Tüy Gidericiler

İstenmeyen tüyler; cilt görünümü oldukça etkileyen ve temizlenmesi zaruri estetik sorunlardan biridir. Yüzyıllardır kadınlar bu soruna karşı çözüm ararlar ve istenmeyen tüyleri temizlemeye çalışırlar. Günümüzde önemi daha artan bu estetik soruna yönelik geliştirilen çok çeşitli ürünlerle tüy probleminize çözüm bulabilirsiniz.

İstenmeyen Tüylere Çözüm Önerileri
İstenmeyen tüyler özellikle yazın daha büyük bir estetik probleme dönüşür. Bu noktada kadınlar pratik yöntemlerle bu soruna karşı çözüm bulmaya çalışır. Ağda bantları, tüy giderici kremler, deodorantlar, tüy dökücü temizleme ürünleri, el ağdaları, ağda setleri, folyolar, kremler gibi birçok tüy giderici ürünler dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Veet Easy Gelwax Sir Ağda Bantları; Normal ciltler için geliştirilen sir ağda bantları, cildinizi nemlendirmeye yardımcı olur. Bacak ve vücut bölgesi için geliştirilmiştir. Veet Easy Gelwax Sir Ağda Bantları, dermoeczanem.com’da…

Cosmed After Epilation Lotion; Epilasyon sonrası için geliştirilen bu ürün, cildin rahatlatılmasına yardımcı olur. Yüz ve vücut ve genital bölge için geliştirilmiştir. Cosmed After Epilation Lotion, dermoeczanem.com’da… Tüm tüy giderici ürünlere dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Toplam 147 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.