelliklere bir de bebek cildinin zayıf ve gelişmemiş koruma mekanizmasına sahip cildi eklendiğinde durum daha da titiz davranmayı gerektirir. Özellikle bebeklerde cilt bakımı, cilt temizliği ve koruyucu önlemler daha da önemli bir husustur. Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek adına 1994 yılında İspanya’da üretime geçen Babe firması yetişkin bireylerden hariç özel olarak bebek cildi için babe pediatri ürünlerini geliştirmiştir.
   Çatısı altındaki uzman dermatologların tasarlayıp geliştirdiği Babe Pediatri ürünleri özellikle bebek cildinin yapısı iyice analiz edilerek geliştirilmiştir. Söz konusu Babe Pediatri ürünlerine www.dermoeczanem.com sitesi üzerinden ulaşma imkanı mevcuttur.
   En çok tercih edilen Babe Peditari Ürünleri Babe Pişik Kremi, Babe Konak Şampuanı, Babe Pediatrik Emollient Krem, Babe Pediatrik Yıkama Yağı, Babe Pediatrik Ekstra Yumuşam Şampuan , Babe Çatlak Önleyici Hamile Kremi ve Babe İntim Jel gibi ürünlerdir.

Babe Markasına Geri Dön

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.