Naturalnest Probiotic Takviye Edici Gıda 10 Saşe
%35
İndirim
Piyasa Fiyatı
219,50 TL
Satış Fiyatı
142,67 TL
  %35
 • Naturalnest Probiotic Takviye Edici Gıda 10 Saşe

Naturalnest Probiotic Takviye Edici Gıda 10 Saşe

Barkod:8697595877395 Ürün Kodu : 68488 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Probiyotik, mikroorganizma ve inulin içerir.
 • Takviye edici gıda.
%35
İndirim
Piyasa Fiyatı
219,50 TL
Satış Fiyatı
142,67 TL
Havale ile 2,85TL daha az ödeyin.
Estetik Bakım ve Sağlık Ürünleri
Tic.Ltd.Şti.
Akçaburgaz Mah. 153. Sok. No: 27/A
Esenyurt- İstanbul / Türkiye
Tel : 0212 447 47 37
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Naturalnest Probiotic Takviye Edici Gıda 10 Saşe


  Ürün Markası:
  Naturalnest


  Ürün Boyutu:
  10 Saşe


  Kullanım Şekli:
  • Tavsiye edilen günlük alım miktarı yetişkinler için bir saşedir.
  • Bir saşe, bir bardak suya (200 ml) ilave edilip karıştırılarak tüketilir.

  Ürün Bileşimi:
  Hacim arttinc: izomalt, ahududu aroma verici, inulin, topaklanmayı önleyici: silikon dioksit, lactobacillus gasseri, lactobacillus salivarius, bifidobacterium infantis. bifidobacterium bifidum, bifidobacterium longum, lactobacils paracasei, bifidobacterium breve, lactobacils rhamnoSUs, lactobacillus casei, bifidobacerium lactis.


  Beslenme Referans Değeri :

  Probiyotik Karışım (5x109 kob)
   - (Lactobacillus gasseri
  Lactobacillus salivarius
  Sifidobacterium infantis
  Sifidobacterium bifidum
  Sifidobacterium longum
  Sifidobacterium breve Lactobacillus rhamnosus Lactobacillus casei Lactobacillus paracasei
  Sifidobacterium lactis)
  34,917 mg

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.