x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Marka Listesi

Babe Güneş Ürünleri 

Her kişi bütün yaşamı boyunca güneş ışınlarına maruz kalmakla beraber bu ışınlara karşı cildini korumalıdır. Uygun güneş kremi kullanımı güneşin zararlı etkilerini en aza indirir ve gelecekteki cilt kanseri olasılığını azaltır.  Kışın dahi bu zararlı etkilere karşı güneş koruyucu kullanılmasının nedeni budur. Babe güneş ürünleri geniş spektrumlu UVA/UVB koruması ile tüm ailenin cildini koruma altına alır.
Cilt tarafından mükemmel emilim sağlayan özellikle yağsız güneş koruyucu kremi ile çokça tercih edilen Babe güneş ürünleri tüm cilt tiplerine özel olarak geliştirilmiştir.

Aloe, Papatya, Alfa-Bisabolol ve Allantoin içeren yatıştırıcı kompleks ile zenginleştirilmiş, bebek, çocuk ve yetişkinler için ideal tüm yüz ve vücutta kullanılabilen babe güneş ürünlerine %50'ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz


Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.