Zade Vital'in Yeni Ürünleri

10 Ekim 2017

Zade Vital’den Yeni Ürünler

Ülkemizin gurur kaynağı diyebileceğimiz yüksek teknolojiye sahip tesisleri ile tüm dünyada beğeni ile kullanılan Zade Vital Bitkisel Yağlar ve Sağlık Ürünleri markası, hem ürün çeşitliliğini hem de ürünlerinin kullanım alanını genişletiyor. 

En kaliteli bitkisel kaynaklardan, soğuk sıkım yöntemi ile elde edilen sabit yağları, ileri teknoloji ürünü makinelerde kapsül, şişe ve patlatılabilir kapsül formlarında tüketiciye sunan Zade Vital markası, takviye edici gıda, multi vitamin ve minerallerin yanında, cilt bakımı için kullanılan özel yağlar, sağlıklı beslenme destekleri ve Omega3-Balık yağları gibi yeni ürünlerini de piyasaya sundu.

Zade Vital Curcumin Forte Kapsül

Son zamanlarda sıkça gündeme gelen bitkisel maddelerden biri olan Zerdeçal ( Curcumin) tüketicilerden oldukça yüksek talep gören bir ürün. Bu doğrultuda Zade Vital markası da üzerine düşeni yaparak Zade Vital Curcumin Forte 40 Kapsül/ 1000mg ürününü geliştirdi.

Bu ürünün yanı sıra

Cilt sağlığı için kullanılan ürünler;

Zade Vital Arı sütü, Omega 3 EPA ve DHA içeren balık yağı kapsülleri ve şurupları,  diyet desteği olarak erkek ve kadınlara ayrı ayrı formüle edilmiş Combo paketler ve Fix kapsüller, Koenzim Q10 içeren balık yağı kapsülleri markanın yeni ürünleri arasında yer alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.