Dolgun ve Nemli Bir Cilt İçin En İyi 7 Hyalüronik Asit Serumu

17 Kasım 2022

Dolgun ve Nemli Bir Cilt İçin En İyi 7 Hyalüronik Asit Serumu

  Son dönemlerde alışveriş yaparken markalardan ziyade ürünlerin içerikleri göz ödününde bulundurulduğu bir dönem başladı. En çok dikkat çeken içeriklerden biri de cildi neme boğan Hyalüronik asit. Dolgun ve nemli bir cilt istiyorsanız, Hyalüronik asit tam aradığınız içerik!

  Hyalüronik asidin en temel görevi ciltte ki nemsiz görüntüye karşı bakım yapmaktır. Cilt nemli olduğu sürece daha dolgun ve güzel bir görünüm oluşur. İnce çizgi ve kırışıklık görünümü karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Cildi yumuşatmaya ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

  Hyalüronik asit aslında cildimizde bulunan bir maddedir fakat yaş aldıkça üretimi azalabilir, bu durumda da yetersiz kalabilir. Bu sebeple gerekli nemi sağlamak için cilde dışarıdan takviye gerektirir. Bu noktada en fayda sağlayacak ürünlerden biri serumlardır. Çünkü serumlar konsantre bakım sağlarlar aynı zamanda hafif yapıda oldukları için ciltte ağırlık yaratmazlar. Cildi korumaya, aydınlık ve genç bir görünüm oluşmasına yardmcı olması için  Hyalüronik asit şarttır!

  Daha dolgun ve nemli bir cildin anahtarı olan Hyalüronik asit, kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilme kapasitesine sahiptir. Bu su tutma özelliği sayesinde cilt nemli kalır ve doğal ışıltısını kaybetmez. Ciltte donuk görünüme karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Her yaştan insanın kullanabileceği Hyalüronik asit, hayati önem taşır. Çünkü cildin sağlıklı kalabilmesi için neme ihtiyacı vardır ve bunu en iyi şekilde veren maddelerden biri Hyalüronik asittir.

  Ciltte yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı ilk bölgelerden biri de göz çevresidir. Bu sebeple Hyalüronik asit cildi destekleyerek göz çevresini daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Hyalüronik asit içerikli serumlar göz çevresinde de kullanıma uygundur. Cildin en ince yapıda olduğu bölgelerden biri göz çevresi olduğundan dolayı dışardan gelebilecek etkilere daha açıktır. Bu sebeple cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur.

La Roche Posay Hyalu B5 Cilt Serumu

  İçeriğindeki çift moleküllü Hyalüronik asit ve Vitamin B5 sayesinde cildi koruyucu etkiye sahiptir. Yüksek moleküler Hyalüronik asit ile nemlendirmeyi amaçlar. Mikro moleküler Hyalüronik asit ile dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Kırışıklık görünümünün en aza inmesine yardımcı olur. Hassas ciltler için uygundur.

Vichy Mineral 89 Mineralizing Water + Hyaluronic Acid

  İçeriğinde bulunan %89 oranındaki Vichy Mineralli Termal Suyu ve doğal kaynaklı Hyalüronik asit ile cildin günlük nem kaynağıdır. Günlük oluşan olumsuz etkenlerin giderilmesinde yardımcı olur. Parfüm ve boya içermez. Cildi nemlendirmeye ve dolgun bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

Skinceuticals Hydrating B5

  Hydrating B5, içeriğindeki doğal besleyici faktörlerinden oluşan eşsiz kompleks yardımıyla cilde en uygun nem dengesini ayarlayarak, cilde yumuşak ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Doğal bir nemlendirici olan Hyalüronik asit nemi ciltte kalmasına yardımcı olur. Hyalüronik asit dışında cildi korumakta büyük rolü olan B5 vitamini içerir. Ciltte parlak ve ışıltılı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Günlük nemlendiricinizin faydalarını maksimum seviyeye taşımaya yardımcı olur. 

Dene beni !

Gosiv Organik Anti Aging Serum

Cilde pürüzsüz ve canlı bir görünüm verir

Dene beni !

La Roche Posay Hyalu B5 Cilt Serumu

Günlük kırışıklıklara karşı yoğun bakım serumu

Dene beni !

Skinceuticals Hydrating B5

Hyaluronik asit ve B5 vitamini içeren nemlendirici serum

Dene beni !

İdea Derma Hyaluronic Acid Provitamin B5 Hydration Serum

Hyaluronik asit içeren kırışıklık karşıtı serum

Herbaderm Hyaluronik 3D Serum

%13 farklı Hyalüronik asit içeriklerinden oluşur. Cilde yoğun nemlendirme sağlar, cilt elastikiyetini artırmaya yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklık görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Ciltte dolgun ve sıkı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. %98 doğaldır.

Gosiv Organik Anti Aging Serum

Cildinize aydınlık ve parlak bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Dolgun ve pürüzsüz bir görünüm oluşmasına yardımcı olur. Cildin nemi tutmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlar. Organik sertifikalıdır.

Christian Breton Kırışıklık Karşıtı Elixir Serum

Güçlü formülü ile göz çevresinde oluşan kırışıklık görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Cildin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildin elastikiyetinin arttırmaya ve yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcıdır. Etkili Hyalüronik Asit içeriği ise cildi etkili bir şekilde nemlendirir ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Dermalogica Circular Hydratin Serum

Cildin nem döngüsünü harekete geçirir. Uzun süreli nem sağlar. Cildi besler ve ileride oluşabilecek nem kaybını en aza indirmeye yardımcı olur. Susuz kalmış cildin susuzluğunu gidermeye yardımcı olur.

İdea Derma Hyaluronic Acid Provitamin B5 Hydration Serum

Centella Ekstresi ve Provitamin B5 içeriği ile cildi nemlendirmeye,dolgun ve parlak bir görünüm sağlarken aslanpençesi Ekstresi ve farklı boyutlardaki Hyaluronik Asitler ile cildi nemlendirmeye ve parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır. Provitamin B5 ile cildin daha yumuşak, pürüzsüz ve nemli görünmesine yardımcı olur. Cildin elastikiyet görünümünün arttırmasında ve cildin daha parlak görünmesinde yardımcıdır.

Dermo Eczanem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.