Nuxe Bio Organic Serisi İle Tanışın

06 Ekim 2020

NUXE markası 1990 yılında kurulan ve doğal kozmetolojiye öncülük yapan bir Fransız firmasıdır. Doğal maddelerin kullanılması kadar doğal kaynakların korunmasına da önem veren NUXE bu politikasını yeni çıkarttığı “NUXE BIO ORGANIC” serisinde içerikten ambalaja kadar tüm detaylarıyla kullanıcılarına sunmuştur.

Yeni NUXE BIO serisi çevre dostu teknolojilerle üretilmiş olup doğanın faydalarını önümüze sunmaktadır. %99’a yakın doğal içeriği sayesinde “organik sertifikalı ve vegan cilt bakım ürünleri piyasasına” kaliteli girişi ile şimdiden çok satanlar listelerinde yer alacağını öngörebiliyoruz.

Nuxe Bio Organic Serisi

Bu seri hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun 10 farklı cilt bakım ürünü içermekte.

• Çok Yönlü Cilt Tonu Eşitleyici Renkli Nemlendirici Bakım
• Göz Altı Şişkinlikleri ve Koyu Halka Görümünü Azaltmaya Yardımcı, Enerji Verici Göz Bakımı
• Besleyici ve Canlandırıcı Gece Yağı
• Misel Su - Makyaj temizleyici
• Temizleyici Mikro Peeling Maskesi
• Detoks Etkili Aydınlatıcı Maske
• Zenginleştirilmiş Aydınlatıcı ve Nemlendirici Krem
• Cilt Düzenleyici Nemlendirici Likit
• Antioksidan Serum
• Besleyici ve Canlandırıcı Vücut Yağı

Nuxe Bio Organic Serisi
Nuxe Bio Organic Renkli Nemlendirici Orta Ton 50 ml

Nuxe Bio Organic Renkli Nemlendirici

Cildin nem dengesini 24 saat süre ile korurken kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmayı vaat eden bu ürünü diğer ürünlerden ayıran en önemli özelliklerinden biri nemlendirmenin yanı sıra renk vermesi ile cilt tonunu eşitleyip kusurları kapatmaktır. Kendi ten renginize göre tercih edebileceğiniz açık ve orta renk tonları bulunuyor.

Bu ürünün başlıca etkileri içerdiği beyaz çay özünden kaynaklanmaktadır. Beyaz çay özü polifenol açısından zengin yapıya sahiptir. Polifenoller cilt bakım ürünlerinde antioksidan ve güneşten zarar görmüş cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olarak rol oynamaktadır. Bu ürün aynı zamanda içerdiği gül suyu ile cildi nemlendirmeye, cilt konforunu sağlamaya, cilt kusurlarının giderilmesine ve pH dengesinin korunmasına yardımcı olur.

Nuxe Bio Organic Şişlik ve Koyu Halka Görünümü Karşıtı Göz Kremi 15 ml

Nuxe Bio Organic Şişlik ve Koyu Halka Görünümü Karşıtı Göz Kremi

Gözaltı sorununuz şişlik mi? Yorgunluk belirtileri mi? Koyu halkalar mı? Yoksa hepsi mi? Cevabınız bunlardan biri veya hepsi ise bu ürün tam size göre. İçerdiği karabuğday özü sayesinde şişkinlik görünümünü önlemeye yardımcı olmaktadır. Peygamber çiçeği içeriği ise göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini azaltmayı hedeflemektedir. Üstelik bu ürün hem kayısı çekirdeği yağı hem de argan yağı da içeriyor. Göz çevresinde bulunan koyu halkaların görünümünün azaltılması da bu içerikle hedeflendiğine göre ve bizim bahsetmediğimiz daha birçok güzel ve doğal bileşeni içeriğinde barındırdığına göre başka göz kremi aramaya gerek var mı?

Nuxe Bio Organic Antioksidan Serum

Nuxe Bio Organic Antioksidan Serum

Cilt bakım rutinimize serum eklemenin tam sırası! Sabah ve akşamları avucunuza birkaç damla damlattığınız bu serumu ısıtarak, dairesel hareketlerle tüm yüz ve boynunuza kullanabilirsiniz. Portakal meyve özünün antioksidan, cilt aydınlatma, anti-mikrobiyal(koruyucu olarak) etkilerinden faydalanırken son zamanların gözdesi Chia tohumunun özü ile de nemlendirme ve antioksidan etkiyi tek bir serumda bulabilirsiniz. Chia tohumu özü ile bu ürün aynı zamanda akne ve sivilceye eğilimli cilt tipi için uygun bir bakım serumu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ecz. İzel Sarı

Eczacı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.