Dr.Murad

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Dr.Murad Ürünleri

Dr. Murad markası, birçok patentin sahibi Dr. Howard Murad tarafından kurulmuştur. Markanın ürünleri güçlü antioksidanlar, yüksek konsantrasyonlu ham maddelerle geliştirilir. Özellikle anti aging bakımla öne çıkan markanın ürünlerinin cildinizdeki etkisine hayran kalacaksınız.

Dr. Murad’la Cilt Bakımı Rutini
Güzel görünen bir cildin sırrı bakımda gizlidir. Bakım komple bir yaşam tarzı üzerine kurulur ve cildin güzelliği sürekli desteklenir. Doğru cilt bakımı rutini ile cildin ihtiyaçları karşılamaya çalışır. Dr. Murad ürünleri, doğru bir cilt bakımı rutini için son derece uygundur. Ciddi cilt sorunlarına karşı geliştirdiği ürünlerle kompleks bir bakımın adresidir. Markanın nemlendiricileri, göz çevresi bakım ürünleri, anti age ürünleri, leke ürünleri ve daha fazlasına sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.
Dr. Murad nemlendiricileri, hem cildin nem ihtiyacını takviye etmeye çalışır hem de yaşlanma karşıtı bakım yapar. Güzellik rutinlerinde çok yer alır. Son teknoloji yardımıyla geliştirdiler. Dr. Murad kremleri cilde derinlemesine nem bakımı için idealdir.
Dr Murad göz kremleri; hassas göz çevresine karşı özel geliştirilmiştir. Ciltte görülen morluk, kırışıklık, ince çizgiler gibi etkilere karşı bakım yapar. Günlük kullanım için uygundur.
Murad leke kremleri, cildin lekeye eğilimine karşı geliştirilen ürünlerdir. Leke oluşumuna karşı geliştirilen bu ürünlerle cildinizdeki ton dengesizliğine karşı bakım yapabilirsiniz. Yüksek standartlarda geliştirilen Dr.Murad leke kremleri, leke görünümü gibi ciddi cilt sorunlarına karşı oldukça etkilidir.

Dr Murad Anti Aging Ürünleri
Zamanın cilt üzerindeki etkisine şahit olmak istemeyen kadınlar ciltlerine komplike bakım yaparlar. Bu bakımla birlikte ciltte azalan kolajen desteklenmeye çalışır. Siz de cildinize uygun geliştirilen markanın ürünleri ile cildinizdeki zamanın etkilerine karşı koyabilirsiniz. Daha genç ve enerjik görünen bir cilt için özel geliştirilen Dr. Murad formülleri sitemizde sizleri bekliyor.
Tüm Dr. Murad ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.