Doğal Ağız Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4
Doğal içerikli diş ipi.
(0)
The Humble Co Doğal Diş İpi 50 mt | Kömür
27,90 TL
25,11 TL
Ağız bakımınız için seyahat seti
(0)
The Humble Co Ağız Bakım Seyahat Seti
19,90 TL
17,91 TL
Nane tadı içerikli organik kürdanlı diş ipi.
(0)
The Humble Co Nane Tadı Kürdanlı Diş İpi 50 Adet
26,90 TL
24,21 TL
Organik içerikli nane özlü hassas diş macunu.
(0)
Urtekram Yoğun Nane Özlü Hassas Diş Macunu 75 ml
Doğal çay ağacı özlü diş macunu.
(0)
Desert Essence Doğal Çay Ağacı Özlü Aktif Karbon Diş Macunu 176 gr
Doğal içerikli diş ipi.
(0)
The Humble Co Doğal Diş İpi 50 mt | Nane
27,90 TL
25,11 TL
Toplam 100 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Doğal Ağız Bakım Ürünleri

Ağız bakımı, ihmal edilmemesi gereken kişisel bakımların başında gelir. Günlük olarak ağız bakımının mutlaka yapılması gerekir. Kendi içinde belli ritüellere sahip ağız bakımını doğru yapabilmek için yapmanız gereken ağız bakım ürünlerini eksiksiz kullanmaktır.
Ağız bakım ürünleri markaları, kullanıcılarının ağız bakımını rahatlıkla yapmasını sağlayacak ürünler geliştirir. Nitelikli bir ağız bakımı için son derece uygun geliştirilen bu ürünlerin temel işlevi ağız temizliğini düzgün bir şekilde yapmaya çalışmaktır.
Doğru bir ağız temizliği için;
• Günde iki defa dişlerinizi orta sertlikte bir fırçayla fırçalamalısınız.
• Diş arayüzlerinizi arayüz fırçasıyla temizlemelisiniz.
• Ağızında kalan yemek kalıntılarını diş ipiyle temizlemelisiniz.
• Ağız çalkalama suyuyla ağız kokusuna karşı bakım yapmalısınız.
Son yıllarda doğal ürünlere yönelen insanlar, ağız bakımında da doğal içerikli ürünleri tercih ediyor. Sitemizde ağız bakımınızı rahatlıkla yapabileceğiniz doğal ürünler yer alıyor. Doğal ağız bakım ürünleri kategorisi geliştirilmiş seçeneklerle geniş ürün yelpazesine sahiptir. Son teknoloji yardımıyla geliştirilen bu ürünler, laboratuvarlarda üretilmiştir.
Bu kategori, kişisel alanında kimyasal içerikli ürünleri kullanmak istemeyen yetişkinlere özel tasarlanmıştır. Ağız bakımında gerekli olan tüm ürünleri içerir. Formülü doğal ham maddelerden seçilen bu ürünler; elverişli, nitelikli ve pratik bir bakımın yolunu açar.
Kategorimizde yer alan diş macunları, diş ipleri, ağzı bakım seyahat seti, ağız çalkalama suyu gibi birçok doğal ağız çalkalama suları sitemizde sizleri bekliyor. Oldukça avantajlı fiyatlara sahip bu ürünlerle, hesaplı alışveriş imkanına da sahip olabilirsiniz.

Desert Essence Çay Ağacı ve Arnika Özlü Diş Macunu
Dişlerinizi tertemiz yapmak ve ağzınızda ferah bir his yakalamak isterseniz Desert Essence Çay Ağacı ve Arnika Özlü Diş Macununu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özündeki birçok ham madde özenle seçilmiştir. Günlük kullanım için uygundur. Günde iki kez kullanarak farkını hissedebilirsiniz.

The Humble Co Doğal Diş İpi
Diş ipi ne yazık ki en az kullanılan ağız bakım ürünlerinden biridir. Önemi yeni yeni anlaşılmaya başlanılmış diş ipi, diş bakımı için oldukça önemli. Öncelikle temizlenemeyen yemek kalıntılarının temizlenmesine yardımcı oluyor. Ağız kokusunun azalmasına yardımcı oluyor, ağızda sorun oluşma riskini azaltıyor. Tüm bunların yanı sıra genel ağız hijyenine katkı sağlıyor. The Humble Co tarafından geliştirilen Doğal Diş İpi, dişlerinizi tertemiz yapmaya çalışıyor, artıklardan kurtartmaya amaçlıyor. Doğal içeriklerden elde edilmiştir.
Tüm doğal ve organik içerikli ağız bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.