x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
2017 Nisan 21

Zade Vital Markasını Tanıyalım 4.5 100

ZADE VİTAL - HELVACIZADE  128 YILLIK DENEYİM VE BİR DÜNYA MARKASI

Helvacızade grubu 128 yıllık geçmişi olan köklü bir Türk aile şirketi. Özellikle sıvı yağ alanında ülkemizin ilk 3 büyük üreticisinden birisi. Ayrıca Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer almakta.   Endüstriyel gıda ürünleri alanında başarılı çalışmaları ile öne çıkan firma 2000’li yıllarla beraber sağlık sektöründe de hem ar-ge hem deürün geliştirme çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmekte.

Firmanın hikayesi yüzyılı aşkın bir süre önce başlayan reçel-helve-lokum üretimi ile başlamakta. Sonraları toptan gıda ile ticaret hayatına devam eden Helvacızade ailesi  1991 yılında üretime başlayan Zade Bitkisel yağ tesisleri ile hızla büyümeye başlamış.  Firmanın hem gıda hem de sağlık sektöründeki ürünleri 17 farklı kalite belgesi ile güven veriyor. Bu ürünleri dünyanın 5 kıtasında 60’tan fazla ülkeye ihraç ediliyor.

Zade Vital® markası ise firmann göz bebeği. Eczacı ve doktorların danışmanlığında üretilen ve halka sunulan bu ürünler yüksek kalite ve ürün güvenliği sayesinde dünyanın bir çok ülkesinde de başarı ile ülkemizi temsil etmekte.

Ege Üniversitesi İlaç Geliştirme ve Farmakokinetik Araştırma Uygulama Merkezi ARGEFAR desteği ile ürün geliştirme faaliyetlerini 8 yıldır sürdüren Zade Vital markası bu gün bir çok takviye edici gıda ve tıbbi cihaz sınıfında beşeri ilaçlarla halkımıza hizmet etmekte.

Zade Vital aralarında aspir, ceviz, çörek otu, kabak çekirdeği, keten tohumu, nar çekirdeği, rüşeym, üzüm çekirdeği, ısırgan tohumu, susam, haşhaş gibi Türkiye’nin değerli bitki, meyve ve tohumlarını Cold Press yani soğuk sıkım yöntemiyle dünya standartlarında takviye edici gıdalar haline getirmiştir.

Tüm Zade Vital ürünlerini incelemek için tıklayın.

Neden Soğuk Sıkım?

Yağ sektöründe en değerli yağlar, soğuk sıkım yani ısı ya da herhangi bir kimyasal çözücü kullanılmadan elde edilen yağlardır. Bu yağlar  istenen değerli besin maddelerini en yoğun şekilde barındırırken, zararlı olabilecek diğer maddeleri ise taşımazlar.  Soğuk sıkım yağın elde edilmesi daha zor ve pahalıdır. Fakat sağlık için elbette bu zorluklara katlanmaya değer. Zade vital tüm ürünlerinde soğuk sıkım yöntemini kullanıyor.

Zade Vital® Serisi 67 farklı çeşit 384 farklı ürün ve 9 farklı form ile alanında dünyanın, en geniş ürün serisini sunmakta. Bu sayede de takviye edici gıdalar arasında her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırmakta ve zirveye doğru hızla tırmanmakta.

Konya’da 2015 yılında faaliyete geçen Zade Vital® Ar-Ge ve Üretim Tesisleri, GMP (Good Manufacturing Practices/İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretim yapabilen, Avrupa’nın en büyük yumuşak kapsül üretim tesisi olarak planlanmıştır. Zade Vital® Tesisleri “İlaç Üretim Yeri İzin Belgesi”ni alarak, dünyada ve Türkiye’de bir ilk gerçekleşmiş; “Cold Press” yöntemi GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) belgesi ile onaylanmıştır. Helvacızade Grubu’un sağlık alanında gerçekleştirdiği üretim ve altyapı yatırım tutarı 40 milyon Euro’dur.

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40ml

Zade Vital Tatlı Badem Yağı Cam Şişe 100ml

Zade Vital Çörek Otu Yağı 100ml.

Zade Vital Aspir Yağı 60 Yumuşak Kapsül

Tüm Zade Vital ürünlerini incelemek için tıklayın.

Paylaş
Beğen
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.