Dolgun ve Nemli Bir Cilt İçin En İyi 7 Hyalüronik Asit Serumu

17 Kasım 2022

Dolgun ve Nemli Bir Cilt İçin En İyi 7 Hyalüronik Asit Serumu

  Son dönemlerde alışveriş yaparken markalardan ziyade ürünlerin içerikleri göz ödününde bulundurulduğu bir dönem başladı. En çok dikkat çeken içeriklerden biri de cildi neme boğan Hyalüronik asit. Dolgun ve nemli bir cilt istiyorsanız, Hyalüronik asit tam aradığınız içerik!

  Hyalüronik asidin en temel görevi ciltte ki nemsiz görüntüyü ortadan kaldırmak. Cilt nemli olduğunda elastikiyeti artar böylece ince çizgi ve kırışıklık görünümü de ortadan kalkar. Cilt pürüzleşir ve yumuşar.

  Hyalüronik asit aslında cildimizde bulunan bir maddedir fakat yaş aldıkça üretimi azalır, bu durumda da yetersiz kalmaya başlar. Bu sebeple gerekli nemi sağlamak için cilde dışarıdan takviye gerektirir. Bu noktada en fayda sağlayacak ürünlerden biri serumlardır. Çünkü serumlar konsantre bakım sağlarlar aynı zamanda hafif yapıda oldukları için ciltte ağırlık yaratmazlar. Cildi korumak, genç ve aydınlık bir görünüme kavuşturmak için Hyalüronik asit şart!

  Daha dolgun ve nemli bir cildin anahtarı olan Hyalüronik asit, kendi ağırlığının 1000 katı kadar su tutabilme kapasitesine sahiptir. Bu su tutma özelliği sayesinde cilt nemli kalır ve doğal ışıltısını kaybetmez. Cildin her zaman soluk ve cansız görünümden kurtarır. Her yaştan insanın kullanabileceği Hyalüronik asit, hayati önem taşır. Çünkü cildin sağlıklı kalabilmesi için neme ihtiyacı vardır ve bunu en iyi şekilde veren maddelerden biri Hyalüronik asittir.

  Ciltte yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı ilk bölgelerden biri de göz çevresidir. Bu sebeple Hyalüronik asit cildi destekleyerek göz çevresini daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Hyalüronik asit içerikli serumlar göz çevresinde de kullanıma uygundur. Ciltte derinin en ince yapıda olduğu bölgelerden biri göz çevresi olduğundan dolayı dışardan gelebilecek etkilere daha açıktır. Bu sebeple cildi çevresel faktörlere karşı korur.

La Roche Posay Hyalu B5 Cilt Serumu

  İçeriğindeki çift moleküllü Hyalüronik asit ve Vitamin B5 sayesinde cildi koruyucu etkiye sahiptir. Yüksek moleküler Hyalüronik asit ile nemlendirmeyi amaçlar. Mikro moleküler Hyalüronik asit ile dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Kırışıklık görünümünün en aza inmesini destekler. Hassas ciltler için uygundur.

Vichy Mineral 89 Mineralizing Water + Hyaluronic Acid

  İçeriğinde bulunan %89 oranındaki Vichy Mineralli Termal Suyu ve doğal kaynaklı Hyalüronik asit ile cildin günlük nem ve güç kaynağıdır. Günlük oluşan olumsuz etkenlerin giderilmesinde yardımcı olur. Parfüm ve boya içermez. Cildi nemlendirmeye ve canlı bir görünüm kazandırmayı amaçlar.

Skinceuticals Hydrating B5

  Hydrating B5, içeriğindeki doğal besleyici faktörlerinden oluşan eşsiz kompleks yardımıyla cilde en uygun nem dengesini ayarlayarak, cilde yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır. Doğal bir nemlendirici olan Hyalüronik asit nemi cilde bağlar. Hyalüronik asit dışında sağlıklı cildi korumakta büyük rolü olan B5 vitamini içerir. Cildin doğal ışıltısını geri kazandırır ve cilt canlı görünüm elde eder. Cildin daha yumuşak ve pürüzsüz olmasını destekler. Günlük nemlendiricinizin faydalarını maksimum seviyeye taşır.

Dene beni !

Gosiv Organik Anti Aging Serum

Cilde pürüzsüz ve canlı bir görünüm verir

Dene beni !

La Roche Posay Hyalu B5 Cilt Serumu

Günlük kırışıklıklara karşı yoğun bakım serumu

Dene beni !

Skinceuticals Hydrating B5

Hyaluronik asit ve B5 vitamini içeren nemlendirici serum

Dene beni !

Herbaderm Hyaluronik 3D Serum

Hyaluronik asit içeren kırışıklık karşıtı serum

Herbaderm Hyaluronik 3D Serum

  %13 farklı Hyalüronik asit içeriklerinden oluşur. Cilde yoğun nemlendirme sağlar, cilt elastikiyetini artırır, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü ortadan kaldırmayı amaçlar. Sıkı ve dolgun bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. %98 doğaldır.

Gosiv Organik Anti Aging Serum

  Cildinize aydınlık, canlı bir görünüm kazandırır. Pürüzsüz ve dolgun görünmesi sağlar. Cildin nemi tutmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltır. Yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlar. Organik sertifikalıdır.

Christian Breton Kırışıklık Karşıtı Elixir Serum

  Güçlü formülü ile göz çevresinde oluşan kırışıklık görünümünü ortadan kaldırmaya ve cildin daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildin elastikiyetinin arttırmaya ve yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcıdır. Etkili Hyalüronik Asit içeriği ise cildi derinlemesine nemlendirir ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Dermalogica Circular Hydratin Serum

  Cildin nem döngüsünü harekete geçirir. Uzun süreli nem sağlar. Cildi besler ve ileride oluşabilecek nem kaybını en aza indirmeye yardımcı olur. Susuz kalmış cildin susuzluğunu giderir.

Dermo Eczanem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.