Cilt Bakımı Markası BioNike Hakkında Her Şey

27 Mayıs 2019

Cildimizin, birçok farklı ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçları karşılamadığımızda ve ona düzgün bir bakım imkânı sunmadığımızda, istemediğimiz görünüm değişiklikleri ile karşılaşmamız oldukça normaldir. Cildimize hak ettiği bakımı sunmamıza yardımcı olabilmek için birçok marka, yıllardır ürün geliştiriyor. Ürettiği nitelikli ürünlerle dikkat çeken BioNike, o markalardan biri. Cilt tipinizi hedef alarak geliştirdiği ürünlerinden, cilt ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmak isterseniz BioNike markası dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Hemen inceleyin:
BioNike Ürünlerini İncelemek İçin Tıklayın

BioNike Markasının Cilt İhtiyaçlarına Karşı Geliştirdiği Seriler Nelerdir?

Tükettiğimiz gıdalar, cildimizin bakımını ihmal etmemiz, düzensiz uyku rutinine sahip olmamız, geçirdiğimiz doğal evreler. Tüm bunlar, cildimizde istenmeyen bir görünüm oluşmasına neden olan faktörlerden birkaçı. İsmini Yunanca “hayat” ve “zafer” kelimelerinin birleşiminden alan BioNike markası, cildimizin sahip olduğu sorunları benimsiyor ve sunduğu etkili önerilerle çözmeye çalışıyor.

BioNike
• Tüm cilt tiplerini dış faktörlerden korumak için Defence Serisini,
• Hassas ciltler için; Triderm Serisini,
• Ciddi cilt ihtiyaçlarına karşı; Proxera Serisini,
• Yağlı ve karma ciltlerin bakımı için; Aknet Serisini,
• Yaşlanma karşıtı bakım için serileri bulunuyor.

BioNike, sadece yetişkinler için değil, bebek ve çocuklar için de etkili formüller geliştiriyor. BioNike ürünleri, piyasaya sunulmadan önce bağımsız kliniklerce testlerden geçiriliyor. BioNike, ürünlerinde; parfüm, glüten, kimyasal koruyucular içermediğine garanti veriyor. Ürünlerinin ham maddelerini en iyi doğal aktif bileşenlerden seçiyor.

Cilt İhtiyaçları İçin Geliştirilen BioNike Ürünleri Nelerdir?

BioNike; kaliteli, güvenilir, yenilikçi ve çevresel sürdürebilirliğe saygılı ürünler geliştiriyor. düzensiz cilt görünümü, selülit görünümü, intim bakım, güneş koruyucu, yaşlanma karşıtı, hassas ciltlere özel bakım ve makyaj ürünleri gibi tüm cilt tiplerine ve ihtiyaçlarına özel geliştirilen BioNike ürünleri dermoeczanem.com’da yer alıyor. Cilt ihtiyacınıza yönelik seçeceğiniz BioNike ürününü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

BioNike Markasının En Tercih edilen Ürünleri Hangileridir?

BioNike markasının yediden yetmişe geniş bir yaş aralığına hitap eden ve çok tercih edilen ürünleri;

BioNike Triderm Baby and Kid Ultra Gentle Shampoo

BioNike Triderm Baby and Kid Ultra Gentle Shampoo, bebeklerin hassas ciltlerine uyumlu geliştirilmiştir. Göz yakmayan formülü ile bebeğinizin cildini kolay bir şekilde temizlemenizi sağlıyor. Şampuan sahip olduğu özel içeriğiyle, özellikle bebeğinizin saçına etkili bir şekilde bakım yapmaya yardımcı oluyor.

Pratik ve keyifli bir banyo rutini için BioNike Triderm Baby and Kid Ultra Gentle Shampoo’yu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. BioNike Triderm Baby and Kid Ultra Gentle Shampoo, dermoeczanem.com’da…

BioNike Triderm Katı Marsilya Sabunu

Cildinizi temizlerken sabundan yardım alıyorsanız, tüm cilt tiplerine uygun geliştirilen Katı Marsilya Sabunu tam size göre.
Katı Marsilya Sabunu,

• Cildi kurutmadan temizliyor,
• Cilde ferahlık kazandırıyor.

Triderm Katı Marsilya Sabunu, BioNike markasının en tercih edilen ürünlerinden biri, oldukça pratik bir kullanıma sahip. Cildi ve gözenekleri etkili bir şekilde temizliyor ve kolay bir şekilde durulanıyor. Cildinizi temizlemek için tercih edebilirsiniz.

BioNike Defence Hydra5 Normal ve Karma Ciltler İçin Işıltı Veren Nemlendirici Krem Jel

Cildimiz; zamanın, güneşin zararlı ışınlarının ve dış faktörlerin etkisiyle ışıltısını kaybedebilir ve mat bir görünüme ulaşabilir. BioNike Defence Hydra5 Normal ve Karma Ciltler İçin Işıltı Veren Nemlendirici Krem Jel, cildin farklı nedenlerden dolayı kaybettiği ışıltıyı geri kazandırmaya çalışıyor. Cildi ideal nem dengesine de ulaştıran krem, hafif hissiyle ağırlık yapmıyor. Makyaj bazı olarak da kullanıma uygun yapısıyla BioNike Defence Hydra5, cildinizin güzelliğine sahip çıkıyor.

BioNike Defence Hydra5 Normal ve Karma Ciltler İçin Işıltı Veren Nemlendirici Kreme, sitemizden göz atabilirsiniz.

BioNike Acteen Sun

Yaz yaklaştı, yüksek performansa sahip bir güneş kremi satın almak şart. Hayal ettiğiniz güneş kremini hala satın alamadıysanız BioNike Acteen Sun, tam size göre.
Yağlı ciltlere özel geliştirilen Acteen Sun güneş kremi;

• UV ışınlarına karşı güçlü koruma filtresiyle cevap veriyor.
• Sebum yağını dengelemeye yardımcı oluyor.
• Suya dayanıklı formülü, gözenekleri tıkamıyor.

Acteen Sun güneş kremini, güneşe çıkmadan yarım saat önce cildinize bolca uygulayarak, cildinizi UV ışınlarından koruyabilirsiniz.

BioNike Defence B-Lucent Koyu Leke Karşıtı Koruyucu Krem

Dekolte bölgenizde, ellerinizde ve yüzünüzde lekeye eğilimli bir cilde sahipseniz, BioNike Defence B-Lucent Koyu Leke Karşıtı Koruyucu Krem sizin için biçilmiş kaftan. Krem ayrıca içeriğindeki koruma faktörü ile cildi güneş ışınlarına karşı korumayı amaçlıyor, ciltteki ton dengesizliğine karşı bakım yapmaya ve ışıltı bir görünüm oluşmasına yardımcı oluyor.
BioNike Defence B-Lucent Koyu Leke Karşıtı Koruyucu Krem, sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.