sadsad x
asdasd

Vitamin Besin Desteği Voonka

16 Ekim 2017

Vitamin Besin Desteği Voonka

Voonka Vitamin ve Besin takviyeleri ürünleri 

Voonka Vitaminler

Voonka markası 2012 yılında Eczacıbaşı İlaç güvencesi ile insanlara daha sağlıklı bir yaşam ve yüksek kalitede doğal destekler sağlamaya yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir doğal destek ürünleri markası.  Voonka “Doğadan aldığı ilham ile halka sağlıklı çözümler sunmak” ideali ile hareket ediyor. 

Doğal besin takviyeleri ya da yönetmelikteki adı ile “Takviye edici gıdalar”  ülkemizde oldukça geniş kullanıma sahip olan önemli bir ürün gurubu.  Türkiye doğal ürünler ve besin takviyeleri konusunda çok zengin bir geleneksel kültüre ve kaynağa sahip olmasına rağmen takviye edici ürünler alanında yabancı markaların ağırlığı söz konusu.  Oysa her coğrafi bölgenin beslenme alışkanlıkları da yaşam tarzları da farklı. Buna genetik özellikler de eklenince bölgesel ihtiyaçlara yönelik hazırlanmış özel formüllere sahip besin desteklerinin önemi de ortaya çıkıyor. Bu açıdan bakıldığında üstelik Eczacıbaşı firmasının bilgi birikimi ve kalite güvencesi göz önüne alınınca Voonka markası bir eczacı olarak benim için oldukça önemli ve heyecan verici bir marka.

Takviye edici gıdaların herhangi bir hastalığı önlemek, iyileştirmek ya da tedaviye katkı sağlamak gibi bir faydasının olduğunu söylemek, hatta ima etmek dahi yönetmelikler gereği yasak. Geçmişte bu yönde ne gibi sahtekârlıklar yapıldığına, en başta kanser hastaları olmak üzere, şeker hastaları, yüksek tansiyon ve kalp damar hastaları felçli hastalar gibi umut arayışı içindeki kimselerin nasıl kandırıldığına ve sömürüldüğüne şahit olduk.

Öte yandan günümüz beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzının sağlıklı yaşam için vücudumuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri bizlere eksiksiz ve istenilen kalitede olarak sunamadığı da bir gerçek.  Bu yüzden Takviye edici gıda" ya da “Besin destekleri” multi vitamin - mineral takviyeleri kavramı ortaya çıkmış durumda. 

Bu alanda bu endüstriden kar elde etmekten daha çok, toplum sağlığını düşünmek, tüketicisini “Sağlıklı yaşam ortağı” olarak görmek felsefesi Voonka’nın ana hareket noktası haline gelmiş.  Bu yönde, hem toplum hem de doğaya saygulı, sağlıklı kaynakları ve sağlıklı yaşam birikimini gelecek nesillere aktarmak amacı ön planda tutuluyor. 

Voonka Helal sertifikası

 

“Kendimizi, hizmet ettiğimiz kişilerin “Sağlıklı Yaşam Ortakları” olarak görüyor ve bu sorumluluk bilinci ile çalışıyoruz. Doğaya ve doğal kaynaklara duyduğumuz saygı ile hareket ediyor, dünyanın cömertçe sunduğu kaynaklardan gelecek kuşakların da rahatça faydalanabilmesini amaçlıyoruz. Bu nedenle her faaliyetimizde çevre bilinci taşıyoruz. Doğanın bizlere sunduğu her desteğin farkındayız ve bunların, insan sağlığına en üst seviyede faydalı olabilmesi için çalışıyoruz. Duruşumuz ve hedefimizle sektöre bambaşka bir boyut kazandırdığımız inancındayız. Ürünlerimizin içeriğine, sağladığı faydalara ve kalitesine güveniyoruz. Geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe bir sağlık köprüsü olmak bizim için her şeyin önünde geliyor. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyor, ürünlerimizi geliştirirken insanlığa faydalı olması için çabalıyoruz.”

Voonka ürünleri, uluslararası hammadde temini sağlayan güvenilir kuruluşlardan alınan etken maddeler ile üretilmekte. Etken maddelerin içerik kontrolleri, analizleri ve üretim aşamasına kadar tüm kontrolleri özenle yapılmakta ve belgelenmekte.

Üniversitelerimizle yapılan işbirlikleri doğrultusunda,  bağımsız kontroller ile Voonka ürünleri kalitesi güvence altına alınmakta. Bunun yanında uluslar arası geçerliliği olan sertifikalar ile de tüketici güvenliği kontrol altında tutulmakta.  

Helal Belgesi
İslami kurallara (Şafi, Maliki, Hanbeli ve Hanefi mezhepleri uyarınca) uygun olarak hazırlanan ürünlere verilen sertifikadır. Helal belgesi İslam dinine göre yasak olmayan ürünlere verilen uluslararası bir belgedir.   

Bu sertifikanın yanında, üretim kalitesini güvence altına alan ve aynı zaman müşteri hizmetleri kalitesi konusunda da sertifikasyon sağlayan ISO sertifikaları da Voonka kalitesinin diğer göstergeleri. 

Voonka vitamin - mineralleri ve besin desteklerinin ürün yelpazesi oldukça geniş. Multi Vitamin  mineral kombinasyonları yanında bir çok bitkisel etken maddeyi bir araya getiren özel formüller, koruyucu içermeyen katkısız bebek ve  çocuk destekleri  de markanın önde çıkan ürünleri arasında yer alıyor. 

 

 

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi de Voonka Likit Kollajen içeren takviye edici gıda ürünü.  Bilindiği üzere kollajen özellikle bağ dokusunun yapımında rol oynayan bir protein.  Voonka Likit Kollajen Bunun yannda Omega 3 yağ asitleri, Omega 5 ve 9 kapsüller, Curcumin, Koenzim q 10 gibi ürünler de firmanın çok tercih edilen ürünleri arasında. 


Voonka Liquid Collagen Beauty 7 x 50ml

Ürün Boyutu:

7 x 50ml

Özet Bilgi:
Kolajen, Hyaluronik Asit ve Koenzim Q10 içeren takviye edici gıda.

Ürün Bilgisi:
Kutu içerisinde 7 adet ürün bulunmaktadır.
Soğuk içiniz.
İçmeden önce çalkalayınız.
Tip I balık kolajeni içerir.
Koruyucu içermez.
Akitf Bileşen                                               50ml'de                  Brd
Hidrolize kolajen(peptan)                          10.000mg                -
Vitamin C                                                  300mg                    %375
Hyaluronik asit                                         100mg                     -
Koenzim Q10                                           10mg                        -
Vitamin E                                                  6mg                         %50
Vitamin B5 (Pantotenik Asit)                     3mg                        %50
Biotin                                                        2.000uq                   %4000
Vitamin B6 (Piridoksin)                            0,7 mg                      %50
Brd:beslenme referans değeri.

Kullanım Şekli:
Yetişkinler tarafından günde 1 şişe(50ml) tüketilmesi tavsiye edilir.

Ürün Bileşimi:
Su, hidrolize jolajen (%20), L-askorbik asit (Vitamin C), doğal aroma verici: çilek, hyaluronik asit(%0.2), bitkisel ekstrakt karışımı [civanperçemi ekstraktı (Achillea millefolium), kuzukulağı ekstraktı (Rumex acetosa), damarotu ekstraktı (Plantago majör)], koenzim Q10 (%0.02), şeker, D-alfa-tokoferil asetat (Vitamin E), D-pantotenat, kalsiyum (Vitamin B5), emülgatör:poloksietilen sorbitan monooleat, D-biotin(Biotin), pridoksin hidroklorür(Vitamin B6).
Balık ürünü içerir. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.