Veet

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Veet Ürünleri

Yıllardır, istenmeyen tüy problemine etkili çözümler geliştiren Veet markası, Reckitt Benckiser tarafından kurulmuştur. Marka, farklı formlara sahip ürünleri ile istenmeyen tüyleri problem olmaktan çıkarır. İstenmeyen tüylere karşı kendinize ait bir çözüm önerisi bulabilmek için Veet ürünlerini keşfedin.

Veet Ürünleri
Günümüzde istenmeyen tüylere karşı geliştirilmiş birçok yöntem bulunmaktadır. Epilasyon, ağda, lazer, tüy dökücü ürünler gibi farklı kullanımlara sahip ürünler kadınların beğenisine sunulur.
Diğer ürünlere göre pratikliğiyle öne çıkan tüy dökücü ürünler, kısa sürede tüylenme problemini çözer.
Kuruluşu 1901 yılına denk gelen marka, geliştirdiği ürünlerle, kozmetik piyasasında başarısını kanıtlamış ve kadınların ilk aklına gelen depilatuvar markası olmuştur. Sir ağda bantları, tüy dökücü kremleri, tüy dökücü spreyleri gibi formlarıyla, marka detmoeczanem.com’da…

Veet Ağda Bantları
Altın sikkeleri taklit etmek için geliştirilen karışımın tüyleri etkili bir şekilde temizlediğini fark eden “Aida” tarafından bulunan ağdalar, evde pratik bir şekilde tüylerden kurtulmak için çok uygundur. Diğer depilasyon türlerine göre daha uzun temizlik sağlayan ağda bantları ile kolaylıkla tüylerinizden kurtulabilirsiniz.
Sitemizde yer alan markaya ait ağda bantları, farklı birçok formuyla sitemizde sizleri bekliyor. Kuru, hassas, normal, karma, yağlı tüm cilt tipleri için seçenek barındıran ağda bantları elle ısıtılarak kullanılır ve diğer yöntemleri göre etkisi uzundur.

Veet Easy Gelwax Sir Ağda Bantları
En kısa tüylerde bile etkili markanın ağda bantları, hassas ve normal cilt tipleri tarafından kullanılabilir. 12’li, 20’li, 32’li ve 40’lı çeşitlerinden tümü sitemizde yer alır ve kullanım için istediğinizi tercih edebilirsiniz. Kullanımı için; ağda bandınızı elinize alın avuçlarınızda iyice ısıtın. Şeritleri birbirinden ayırın, tüy probleminizi olduğu bölgeye yapıştırın ve Veet sir ağda bandını sert-hızlı bir şekilde çekin. Tüy probleminiz olan tüm bölgelere aynı yöntemlerle uygulayın.
Veet sir ağda bandı çeşitleri, shea yağı ve kırmızı meyveler, badem yağlı ve E vitaminli gibi ürün gamına sahiptir.

Veet Tüy Dökücü Krem Çeşitleri
Tüy dökücü kremler, istenmeyen tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak için çok iyi bir fırsattır. Günlük yaşamları çok hareketli olan kadınlar, istenmeyen tüylerinden kurtulmak için tüy dökücü kremleri çok kullanıyor. Rahatlıkla kullanabileceğiniz markaya ait tüy dökücü kremlerle, pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Veet Men Tüy Dökücü Krem
Sadece kadınlar değil erkekler de istenmeyen tüy probleminden muzdariptir. Çok kolay bir şekilde kullanılan Veet Men Tüy Dökücü Krem ile koltuk altı, vücut ve bacaklarınızdaki istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Veet Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler
Aloe vera ve E vitamini içeren formülüyle bacak ve vücut bölgesi için son derece kullanışlıdır. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Kullanmak için kremi spatula yardımıyla bacaklarınıza sürün ve beş dakika bekletin. Devamında bacaklarınızı yıkayın ve pürüzsüz bir cilde kavuşun.

Veet Hassas Ciltler İçin Tüy Giderici Krem
Markanın tüy dökücü kremi, rahat bir şekilde tüylerinizden kurtulmanızı sağlar. İpek gibi yumuşak bir cilde sahip olmak için istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

Veet Tüy Dökücü Krem Sprey Normal Ciltler İçin
Kremi kullanmak istemezseniz yumuşak ve rahat bir şekilde tüylerinizden kurtulmak isterseniz krem spreyle tüylerinizi temizleyebilirsiniz. Özellikle akşam bir yere gidecekseniz ve tüylerinizi temizlemek isterseniz markanın Tüy Dökücü Krem Sprey Normal Ciltler İçini tercih edebilirsiniz.

Veet Sensitive Touch Depilasyon Cihazı
Vücudun hassas yüz, koltuk altı ve bikini bölgesindeki tüyleri temizlemek için çok başarılı olan Sensitive Touch Depilasyon Cihazı ile canınız acımadan tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Taşınabilir boyutuyla gittiğiniz her yere götürebilir ve tüylerinizi temizleyebilirsiniz.

Veet Ürünlerinin Özellikleri
İstenmeyen tüyler, geçmişten bu yana kadınların önemli güzellik sorunlarından biridir. Estetik açıdan güzel durmayan tüyler, istenilen kıyafetin giyilmesini engeller ve kadınların tüy problemi olan bölgeleri sürekli saklama hissine ulaştırır.
İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan sayısız yöntem vardır. Epilasyon, ağda, sir ağda bantları, depilasyon cihazları, jiletler gibi. Markanın ürünleri, oldukça ekonomik bir şekilde tüylerden kurtulmak isteyen kadınlar için biçilmiş kaftandır.
Özellikle akşam bir davete katılmak gerektiğinde pratik bir şekilde tüylerden kurtulmak isterseniz markanın ürünlerinin yanı başınızda olduğunu unutmayın. Ya da tatile gittiğinizde denize rahat girebilmek, rahat rahat güneşlenmek için Veet ürünlerinden yardım alabilirsiniz.
Son dakikaların kurtarıcısı markanın ürünleri ile yumuşacık bir cilde kavuşmak çok kolay. Yapmanız gereken tüylerinizi nasıl alacağınıza karar vermeniz. Yani;
• Tüy dökücü kremle acısız bir şekilde mi temizleyeceksiniz,
• Tüy dökücü sprey cildinizi daha rahat bir şekilde temizler düşüncesine mi sahipsiniz,
• Sir ağda bantları daha uzun kullanıma sahip olduğundan tercihiniz bu yönde mi olacak,
• Veya “depilasyon cihazı inanılmaz pratik tam bana göre” mi diyorsunuz

O zaman markanın ürünlerine göz atmaya ne dersiniz?
• Hem çok pratik yapılarıyla konforlu bir şekilde tüylerinizi temizleyebilir,
• Hem diğer yöntemlere göre oldukça ekonomik olması dolayısıyla maliyeti düşürebilir,
• Hem tüylerinizi alırken canınızın acımasını engelleyebilir,
• Hem kısa sürede bir temizliğe ulaşabildiğinizden zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Tüm Veet ürünleri sahip olduğu farklı ürün gamıyla kadınların tüylerini temizlemek istediğinde rahat bir şekilde seçenekleri çoğaltır. Davete, açılışa, düğüne, arkadaş buluşmasına ya da günlük dışarı çıkarken tüylerinizi gizlemenize gerek kalmayacak. Veet bir tık uzağınızda…

Veet Sir Ağda Bandı Fiyatları
Markanın ürünleri kaliteli, etkili ve uzun süreli bir kullanıma sahip olmasının yan sıra fiyatlarıyla da kadınların kalbini kazanıyor. Yani; Veet ağda bandı fiyatları ve Veet tüy dökücü krem fiyatları diğer depilasyon seçeneklerine göre genel bütçeye oldukça uygundur. Diğer tüm ağda bantları ve tüy dökücüler ile birlikte markanın ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Tüm Veet ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.