Supra Protein Multi Kolajen Complex Takviye Edici Gıda 60 Tablet
Ürün Fiyatı
369,00 TL

Supra Protein Multi Kolajen Complex Takviye Edici Gıda 60 Tablet

Barkod:8683555540492 Ürün Kodu : 71764 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • 4 farklı kolajen içerir.
 • Hyaluronik asit + Vitamin C ile güçlendirilmiştir.
 • 30 günlük kür.
Ürün Fiyatı
369,00 TL
Havale ile 7,38TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Supra Protein Multi Kolajen Complex Takviye Edici Gıda 60 Tablet


  Ürün Markası:
  Supra Protein


  Ürün Boyutu:
  60 Tablet


  Ürün Faydaları:
  Türkiye'de bir ilk! Balık, Sığır, Tavuk ve Yumurta Kabuğu Zarı kaynaklı kolajen peptidleri Supra kalitesiyle tek üründe buluştu.
  Hyaluronik asit ve C vitamini ile zenginleştirilmiş Multi Collagen Complex kolay kullanım için tablet formunda karşınızda!
  Tek tip kolajenden daha fazlasını isteyenler için geliştirildi.
  ✓ Türkiye'de 4 farklı kolajen kaynağı kullanılan ilk ve tek ürün
  ✓ Kore Menşeili, doğal avlanmış balık kaynaklı TİP 1 kolajen
  ✓ Helal sertifikalı, doğal beslenmiş sığır kaynaklı TİP 1, 2 & 3 kolajen
  ✓ Belçika menşeili tavuk kaynaklı TİP 2 kolajen
  ✓ Türkiye'de İlk: Yumurta kabuğu zarı kolajeni (Doğal olarak TİP 5 & 10 formda)
  ✓ Servis başına 2000 mg Multi Collagen Complex
  ✓ Hyaluronik Asit + Vitamin C ile güçlendirilmiş formül
  ✓ Tablet formuyla kolay kullanım özelliği
  ✓ 30 günlük kür & 60 Tablet
  ✓ Molekül Ağırlığı ≤ 1000- 3000 Dalton
  ✓ Koruyucu, tatlandırıcı, şeker, GDO'lu içerik yok
   
  Türkiye'nin en zengin çeşide sahip kolajen takviyesini yapmak için tamamı helal sertifikalı dört farklı hayvansal kolajen kaynağını, dünyanın dört bir yanından getirdik:
  ✓ Arjantin: TİP 1 & 3 Sığır Kolajeni
  ✓ Fransa: TİP 2 formda Sığır Kolajeni
  ✓ Belçika: TİP 2 formda Tavuk Kolajeni
  ✓ Kore: TİP 1 formda Balık Kolajeni
  ✓ İspanya / Türkiye: Doğal olarak TİP 5 & 10 kolajen içeren Yumurta Kabuğu Zarı Kolajeni

  Kullanım Şekli:
  • Günde 2 tablet olacak şekilde (ikisini aynı anda veya farklı saatlerde birer tane) günün herhangi bir saatinde, aç ya da tok karına fark etmeksizin kullanılabilir.
  • *Kullanım kolaylığı için tabletler ortadan ikiye bölünüp su ile birlikte tüketilebilir.
  • *Ürünün etkisini daha da artırmak için günde 3 veya 4 tablet de kullanılabilir.

  Ürün Bileşimi:
  ETKEN MADDE  2 Tablette  % BRD*
  Kollajen Peptit TIP 1 & 3 (Sığır kaynaklı)  800 mg -
  Kollajen Peptit TİP 1 (Balık kaynaklı)  400 mg -
  Kollajen Peptit (Yumurta Kabuğu Zarı kaynaklı)  300 mg -
  Kollajen Peptit TİP 2 (Sığır kaynaklı)  150 mg -
  Kollajen Peptit TİP 2 (Tavuk kaynaklı)  150 mg -
  Vitamin C  100 mg  125%
  Hyaluronik Asit  100 mg -
  *BRD: Beslenme Referans Değeri


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.