Tresan

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Tresan Ürünleri

Alman Tresan markası, 1998 yılından bu yana saç bakım ürünleri geliştirir. Doğal ham maddelerle geliştirilen Tresan markası, saçın ihtiyacı olan bakımı yapmaya çalışır. Isırgan otu, biberiye, papayta, kayın ağacı, kediotu, şerbetçi otu, oğul otu gibi bitkisel maddeleri ürünlerinin içeriğinde kullanır. Tresan markası, Fulser Ecza ve Kozmetik bünyesinde yer alır.

Tıpkı cilt gibi saçın da kompleks bir bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakımı yapabilmek için Tresan ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şampuanlar, tonikler, saç jöleleri geliştiren Tresan markası saça derinlemesine bakım yapar ve saç sorunlarını azaltmaya çalışır. Karma, kuru, normal, hassas ve yağlı saç tiplerine uygun ürünler kullanır.
Sarımsaklı onarıcı saç şampuanı, kayın ağacı saç toniği, kuru saçlar için ısırgan otlu şampuan, 6 bitki ve kepek karşıtı saç şampuanı, canlandırıcı özlü şampuan, canlandırıcı bakım şampuanı, yağlı saçlar için bakım şampuanı, kepeğe karşı etkili şampuan, ısırgan otu şampuanı gibi birçok Tresan ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tresan Isırgan Otu Şampuanı: Normal ve kuru saçlar için geliştirilen özel yapısı saçları tertemiz yapar. Saç diplerini beslemeye yardımcı olur ve güçlendirmeye çalışır. Saçları olumsuz etkilere karşı korumaya çalışır.

Tresan Canlandırıcı Bakım Şampuanı: Yağlı saçlar için özel geliştirilmiştir. Saçın sebum dengesini ayarlamaya çalışır. Saçı beslemeye yardımcı olur, saçtaki yağı gidermeyi hedefler.

Tresan Kayın Ağacı Saç Toniği: Destek bakım sağlamak için geliştirilmiştir. Günlük saç bakımı için rahatlıkla kullanılabilir. Saçları canlı bir görünüme ulaştırmaya yardımcı olur. Saçları rahatlatır ve elastikiyet kazandırmaya çalışır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.