Nuxe Markası İle Saçlarınıza Doğadan Gelen Işıltılı Bakım

06 Mayıs 2024

  Doğanın saçlarınıza ışıltılı dokunuşu ile etkili bakım yapın! Saçlarında parlak ve yumuşacık bir görünüm sevenleri yepyeni ve doğal bitki özleri içeren bir seri ile tanıştırmak istiyoruz. Nuxe markasının yeni çıkardığı ilk saç bakım serisi olan Hair Prodigieux ile etkili bakımın ışıltılarını saçlarınıza yansıtabilirsiniz. Kadınların yüzyıllar boyunca saç bakımında kullandıkları güzel, parlak, yumuşak bir görünüm için etkili içeriklerden olan Pembe Kamelya Yağı ve Nuxe markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Huile Prodigieuse’un eşsiz kokusu ile özel olarak hazırlanmış bir seridir. Serinin içeriğinde bulunan ürünler doğal ve bitkisel özler ile formüle edilmiş olup saçlarınıza etkili bir şekilde bakım yaparken aynı zamanda ışıltı katmayı amaçlamaktadır. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olan bu seri ile saçlarınızı besleyebilir, onarabilir, doğadan gelen bitki özleri ile etkili bir şekilde bakımınızı yapabilirsiniz. Nuxe Huile Prodigieuse’un eşsiz kokusundan esinlenilerek vanilya, manolya ve portakal çiçeği notaları ve Pembe Kamelya Yağı’nın etkileri ile bakım yapmak isteyenler için Hair Prodigieux serisi mükemmel bir tercih olacaktır. Nuxe markasının yeni çıkardığı saç bakım ürünlerine en uygun fiyatlar ile Dermoeczanem.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Pembe Kamelya Yağı'nın Saç Bakımında Etkileri

Pembe Kamelya Yağı, Oleik Asit bakımından oldukça zengin, Omega 9 kaynağı olan bu yağ aynı zamanda saç bakımınızda adeta hazine niteliğinde bir içeriktir. Pembe Kamelya Yağı, saçlarınızı etkili bir şekilde beslemeye ve onarmaya yardımcı olur. Böylece saçlarınızda ipeksi, yumuşak ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Saçlarınızı ağırlaştırmadan nazik bir şekilde bakım yapar. Saçlarınızı dış faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Ayrıca Nuxe Hair Prodigieux serisinin içeriğinde bulunan Pembe Kamelya Yağı’nı fermantasyon yöntemi ile elde etmiştir. Böylece saçlarınızda etkilerini iki kat daha fazla göstermektedir. İçeriğinde bulunan güçlü aktif bileşen Fermente Pembe Kamelya Yağı ile göz alıcı parlaklıkta ve ipek gibi saç görünümü oluşmasına yardımcı olur.

Nuxe Hair Prodigieux Ürünlerini Detaylı İnceleyelim

Nuxe Hair Prodigieux High Shine Shampoo :

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun %94 doğal içerikli şampuan ile saçlarınızı etkili ve nazik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Zengin Omega 9 kaynağı Pembe Kamelya Yağı saçlarınızı ağırlaştırmadan yoğun bir şekilde beslemeye, temizlemeye ve ışıltılı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Fermente edilmiş Pembe Kamelya Yağı ile saçlarınıza etkili bir şekilde bakım yapabilirsiniz. Aynı zamanda içeriğinde bulunan Nuxe Huile Prodigieuse’un eşsiz kokusu ile saçlarınızı sarıp sarmalar. Saçlarınızı dış faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Sütsü dokuya sahip yoğun parlaklık veren şampuan ile saçlarınızda ipeksi bir yumuşaklık oluşmasına yardımcı olur. Pembe Kamelya Yağı’nın güçlü aktif içeriği ile saçlarınızı beslemeye, onarmaya, temizlemeye ve bakım yapmaya yardımcı olur. Vegan formüle sahiptir.

Nuxe Hair Prodigieux High Shine Conditioner :

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun %95 doğal içerikli saç bakım kremi. İçeriğinde bulunan Fermente edilmiş Pembe Kamelya Yağı ile saçlarınızı anında beslemeye, onarmaya ve parlaklık vermeye yardımcı olur. Eriyen balm dokusu ile yoğun parlaklık ve saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Saçlarınızı dış faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Saçlarınızı etkili bir şekilde nemlendirmeye ve ipeksi bir yumuşaklık oluşmasına yardımcı olur. Saçlarınızın daha kolay taranmasına yardımcı olur. Vegan formüle sahiptir. Kullanım şekli: Nemli, havlu ile kurutulmuş saçınızın boy ve uçlarına eşit bir miktarda uygulayınız. 1 dakika beklettikten sonra durulayınız.

Nuxe Hair Prodigieux Intense Nourishing Leave In Cream :

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun %93 doğal içerikli durulanma gerektirmeyen saç bakım kremi. Fermente edilmiş Pembe Kamelya Yağı ile saçınızı beslemeye, onarmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Saçlarınızı ağırlaştırmadan etkili bir şekilde bakım yapar. Saçlarınızda parlak ve ipeksi bir yumuşaklık oluşmasına yardımcı olur. Hafif kremsi dokuya sahip, Kinoa Özü içeren yoğun besleyici durulanmayan saç kremi ile saçlarınızı kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Kinoa Özü ile saçlarınızı korumaya ve parlaklığını artırmaya yardımcı olan 17 amino asit içerir. 220C’ye kadar saçlarınızı ısıya karşı korumaya yardımcı olur.

Nuxe Hair Prodigieux Pre Shampoo Nourishing Mask :

Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun, %98 doğal kökenli içeriği ile saçlarınıza etkili bir şekilde bakım yapabileceğiniz şampuan öncesi besleyici saç bakım maskesidir. Yoğun bir şekilde saçlarınızı besler, onarır ve nemlendirir. Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık ve eşsiz kokular ile bakım yapabilirsiniz. İçeriğindeki Fermente edilmiş Pembe Kamelya Yağı, Organik Jojoba Yağı, Hint Yağı ile saçlarınızı etkili bir şekilde beslerken aynı zamanda parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Kullanım önerisi: şampuan kullanmadan önce kuru saçlarınıza uygulayınız. 10 dakika saçlarınızda beklettikten sonra durulayınız ve şampuanlayınız. Saçlarınıza yoğun bir şekilde bakım yapmak istiyorsanız eğer kuru saçınızda 30 dakika beklettikten sonra durulayabilirsiniz.

Dermo Eczanem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.