BABE Ürünleri

BABE Ürünleri

   Babe, 1994 yılında iki İspanyalı eczacının Babe Laboratorios adı ile tanıtılan dermokozmetik firması. İspanyanın en bilinen markalarından biri olan Babe faaliyete başladığı ilk günden bu yana, Valensiya’daki sağlık ve teknolojiyi birleştiren laboratuvarı sayesinde, müşterilerine değer veren bir kuruluş olduğunu kanıtladı. Yapmış olduğu çalışmaların en önemli hedefleri insan cildine en uygun ph değerini dermokozmetik ürünlerinde kullanarak cilt sağlığına katkıda bulunmak. Türkiye pazarı ile 2005 yılında Optimer Sağlık Ürünleri şirketinin distribütörlüğünde tanışmıştır.
    2017 yılından itibaren ise Türkiye distribütörlüğü Kozmoklinik firması bünyesinde devam ediyor. Babe markası altındaki, çatlak kremleri, yağsız güneş kremleri, aloe vera jel, göz çevresi kremleri, saç dökülmesi karşıtı serum ve şampuanları, yağlı ciltlere özel Stop Akne serisi, su bazlı nemlendiricileri, anti-aging kremleri, güneş kremleri ve diğer tüm Babe ürünlerine en uygun fiyat ve en hızlı ulaşım için alışverişlerinizi www.dermoeczanem.com adersinden gerçekleştirebilirsiniz
   Babe ürünleri Türkiye'de 2005 yılında iki eczacı tarafından kurulmuş Optimer Sağlık ürünleri şirketince satışa sunulmaktadır. Eczacılık sektörünün önemli oyuncularından biri olma hedefiyle yola çıkan Optimer Sağlık, bu alanda dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü alarak uluslararası boyutta güçlü firmalarla sektöre adım atmıştır. Cildin hep aynı düzeyde kalması ve çevresel faktörlerden etkilenmemesi için bazı cilt bakım ürünlerinden yardım almak gerekir.
   Cildi istenen şekilde koruyan ve çevresel faktörlerden koruyan cilt bakım ürünlerinden biri de “babe” olarak karşımıza çıkmaktadır. Cildin önemli oranda beslenmesine yardımcı olan babe ürünleri, cilt görünümünün yenilenme hızına katkı sağlamaktadır. Bunun yanında cildin güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korunmasını sağlayan ürünler, cilde etkili bakım sağlamakta ve ardından canlı ve parlak bir cilt yapısının ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır. Babe markasına ait, babe çatlak kremi, babe yağsız güneş kremi , Babe Aloe Jel , Babe Göz Çevresi Kremi , Babe Dökülme karşıtı şampuan, Babe Ekstra Yumuşak Şampuan, Babe Stop Akn, Babe Su bazlı Nemlendirici, Babe Lifting etkili anti-age krem , Babe güneş kremleri serisi ve diğer tüm Babe ürünlerine en ucuz fiyatlarla sitemiz www.dermoeczanem.com adresimizden online olarak sipariş verebilirsiniz.
   Dermoeczanem.com Babe ürünleri ve tüm diğer ünlü cilt bakım ürünleri markalarının yetkili satış noktasıdır. Tüm ürünlerimiz orijinal, faturalı ve yeni üretim tarihlidir.

aaaa

Babe indirim

Babe Kampanyası Geçerlilik Süresi: 08/04/2019 - 23/04/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Babe güneş kampanyası

Babe Kampanyası Geçerlilik Süresi: 18/02/2019 - 30/04/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4
Toplam 119 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.