Vita Simple Kırmızı Ginseng Vitamin ve Mineraller İçeren Takviye Edici Gıda 60 Kapsül
Ürün Fiyatı
239,90 TL

Vita Simple Kırmızı Ginseng Vitamin ve Mineraller İçeren Takviye Edici Gıda 60 Kapsül

Barkod:8684059717014 Ürün Kodu : 77449 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Ginseng içerikli takviye edici gıda
Ürün Fiyatı
239,90 TL
Havale ile 4,80TL daha az ödeyin.
Gıda İşletmecisi :
Simple İlaç ve Kozmetik AŞ.

Osmangazi Mah. 3144 Sok. No:1/1
Hadımköy / İstanbul
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Vita Simple Kırmızı Ginseng Vitamin ve Mineraller İçeren Takviye Edici Gıda 60 Kapsül


  Ürün Adı:
  Vita Simple Kırmızı Ginseng Vitamin ve Mineraller İçeren Takviye Edici Gıda


  Ürün Markası:
  Vita Simple


  Ürün Boyutu:
  60 Kapsül


  Özet Bilgi:
  Kırmızı Ginseng Kök Ekstraktı ile birlikte Vitamin ve Mineraller İçeren Takviye Edici Gıda  Ürün Faydaları:
   
   
  Etken Madde*BRD: Beslenme    Referans Değeri
  Bileşen Adı           1 Kapsül       % BRD*Bileşen Adı          1 Kapsül             % BRD*
  Kalsiyum               120 mg         % 15Vitamin B2            1,4 mg               % 100
  Vitamin C               80 mg          % 100Vitamin B6            1,4 mg               % 100
  Kırmızı Ginseng      40 mg              **
  Kök Ekstraktı
  Folik Asit               200 µg               % 100
  Vitamin E             12 mg a-TE    % 100Selenyum              55 µg                % 100
  Vitamin B3           16,1 mg NE    % 100Biotin                    50 µg                % 100
  Manganez               2 mg           % 100Vitamin D              5 µg                  % 100
  Çinko                     1,5mg          % 15Vitamin B12           2,5 µg               % 100
  Vitamin B1             1,1 mg         % 100** Beslenme referans değeri yoktur.  Kullanım Şekli:
  • 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 kapsülün, 1 bardak su (200 ml) ile tüketilmesi tavsiye edilir.

  Ürün Bileşimi:
  KALSİYUM: ORTOFOSFORİK ASİDİN KALSİYUM TUZLARI (TRİKALSİYUM FOSFAT), KAPSÜL: JELATİN - (SIĞIR KAYNAKLI), C VİTAMİNİ PREPARATI (L-ASKORBİK ASİT, YARDIMCI BİLEŞEN: MALTODEKSTRİN ‘MISIR KAYNAKLI’), KIRMIZI GİNSENG KÖK EKSTRAKTI, E VİTAMİNİ PREPARATI: (D-ALFA-TOKOFERİL ASETAT, YARDIMCI BİLEŞEN: SUKROZ, YARDIMCI BİLEŞEN: MISIR NİŞASTASI), NİKOTİNAMİD (VİTAMİN B3), TOPAKLANMAYI ÖNLEYİCİ : YAĞ ASİTLERİNİN MAGNEZYUM TUZLARI ( E 4 7 0 B ) , MANGANEZ SÜLFAT (MANGANEZ), ÇİNKO SÜLFAT MONOHİDRAT ( ÇİNKO ) , PİRİDOKSİNHİDROKLORÜR ( VİTAMİN B6 ) , TİAMİN HİDROKLORÜR ( VİTAMİN B1 ) , RİBOLAVİN (VİTAMİN B2), PTEROİLMONOGLUTAMİNİK ASİT (FOLİK ASİT), SODYUM SELENİT ( SELENYUM) , D - BİOTİN ( BİOTİN ) , KOLEKALSİFEROL (VİTAMİN D), METİLKOBALAMİN (VİTAMİN B12).

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.