Makyaj Fırçaları

Makyaj fırçaları, doğru bir makyajın olmazsa olmazıdır ve yüzün farklı bölgeleri için farklı fırçalara ihtiyaç duyulur.

Makyaj Fırçaları Nasıl Kullanılır?
Özellikle farklı makyaj ürünlerinin son zamanlarda çok fazla popüler olmasıyla farklı makyaj fırçaları hayatımıza dâhil oldu. Doğru bir makyaj için en az 6 fırçaya ihtiyaç duyulur. Bu ürünler; kontür, kaş, allık, pudra, far, dudak, highlighter gibi malzemelerle beraber kullanılır.
Her fırça farklı bir ürün için kullanıldığı için kıl yapısı farklıdır. Mesela fondöten gibi yoğun kıvamlı ürünlerin fırçası daha yoğun kıla sahiptir. Bu ürünler fondöteni eşit bir şekilde dağıtmaya, ciltteki kusurların gizlenmeye, opak bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Genelde yelpaze şeklinde olan highlighter fırçası highlighterın elmacık kemiklerine eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Kontür fırçası hem eşit açılı hem de sık olmalıdır. Bu ürünler, malzemenin doğru bir şekilde karışmasına ve yüze uygulanarak hatların belirginleşmesine yardımcı olur. Real Techniques Sculpting Brush, hatlarınızı profesyonel bir şekilde ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.
Far fırçaları, farın kapatma bölgelerindeki geçişin orantılı olmasına yardımcı olur. Kaş fırçaları, kaşları belirginleştirmek, hatları çerçevelemek için kullanılır. Sitemizde yer alan Ruby Kisses C-Curve Eyeshadow Brush ile katlanma bölgenizde uyumlu bir geçiş yakalayabilirsiniz.
Makyajı uygulamak için süngerlerden de faydalanabilirsiniz. Küçük bir tavsiye süngerleri kullanmadan ıslatmak fondötenin uygulama izini oluşturmaz. Kiss Make Up Dual Tip Sponge, özellikle kapatıcıların tüm yüzeye rahat bir şekilde dağılmasına yardımcı olur. Hangi malzemeyi kullanıyorsan ona ait fırçayı kullanmalı ve makyajı cildine direk uygulamalısınız.

Makyaj Fırçaları Nasıl Yıkanır?
Makyaj fırçasının temizliği için, ılık su ve antibakteriyel suya ihtiyaç vardır. Antibakteriyel sabun ve su bir kapta karıştırılır. Hazırlanan karışımda fırçanın kıl kısmı iyice yıkanır ve bol suda durulanır. Fırçanın metal kısmının karışıma ve suya değdirilmemesi gerekir. Değdirilmesi durumunda metal kısımlar zarar görebilir.

Makyaj Fırçaları Çeşitleri
Sitemizde makyajın her aşamasında kullanılabilecek fırçalara ulaşabilirsiniz. Kaş, kontür, far, dudak, fondöten, pudra, aydınlatıcı fırçaları gibi fırçalardan ihtiyacınıza ve isteğinize uygun olanı tercih edebilir, hemen sepete ekleyebilirsiniz. Yüzünüzde istediğiniz etkiyi yakalamaya yardımcı bu ürünler, makyajın yüzün her kısmına eşit dağılmasına yardımcı olur. Çok çeşitli formda ürünlere sahip bu kategori; Nascita, Beau Belle, Jane Iredale, Sante, Ruby Kisses gibi markalara ev sahipliği yapar. Makyaj Fırçalarına dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.
Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Makyaj Fırçaları

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 ... 8
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 230 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.