Nuxe Bio Organic Serisi İle Tanışın

06 Ekim 2020

NUXE markası 1990 yılında kurulan ve doğal kozmetolojiye öncülük yapan bir Fransız firmasıdır. Doğal maddelerin kullanılması kadar doğal kaynakların korunmasına da önem veren NUXE bu politikasını yeni çıkarttığı “NUXE BIO ORGANIC” serisinde içerikten ambalaja kadar tüm detaylarıyla kullanıcılarına sunmuştur.

Yeni NUXE BIO serisi çevre dostu teknolojilerle üretilmiş olup doğanın faydalarını önümüze sunmaktadır. %99’a yakın doğal içeriği sayesinde “organik sertifikalı ve vegan cilt bakım ürünleri piyasasına” kaliteli girişi ile şimdiden çok satanlar listelerinde yer alacağını öngörebiliyoruz.

Nuxe Bio Organic Serisi

Bu seri hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun 10 farklı cilt bakım ürünü içermekte.

• Cilt görünümünü düzenlemeye ve temizlemeye yardımcı tonik
• Besleyici vücut yağı
• Işıldayan cilt görünümü için antioksidan serum
• Hassas ultra zengin yapılı sabun
• Canlandırıcı etkili ultra sabun

Nuxe Bio Organic Serisi
Nuxe Bio Organic Antioksidan Serum

Nuxe Bio Organic Antioksidan Serum

Cilt bakım rutinimize serum eklemenin tam sırası! Sabah ve akşamları avucunuza birkaç damla damlattığınız bu serumu ısıtarak, dairesel hareketlerle tüm yüz ve boynunuza kullanabilirsiniz. Portakal meyve özünün antioksidan, cilt aydınlatma, anti-mikrobiyal(koruyucu olarak) etkilerinden faydalanırken son zamanların gözdesi Chia tohumunun özü ile de nemlendirme ve antioksidan etkiyi tek bir serumda bulabilirsiniz. Chia tohumu özü ile bu ürün aynı zamanda karma ve yağlı cilt tipi için uygun bir bakım serumu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ecz. İzel Sarı

Eczacı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.